Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 7500 48-port GbE SFP Module (JD211B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 8.097,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD211B

EAN: 0885631249833 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 7500 48-port GbE SFP Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 7500 48-port GbE SFP Module. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: HP 7500

Netwerk

Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s

Optische vezel

Vezel-optische connector SFP

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 48

Gewicht en omvang

Gewicht 3,04 kg

Performance

Compatibiliteit HP 7500

Ergonomie

Connectivity LEDs Ja
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 40,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 44,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis

Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis

MPN: JD240B
€ 2.611,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

MPN: JG507A
€ 9.388,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7506 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7506 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

MPN: JG508A
€ 11.955,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...