Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart (JG507A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 9.388,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG507A

EAN: 0887111037596 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 7503 Switch with 48-port Gig-T PoE+ Module and 384Gbps MPU with 2 XFP ports

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 7503. Switch type: Managed. Netwerkstandaard: IEEE 802.3. MAC-adrestabel: 512000 entries, Switchingcapaciteit: 480 Gbit/s, Throughput: 274 Mpps. Kleur van het product: Zwart. Type processor: MIPS64

The HP 7500 Switch Series is a versatile modular switch designed to meet the evolving needs of integrated services networks. It can be deployed at the enterprise LAN core, aggregation layer and wiring closet edge and offers 40GbE connectivity, cost-effective wire-speed 10GbE ports, high density PoE/PoE+, advanced functionality with service modules and BYOD-ready features with the wired-WLAN module.

With HP Intelligent Resilient Fabric (IRF) technology, the HP 7500 Switch Series can be virtualized across four chassis with a single management interface—enabling flatter, more agile networks.

• The HP 7500 Switch Series consists of modular switches designed to meet the evolving network demands of the enterprise LAN core, aggregation layer, and edge. This series offers 40GbE connectivity and cost-effective 10GbE ports for mission-critical applications and high-speed communications.


• The HP 7500 Switch Series supports a maximum of 1,152 Gb/s switching capacity with a 2.4 Tb/s backplane, delivering enhanced performance and future expansion capability.


• The HP 7500 Switch Series includes a robust set of security and quality of services features to build a trusted network that meets your ever-changing corporate policies and compliances.


• The HP 7500 Switch Series can be seamlessly managed with IMC which provides end-to-end network transparency with consistent network experience through comprehensive configuration, compliance and policy management.


Connectivity

• High-density port connectivity: up to 10 interface module slots; up to 40 40-GbE ports, 84 10GbE ports, 480 Fiber Gigabit ports, or 480 PoE-enabled ports per HP 7500 series system


Performance

• High-speed fully distributed architecture: 2.4 Tbps backplane supports a maximum 1152 Gbps switching capacity, providing enhanced performance and future expansion capability; with dual fabrics, the switch delivers up to 714 Mpps throughput); all switching and routing is performed in the I/O modules; meets current and future demand of an enterprise's bandwidth-intensive applications


Resiliency and high availability

• Redundant/load-sharing fabrics, management, fan assemblies, and power supplies: increase total performance and power availability while providing hitless, stateful failover

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Zwart
Veiligheid UL 60950-1; IEC 60950-1; CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1; EN 60950-1/A11
Elektromagnetische compatibiliteit VCCI Class A; EN 55022 Class A; ICES-003 Class A; ANSI C63.4 2003; AS/NZS CISPR 22 Class A; EN 61000-3-2:2006; EN 61000-3-3:1995 +A1:2001+A2:2005; EMC Directive 2004/108/EC; FCC (CFR 47, Part 15) Class A

Beheerfuncties

Switch type Managed

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 512000 entries
Switchingcapaciteit 480 Gbit/s
Throughput 274 Mpps

Performance

Stapelbaar Ja
Type processor MIPS64

Energie

AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 1400 W
Stroom 16/50 A
Ingangsspanning 100-120/200-240 VAC; -48 to -60 VDC (depending on power supply chosen)
Uitgangsvermogen 1400W
Vermogenstoevoer inclusief Nee

