Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 5900AF-48G-4XG-2QSFP+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Grijs (JG510A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 4.347,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG510A

EAN: 0887111061720 Beschikbaarheid: Nog 1 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

HP 5900AF-48G-4XG-2QSFP+ Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 5900AF-48G-4XG-2QSFP+. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Console port: RJ-45, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. MAC-adrestabel: 128000 entries, Switchingcapaciteit: 336 Gbit/s, Throughput: 250 Mpps. Vormfactor: 1U, Kleur van het product: Grijs

The HP 5900 Switch Series is a family of high-density, ultra-low-latency, top-of-rack (ToR) switches that is part of the HP FlexNetwork architecture's HP FlexFabric solution. Ideally suited for deployment at the server access layer of large enterprise data centers, the HP 5900 Switch Series is also powerful enough for deployment at the data center core layer of medium-sized enterprises. With the increase in virtualized applications and server-to-server traffic, customers now require ToR switch innovations that will meet their needs for higher-performance server connectivity, convergence of Ethernet and storage traffic, the capability to handle virtual environments, and ultra-low-latency all in a single device.

Quality of Service (QoS)

• Powerful QoS features: Flexible classification: creates traffic classes based on access control lists (ACLs), IEEE 802.1p precedence, IP, and DSCP or Type of Service (ToS) precedence; supports filter, redirect, mirror, remark, and logging. Feature support: provides support for Strict Priority Queuing (SP), Weighted Fair Queuing (WFQ), Weighted Deficit Round Robin (WDRR), SP+WDRR together, configurable buffers, Explicit Congestion Notification (ECN), and Weighted Random Early Detection (WRED).


Data center optimized

• Flexible high port density: the HP 5900 Switch Series enables scaling of the server edge with 1 GbE and 10GbE ToR deployments to new heights with high-density 48-port solutions delivered in a 1RU design; the high server port density is backed by 40 GbE QSFP+ uplinks to deliver the availability of needed bandwidth for demanding applications; each 40 GbE QSFP+ port can also be configured as four 10GbE ports by using a 40-GbE-to-10GbE splitter cable


Manageability

• Full-featured console: provides complete control of the switch with a familiar CLI


Resiliency and high availability

• HP Intelligent Resilient Framework (IRF) technology: enables an HP FlexFabric to deliver resilient, scalable, and secured data center networks for physical and virtualized environments; groups up to four HP 5900 switches in an IRF configuration, allowing them to be configured and managed as a single switch with a single IP address; simplifies ToR deployment and management, reducing data center deployment and operating expenses


Layer 2 switching

• MAC-based VLAN: provides granular control and security; uses RADIUS to map a MAC address/user to specific VLANs


Layer 3 services

• Address Resolution Protocol (ARP): determines the MAC address of another IP host in the same subnet; supports static ARPs; gratuitous ARP allows detection of duplicate IP addresses; proxy ARP allows normal ARP operation between subnets or when subnets are separated by a Layer 2 network


Layer 3 routing

• Virtual Router Redundancy Protocol (VRRP) and VRRP Extended: allow quick failover of router ports

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
Formaat 1U

Beheerfuncties

Switch-laag L3
Switch type Managed
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L3

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal SFP + -poorten 4
Console port RJ-45
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
Aantal USB 2.0-poorten 1
Aantal geïnstalleerde SFP+ modules 4
Aantal GSFP+-moduleslots 48

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Full duplex Ja
IGMP snooping Ja
10G support Ja
Auto-sensing Ja
VLAN=ondersteuning Ja
Routing entries 16000
DHCP server Ja
Port mirroring Ja
DHCP client Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Datastroombeheer Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 128000 entries
Switchingcapaciteit 336 Gbit/s
Throughput 250 Mpps
Latentie (10 Gbps) 1,5 µs

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja
SSH/SSL support Ja

Performance

Stapelbaar Ja
Packet buffergeheugen 9 MB
Type geheugen SDRAM
Flash memory 512 MB
Intern geheugen 2048 MB

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 260 W
Vermogenstoevoer inclusief Nee

