Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 7500 40-port Gig-T / 8-port SFP PoE-ready Module (JD228B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 5.732,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD228B

EAN: 0885631249840 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP 7500 40-port Gig-T / 8-port SFP PoE-ready Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 7500 40-port Gig-T / 8-port SFP PoE-ready Module. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: HP 7500. Afmetingen (BxDxH): 355 x 377 x 40 mm, Gewicht: 3,02 kg

Netwerk

Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s

Optische vezel

Vezel-optische connector SFP

Poorten & interfaces

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 40
Fibre channel-poorten 8

Gewicht en omvang

Gewicht 3,02 kg
Afmetingen (BxDxH) 355 x 377 x 40 mm

Performance

Compatibiliteit HP 7500

Ergonomie

Connectivity LEDs Ja

Energie

Power over Ethernet (PoE) Ja
Glasvezelkabel
C2G 85505 Glasvezel kabel

C2G 85505 Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 43,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 31,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis

Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis

MPN: JD240B

Normale prijs € 2.611,00

Nu € 2.468,00 Niet op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

MPN: JG507A
€ 9.388,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...