Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise 7500 8-port 10GbE XFP Extended Module (JD191A)

Hewlett Packard Enterprise 7500 8-port 10GbE XFP Extended Module (JD191A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 12.495,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD191A

EAN: 0885631161395 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 7500 8-port 10GbE XFP Extended Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise 7500 8-port 10GbE XFP Extended Module. Ethernet interface type: 10 Gigabit. Vezel-optische connector: XFP. Compatibiliteit: HP 7500. Afmetingen (BxDxH): 355 x 377 x 40 mm

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Ethernet interface type 10 Gigabit
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 Mbit/s

Optische vezel

Vezel-optische connector XFP

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 8

Gewicht en omvang

Gewicht 3,23 kg
Afmetingen (BxDxH) 355 x 377 x 40 mm

data storage devices

Compatibiliteit HP 7500

Ergonomie

Connectivity LEDs Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Switches
Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

JG507A
€ 9.388,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 7506 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7506 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

JG508A
€ 11.955,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis 9U netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis 9U netwerkchassis

JD240B
€ 2.611,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

85514
€ 39,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 48,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 43,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 35,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...