Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 5500/4800 2-port GbE SFP Module (JD367A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 452,00

Nu € 437,00

excl. BTW
Partnummer:

JD367A

EAN: 0885631162217 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 5500/4800 2-port GbE SFP Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise 5500/4800 2-port GbE SFP Module. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Ondersteunde mediatypen: SFP, Compatibiliteit: HP 5500/4800

Netwerk

Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 2
Aansluitingen 2 x SFP (mini-GBIC)

Performance

Ondersteunde mediatypen SFP
Compatibiliteit HP 5500/4800
Glasvezelkabel
C2G 85505 Glasvezel kabel

C2G 85505 Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 39,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 48,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 43,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots Opacity Shield Kit

Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots Opacity Shield Kit

MPN: JG716A
€ 161,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...