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 113 °F

Gewicht en omvang

Breedte 436 mm
Diepte 420 mm
Hoogte 441 mm
Gewicht 66,7 kg

Overige specificaties

Beheerplatform IMC - Intelligent Management Center; command-line interface; Web browser; out-of-band management (serial RS-232C); SNMP Manager; Telnet; terminal interface (serial RS-232C); modem interface; IEEE 802.3 Ethernet MIB; Ethernet Interface MIB
Afmetingen (BxDxH) 436 x 420 x 441 mm
Stroomvoorziening Based on a common power supply of 1400 W (AC/DC)
Geheugen en processor Fabric: MIPS64 @ 600 MHz, 64 MB flash, 512 MB RAM; I/O module: MIPS64 @ 400 MHz, 512 MB RAM; I/O module: MIPS64 @ 1000 MHz, 1 GB RAM
Frequentie 50/60 Hz
Maat 43.61 cm (17.17")
Montage Mounts in an EIA-standard 19 in. rack or other equipment cabinet (hardware included); horizontal surface mounting only
Ventilatorladen 1 x JD212A
Vrije voedingsmoduleslots 2
Gewicht 66.7 kg (147 lb)
Elektromagnetische immuniteit ETSI EN 300 386 V1.3.3; EN 61000-4-2:1995+A1:1998+A2:2001; EN 61000-4-2; EN 61000-4-3; EN 61000-4-4; EN 61000-4-5; EN 61000-4-6; IEC 61000-4-8; EN 61000-4-11; EN 61000-3-2, IEC 61000-3-2; EN 61000-3-3, IEC 61000-3-3
Aansluitingen 3 I/O module slots; Supports a maximum of 28 10GbE ports or 144 autosensing 10/100/1000 ports or 144 SFP ports, or a combination; Included
Geluidsdruk 51,6 dB
Ventilatorladeslots 1
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

MPN: U0AC9E
€ 15.018,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0AN1E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0AN1E IT support service

MPN: U0AN1E
€ 18.382,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PWNBD HP7503/02SwchprdtsProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWNBD HP7503/02SwchprdtsProCareSVC

MPN: U1CW3PE
€ 1.722,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7HP7503/02SwthprdctProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7HP7503/02SwthprdctProCareSVC

MPN: U1CW4PE
€ 2.487,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW6hCTR7503/02Swth prdctProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW6hCTR7503/02Swth prdctProCareSVC

MPN: U1CW5PE
€ 3.393,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1yPWNBDCDMRHP 7503/02 SwchProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPWNBDCDMRHP 7503/02 SwchProCareSVC

MPN: U1CW6PE
€ 1.813,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1yPW24x7CDMR7503/02Swth ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPW24x7CDMR7503/02Swth ProCare SVC

MPN: U1CW7PE
€ 2.609,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1yPW6hCTRCDMR 7503/02Swth ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1yPW6hCTRCDMR 7503/02Swth ProCare SVC

MPN: U1CW8PE
€ 3.515,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch 7503/02 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch 7503/02 Swt pdt FC SVC

MPN: U1YB6E
€ 1.009,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch 7503/02 Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch 7503/02 Swt pdt FC SVC

MPN: U1YS4E
€ 1.609,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 7502/03 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 7502/03 switch Svc

MPN: U2S99E
€ 6.286,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 7502/03 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 7502/03 switch Svc

MPN: U2T01E
€ 10.016,00 Op voorraad
Flashgeheugens
Hewlett Packard Enterprise X600 1G CompactFlash 1GB CompactFlash flashgeheugen

Hewlett Packard Enterprise X600 1G CompactFlash 1GB CompactFlash flashgeheugen

MPN: JC684A
€ 265,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X600 512M CompactFlash 0.5GB CompactFlash flashgeheugen

Hewlett Packard Enterprise X600 512M CompactFlash 0.5GB CompactFlash flashgeheugen

MPN: JC685A
€ 146,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X600 256M CompactFlash 0.25GB CompactFlash flashgeheugen

Hewlett Packard Enterprise X600 256M CompactFlash 0.25GB CompactFlash flashgeheugen

MPN: JC686A
€ 129,00 Niet op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 7502/03 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 7502/03 switch Svc

MPN: U2T00E
€ 8.194,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 115,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 97,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 138,00 Niet op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX

MPN: JD102B
€ 164,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

MPN: JD061A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 878,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

MPN: JD089B
€ 168,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

MPN: JD092B
€ 272,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X115 100Mb/s SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X115 100Mb/s SFP LC BX 10-U

