Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 5930-32QSFP+ Managed L3 Zwart (JG726A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 19.063,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG726A

EAN: 0887758596807 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP FlexFabric 5930-32QSFP+ Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 5930-32QSFP+. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Switchingcapaciteit: 2560 Gbit/s, Throughput: 1905 Mpps. Kleur van het product: Zwart. Intern geheugen: 4096 MB, Type geheugen: SDRAM, Flash memory: 512 MB. AC invoer frequentie: 50/60 Hz

The HP FlexFabric 5930 Switch Series is a family of high-density, ultra-low-latency, top-of-rack (ToR) switches that is part of the HP FlexNetwork architecture's HP FlexFabric solution. Ideally suited for deployment at the aggregation or server access layer of large enterprise data centers, the HP 5930 Switch Series is also powerful enough for deployment at the data center core layer of medium-sized enterprises. With the increase in virtualized applications and server-to-server traffic, customers now require spine and ToR switch innovations that will meet their needs for higher-performance server connectivity, convergence of Ethernet and storage traffic, the capability to handle virtual environments, and ultra-low-latency all in a single device- the HP FlexFabric 5930 Switch Series.

Quality of Service (QoS)

• Powerful QoS features: Flexible classification: creates traffic classes based on access control lists (ACLs), IEEE 802.1p precedence, IP, and DSCP or Type of Service (ToS) precedence; supports filter, redirect, mirror, remark, and logging. Feature support: provides support for Strict Priority Queuing (SP), Weighted Fair Queuing (WFQ), Weighted Deficit Round Robin (WDRR), SP+WDRR together, configurable buffers, Explicit Congestion Notification (ECN), and Weighted Random Early Detection (WRED).


Datacenter-geoptimaliseerd

• Flexible high port density: the HP FlexFabric 5930 Switch Series enables scaling of the server edge with 40GbE spine and ToR deployments to new heights with high-density 32-port solutions delivered in a 1RU design. Each 40 GbE QSFP+ port can also be configured as four 10GbE ports by using a 40-GbE-to-10GbE splitter cable.


Beheer

• Full-featured console: provides complete control of the switch with a familiar CLI


Herstellingsvermogen en hoge beschikbaarheid

• HP Intelligent Resilient Framework (IRF) technology: enables an HP FlexFabric to deliver resilient, scalable, and secured data center networks for physical and virtualized environments; groups up to four HP 5930 switches in an IRF configuration, allowing them to be configured and managed as a single switch with a single IP address; simplifies ToR deployment and management, reducing data center deployment and operating expenses

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Zwart

Beheerfuncties

Switch-laag L3
Switch type Managed
Switch-laag L3

Poorten & interfaces

Aantal USB 2.0-poorten 1

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit 2560 Gbit/s
Throughput 1905 Mpps

Performance

Stapelbaar Ja
Packet buffergeheugen 12,2 MB
Type geheugen SDRAM
Flash memory 512 MB
Intern geheugen 4096 MB

Energie

AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 260W
Ingangsspanning 100 - 240 VAC
Vermogenstoevoer inclusief Nee

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 tot 45 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 to 90 procent
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 113 °F
Warmtedissipatie 887 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 440 mm
Diepte 660 mm
Hoogte 43,7 mm
Gewicht 13 kg

Overige specificaties

Beheerplatform IMC - Intelligent Management Center; command-line interface; out-of-band management; SNMP Manager; Telnet; FTP
Latentie 10 Gb/s Latency: < 1 µs
Afmetingen (BxDxH) 440 x 660 x 43,7 mm
Geheugen en processor 512 MB flash; packet buffer size: 12.2 MB; 4 GB SDRAM
Maat 43.99 cm (17.32")
Gewicht 13 kg (28.66 lb)
Aansluitingen 32 QSFP+ 40GbE ports; 1 RJ-45 serial console port; 1 RJ-45 out-of-band management port; 1 USB 2.0; Included
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 3y NBDProactCare 5930-32QSFP SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y NBDProactCare 5930-32QSFP SVC

MPN: U1QD2E
€ 6.470,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y NBD ProaCarew/CDMR 5930-32QSFP SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y NBD ProaCarew/CDMR 5930-32QSFP SVC

MPN: U1QD3E
€ 6.824,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare 5930-32QSFP SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare 5930-32QSFP SVC

MPN: U1QD8E
€ 8.882,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR 5930-32QSFP Pro