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Warmtedissipatie 887 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 439,9 mm
Diepte 460 mm
Hoogte 43,7 mm
Gewicht 13 kg
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1yPWNBDHP5900AF-482QSFPSwchProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPWNBDHP5900AF-482QSFPSwchProCareSVC

MPN: U1CU5PE
€ 503,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x75900AF-482QSFPStProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x75900AF-482QSFPStProCareSVC

MPN: U1CU6PE
€ 713,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW6hCTR5900AF482QSFPSwthProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW6hCTR5900AF482QSFPSwthProCareSVC

MPN: U1CU7PE
€ 975,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1yPWNBDCDMRHP5900AF-482QSFPProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPWNBDCDMRHP5900AF-482QSFPProCareSVC

MPN: U1CU8PE
€ 523,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1yPW24x7CDMR5900AF482QSFPProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPW24x7CDMR5900AF482QSFPProCareSVC

MPN: U1CU9PE
€ 742,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1yPW6hCTRCDMR5900AF-482QSFPProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPW6hCTRCDMR5900AF-482QSFPProCareSVC

MPN: U1CV0PE
€ 1.002,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

MPN: U3GL9E
€ 2.231,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

MPN: U3JH0E
€ 2.358,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

MPN: U3JT6E
€ 3.132,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

MPN: U3MF5E
€ 1.115,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

MPN: U3NS0E
€ 1.771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

MPN: U3PD2E
€ 2.170,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

MPN: U3QP6E
€ 298,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

MPN: U3VE7E
€ 998,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

MPN: U3VS5E
€ 1.351,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

MPN: U3WE4E
€ 1.688,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

MPN: U3WV8E
€ 917,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

MPN: U3XM1E
€ 1.244,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

MPN: U3YC6E
€ 1.558,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

MPN: U4BM2E
€ 318,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise PW 24x7 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise PW 24x7 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

MPN: U4BT8PE
€ 599,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 1Y 24x7

MPN: U4CA4PE
€ 626,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

MPN: U4CH5PE
€ 859,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise PWCTR CDMR5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise PWCTR CDMR5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

MPN: U4CL0PE
€ 888,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise PWNbd Exch5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise PWNbd Exch5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

MPN: U4CR7PE
€ 298,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise PW4hr Exch5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise PW4hr Exch5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

MPN: U4CX0PE
€ 474,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise PWNbd CDMR5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise PWNbd CDMR5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

MPN: U4FC5PE
€ 399,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

MPN: U4FR7PE
€ 371,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 24x7 CDMR 5900AF-48 2QSFP SwtFC SVC

Hewlett Packard Enterprise 24x7 CDMR 5900AF-48 2QSFP SwtFC SVC

MPN: U4FW9E
€ 1.743,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 24x7 CDMR 5900AF-48 2QSFP SwtFC SVC

Hewlett Packard Enterprise 24x7 CDMR 5900AF-48 2QSFP SwtFC SVC

MPN: U4FY6E
€ 2.300,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7

MPN: U4GA6E
€ 2.829,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise CTR CDMR 5900AF-482QSFPSwtpdtFC SVC

Hewlett Packard Enterprise CTR CDMR 5900AF-482QSFPSwtpdtFC SVC

MPN: U4GC5E
€ 2.399,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise CTR CDMR 5900AF-482QSFPSwtpdtFC SVC

Hewlett Packard Enterprise CTR CDMR 5900AF-482QSFPSwtpdtFC SVC

MPN: U4GE5E
€ 3.184,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise CTR CDMR 5900AF-482QSFPSwtpdtFC SVC

Hewlett Packard Enterprise CTR CDMR 5900AF-482QSFPSwtpdtFC SVC

MPN: U4GG4E
€ 3.936,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y NBDProactCare 5900AF2QSFPSwtch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y NBDProactCare 5900AF2QSFPSwtch SVC

MPN: U8E24E
€ 1.727,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y6hCTRProactCare5900AF2QSFPSwtch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y6hCTRProactCare5900AF2QSFPSwtch SVC

