Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 7500 384Gbps Fabric Module w/ 2 XFP Ports (JD193B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 10.359,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD193B

EAN: 0885631249765 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 7500 384Gbps Fabric Module with 2 XFP Ports

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 7500 384Gbps Fabric Module w/ 2 XFP Ports. Ethernet interface type: 10 Gigabit. Vezel-optische connector: XFP. Compatibiliteit: HP 7500. Afmetingen (BxDxH): 355 x 377 x 45 mm

Netwerk

Ethernet interface type 10 Gigabit
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 Mbit/s

Optische vezel

Vezel-optische connector XFP

Data-uitwisseling

Bandbreedte 384 Gbit/s

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 2

Gewicht en omvang

Gewicht 3,6 kg
Afmetingen (BxDxH) 355 x 377 x 45 mm

Performance

Compatibiliteit HP 7500

Ergonomie

Connectivity LEDs Ja
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 40,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 44,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis

Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis

MPN: JD240B
€ 2.611,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

MPN: JG507A
€ 9.388,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7506 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7506 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

MPN: JG508A
€ 11.955,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...