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR 5930-32QSFP Pro

MPN: U1QD9E
€ 9.236,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y6hCTRProactCare 5930-32QSFP SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y6hCTRProactCare 5930-32QSFP SVC

MPN: U1QE2E
€ 11.739,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y6hCTRProaCarew/CDMR5930-32QSFP CTR P

Hewlett Packard Enterprise 3y6hCTRProaCarew/CDMR5930-32QSFP CTR P

MPN: U1QE3E
€ 12.093,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y NBDProactCare5930-32QSFP SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBDProactCare5930-32QSFP SVC

MPN: U1QE9E
€ 8.532,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4yNBD ProaCarew/CDMR 5930-32QSFP SVC

Hewlett Packard Enterprise 4yNBD ProaCarew/CDMR 5930-32QSFP SVC

MPN: U1QF0E
€ 8.995,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProactCare 5930-32QSFP SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProactCare 5930-32QSFP SVC

MPN: U1QF5E
€ 11.692,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProaCarew/CDMR5930-32QSFP Proa

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProaCarew/CDMR5930-32QSFP Proa

MPN: U1QF6E
€ 12.154,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTRProactCare 5930-32QSFP SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTRProactCare 5930-32QSFP SVC

MPN: U1QF9E
€ 15.433,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTRProaCarew/CDMR5930-32QSFP CTR P

Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTRProaCarew/CDMR5930-32QSFP CTR P

MPN: U1QG0E
€ 15.896,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y NBDProactCare 5930-32QSFP SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y NBDProactCare 5930-32QSFP SVC

MPN: U1QG6E
€ 10.504,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5yNBD ProaCarew/CDMR5930-32QSFP SVC

Hewlett Packard Enterprise 5yNBD ProaCarew/CDMR5930-32QSFP SVC

MPN: U1QG7E
€ 11.071,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1QH2E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U1QH2E IT support service

MPN: U1QH2E
€ 14.377,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProaCarew/CDMR5930-32QSFP Proa

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProaCarew/CDMR5930-32QSFP Proa

MPN: U1QH3E
€ 14.944,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y6hCTRProactCare 5930-32QSFP SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y6hCTRProactCare 5930-32QSFP SVC

MPN: U1QH6E
€ 18.964,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y6hCTRProaCarew/CDMR5930-32QSFP CTR P

Hewlett Packard Enterprise 5y6hCTRProaCarew/CDMR5930-32QSFP CTR P

MPN: U1QH7E
€ 19.532,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1YD6E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U1YD6E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U1YD6E
€ 1.091,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

MPN: U3GD7E
€ 6.346,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

MPN: U3GQ2E
€ 8.369,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7

MPN: U3HA7E
€ 10.304,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U3HJ7E
€ 6.699,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 CDMR 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 CDMR 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U3HS1E
€ 8.832,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 CDMR 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 CDMR 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U3HZ5E
€ 10.871,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

MPN: U3JL6E
€ 9.202,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

MPN: U3JX2E
€ 12.110,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

MPN: U3KH9E
€ 14.890,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U3KT0E
€ 9.557,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3LA7E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3LA7E IT support service

MPN: U3LA7E
€ 12.574,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR CDMR HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR CDMR HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U3LJ1E
€ 15.458,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3LX5E

Hewlett Packard Enterprise U3LX5E

MPN: U3LX5E
€ 3.175,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U3MK2E
€ 4.157,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U3MW9E
€ 5.096,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U3NJ4E
€ 5.064,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U3NV6E
€ 6.631,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U3VK0E
€ 4.121,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U3VW9E
€ 5.456,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U3WJ8E
€ 6.733,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

MPN: U3XB0E
€ 3.767,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

MPN: U3XS6E
€ 4.993,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

MPN: U3YJ0E
€ 6.165,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 5930-32QSFP Switch FC SVC

MPN: U4BQ4E
€ 1.165,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U4BX6PE
€ 2.316,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise PW 24x7 CDMR 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise PW 24x7 CDMR 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U4CB7PE
€ 2.437,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U4CJ6PE
€ 3.297,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR CDMR 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR CDMR 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U4CL6PE
€ 3.844,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd Exch5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd Exch5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U4CT9PE
€ 1.091,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 4hr Exch5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 4hr Exch5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U4CZ3PE
€ 1.740,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd CDMR 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd CDMR 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U4FF3PE
€ 1.483,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd HP 5930-32QSFP Swt FC SVC

MPN: U4FV5PE
€ 1.361,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 5930-32QSFP Swt Foundation Care Service