MPN: U8E29E
€ 3.124,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y NBDProactCare5900AF2QSFPSwtchSVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBDProactCare5900AF2QSFPSwtchSVC

MPN: U8E34E
€ 2.279,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise HP4y4h24x7ProactCare 5900AF2QSFPSwtchSVC

Hewlett Packard Enterprise HP4y4h24x7ProactCare 5900AF2QSFPSwtchSVC

MPN: U8E37E
€ 3.115,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTRProactCare5900AF2QSFPSwtchSVC

Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTRProactCare5900AF2QSFPSwtchSVC

MPN: U8E39E
€ 4.107,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y NBDProactCare 5900AF2QSFPSwtch SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y NBDProactCare 5900AF2QSFPSwtch SVC

MPN: U8E44E
€ 2.805,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare5900AF2QSFPSwtchSVC

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare5900AF2QSFPSwtchSVC

MPN: U8E47E
€ 3.831,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7

MPN: U3GA3E
€ 1.019,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

MPN: U3GX4E
€ 1.820,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 5900AF-48 2QSFP Swt FC SVC

MPN: U3KE3E
€ 3.871,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Exch 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Exch 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

MPN: U3LT9E
€ 523,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

MPN: U3MT3E
€ 905,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch 5900AF-482QSFP Swt FC SVC

MPN: U3NE8E
€ 814,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare5900AF2QSFPSwtchSVC

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare5900AF2QSFPSwtchSVC

MPN: U8E27E
€ 2.367,00 Op voorraad
Hardware koeling accessoires
Hewlett Packard Enterprise X711 Front (port side) to Back (power side) Airflow High Volume Fan Tray

Hewlett Packard Enterprise X711 Front (port side) to Back (power side) Airflow High Volume Fan Tray

MPN: JG552A
€ 260,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X712 Back (power side) to Front (port side) Airflow High Volume Fan Tray

Hewlett Packard Enterprise X712 Back (power side) to Front (port side) Airflow High Volume Fan Tray

MPN: JG553A
€ 291,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

MPN: JD061A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 878,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

MPN: JD089B
€ 168,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

MPN: JD092B
€ 272,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

MPN: JD118B
€ 123,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120

Hewlett Packard Enterprise X120

MPN: JD119B
€ 363,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

MPN: 83370
€ 12,00 Op voorraad
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 31,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC

MPN: JC784C
€ 253,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

MPN: JD095C
€ 138,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

MPN: JD096C
€ 142,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

MPN: JD097C
€ 193,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

MPN: JG081C
€ 243,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 1m

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 1m

MPN: JG326A
€ 305,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m

MPN: JG327A
€ 364,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 5m

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 5m

MPN: JG328A
€ 468,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 1m DAC

Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 1m DAC

MPN: JG329A
€ 426,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 3m DAC

Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 3m DAC

MPN: JG330A
€ 531,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC

MPN: JG331A
€ 569,00 Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5900AF-48 2QSFP Swh PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5900AF-48 2QSFP Swh PCA SVC

MPN: U5RC8E
€ 8.273,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR 5900AF-48 2QSFP PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR 5900AF-48 2QSFP PCA SVC

MPN: U5WG1E
€ 8.357,00 Niet op voorraad
Switchcomponenten
Hewlett Packard Enterprise JC683A switchcomponent

Hewlett Packard Enterprise JC683A switchcomponent

MPN: JC683A
€ 104,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 58x0AF Back (Power Side) to Front (Port Side) Airflow Fan Tray

Hewlett Packard Enterprise 58x0AF Back (Power Side) to Front (Port Side) Airflow Fan Tray

MPN: JC682A
€ 145,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

MPN: JD062A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

MPN: JD093B
€ 824,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

MPN: JD094B
€ 1.955,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

MPN: JD098B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

MPN: JD099B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km

MPN: JG234A
€ 5.256,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm

MPN: JG661A
€ 4.629,00 Op voorraad
Voedingen
Hewlett Packard Enterprise 58x0AF 650W AC Power Supply

Hewlett Packard Enterprise 58x0AF 650W AC Power Supply

MPN: JC680A#ABB
€ 471,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...