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 5930-32QSFP Swt Foundation Care Service

MPN: U3PG8E
€ 8.128,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise UX120E

Hewlett Packard Enterprise UX120E

MPN: UX120E
€ 283,00 Op voorraad
Hardware koeling accessoires
Hewlett Packard Enterprise X711 Front (port side) to Back (power side) Airflow High Volume Fan Tray

Hewlett Packard Enterprise X711 Front (port side) to Back (power side) Airflow High Volume Fan Tray

MPN: JG552A
€ 291,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X712 Back (power side) to Front (port side) Airflow High Volume Fan Tray

Hewlett Packard Enterprise X712 Back (power side) to Front (port side) Airflow High Volume Fan Tray

MPN: JG553A
€ 291,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 1m

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 1m

MPN: JG326A
€ 305,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m

MPN: JG327A
€ 364,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 5m

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 5m

MPN: JG328A
€ 454,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 1m DAC

Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 1m DAC

MPN: JG329A
€ 426,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 3m DAC

Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 3m DAC

MPN: JG330A
€ 531,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC

MPN: JG331A
€ 569,00 Niet op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5930-32QSFP Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5930-32QSFP Switch PCA SVC

MPN: U5RA4E
€ 12.543,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5930-32QSFP Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5930-32QSFP Switch PCA SVC

MPN: U5RQ1E
€ 16.631,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 5930-32QSFP Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 5930-32QSFP Switch PCA SVC

MPN: U5SD8E
€ 20.627,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 5930-32QSFP Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24X7 HP 5930-32QSFP Switch PCA SVC

MPN: U5ST5E
€ 15.225,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 5930-32QSFP Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 5930-32QSFP Switch PCA SVC

MPN: U5TH2E
€ 20.142,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA HP 5930-32QSFP Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 7x24 PCA HP 5930-32QSFP Switch SVC

MPN: U5TW9E
€ 24.931,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 5930-32QSFP Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 5930-32QSFP Switch PCA SVC

MPN: U5UL6E
€ 18.196,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 5930-32QSFP Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 5930-32QSFP Switch PCA SVC

MPN: U5VA3E
€ 24.034,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 5930-32QSFP Swh PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 5930-32QSFP Swh PCA Service

MPN: U5VQ0E
€ 29.702,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR 5930-32QSFP PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbdw/CDMR 5930-32QSFP PCA Service

MPN: U5WD7E
€ 12.912,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbdw/CDMR 5930-32QSFP Swch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbdw/CDMR 5930-32QSFP Swch PCA SVC

MPN: U5WQ1E
€ 17.113,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbdw/CDMR 5930-32QSFP PCA Service

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbdw/CDMR 5930-32QSFP PCA Service

MPN: U5XA5E
€ 21.218,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y24x7wCDMR5930-32QSFP Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y24x7wCDMR5930-32QSFP Switch PCA SVC

MPN: U5XL9E
€ 15.592,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y24x7wCDMR5930-32QSFP Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y24x7wCDMR5930-32QSFP Switch PCA SVC

MPN: U5XX3E
€ 20.624,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y24x7wCDMR5930-32QSFP Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y24x7wCDMR5930-32QSFP Switch PCA SVC

MPN: U5YH7E
€ 25.521,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3yCTRwCDMR 5930-32QSFP Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3yCTRwCDMR 5930-32QSFP Switch PCA SVC

MPN: U5YU1E
€ 18.565,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4yCTRwCDMR 5930-32QSFP Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4yCTRwCDMR 5930-32QSFP Switch PCA SVC

MPN: U5ZE5E
€ 24.515,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5yCTRwCDMR 5930-32QSFP Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 5yCTRwCDMR 5930-32QSFP Switch PCA SVC

MPN: U5ZQ9E
€ 30.292,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 58x0AF Back (Power Side) to Front (Port Side) Airflow Fan Tray

Hewlett Packard Enterprise 58x0AF Back (Power Side) to Front (Port Side) Airflow Fan Tray

MPN: JC682A
€ 145,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm QSFP+ 40000Mbit/s 1310nm Single-mode

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm QSFP+ 40000Mbit/s 1310nm Single-mode

MPN: JG661A
€ 4.629,00 Niet op voorraad
Voedingen
Hewlett Packard Enterprise 58x0AF 650W AC Power Supply

Hewlett Packard Enterprise 58x0AF 650W AC Power Supply

MPN: JC680A#ABB
€ 471,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...