MPN: JD100A
€ 263,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X115 100 Mb/s SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X115 100 Mb/s SFP LC BX 10-D

MPN: JD101A
€ 263,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR

MPN: JD117B
€ 1.177,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

MPN: JD118B
€ 123,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120

Hewlett Packard Enterprise X120

MPN: JD119B
€ 363,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

MPN: JD120B
€ 240,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m

MPN: JG709A
€ 1.970,00 Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise JD194B netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise JD194B netwerkkaart & -adapter

MPN: JD194B

Normale prijs € 6.215,00

Nu € 4.235,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 7500 Load Balancing Module

Hewlett Packard Enterprise 7500 Load Balancing Module

MPN: JD252A
€ 12.567,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 10500/7500 NetStream Monitoring Module

Hewlett Packard Enterprise 10500/7500 NetStream Monitoring Module

MPN: JD254A
€ 7.442,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC

MPN: JC784C
€ 253,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

MPN: JD095C
€ 138,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

MPN: JD096C
€ 142,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

MPN: JD097C
€ 193,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

MPN: JG081C
€ 243,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 1m

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 1m

MPN: JG326A
€ 305,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 3m

MPN: JG327A
€ 364,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 5m

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+/QSFP+ 5m

MPN: JG328A
€ 468,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 1m DAC

Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 1m DAC

MPN: JG329A
€ 426,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 3m DAC

Hewlett Packard Enterprise X242 QSFP 4x10G SFP+ 3m DAC

MPN: JG330A
€ 531,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC

MPN: JG331A
€ 569,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise 7500 384Gbps Fabric Module w/ 2 XFP Ports

Hewlett Packard Enterprise 7500 384Gbps Fabric Module w/ 2 XFP Ports

MPN: JD193B
€ 9.960,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7500 48-port Gig-T Module

Hewlett Packard Enterprise 7500 48-port Gig-T Module

MPN: JD210A
€ 3.583,00 Op voorraad
Switchcomponenten
Hewlett Packard Enterprise 7500 8-port 10GbE XFP Extended Module

Hewlett Packard Enterprise 7500 8-port 10GbE XFP Extended Module

MPN: JD191A
€ 12.015,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7500 1400W AC Power Supply

Hewlett Packard Enterprise 7500 1400W AC Power Supply

MPN: JD218A#ABB
€ 1.013,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise JC669A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JC669A network switch module

MPN: JC669A
€ 3.293,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

MPN: JD062A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

MPN: JD090A
€ 444,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80

MPN: JD091A
€ 816,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

MPN: JD093B
€ 824,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

MPN: JD094B
€ 1.955,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

MPN: JD098B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

MPN: JD099B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100

MPN: JD103A
€ 2.797,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm

MPN: JD107A
€ 10.337,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm

MPN: JD108B
€ 1.892,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570

MPN: JD110A
€ 2.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590

MPN: JD111A
€ 2.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1610

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1610

MPN: JD112A
€ 2.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1510

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1510

MPN: JD115A
€ 2.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER

Hewlett Packard Enterprise X135 10G XFP LC ER

MPN: JD121A
€ 6.245,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 7500 PoE DIMM

Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 7500 PoE DIMM

MPN: JD192B
€ 1.112,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7500 384Gbps Advanced Fabric Module

Hewlett Packard Enterprise 7500 384Gbps Advanced Fabric Module

MPN: JD195A
€ 10.083,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD205A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JD205A network switch module

MPN: JD205A
€ 9.461,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD206A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JD206A network switch module

MPN: JD206A
€ 5.846,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD207A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JD207A network switch module

MPN: JD207A
€ 5.005,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7500 48-port GbE SFP Module

Hewlett Packard Enterprise 7500 48-port GbE SFP Module

MPN: JD211B
€ 8.097,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7503 Spare Fan Assembly

Hewlett Packard Enterprise 7503 Spare Fan Assembly

MPN: JD212A
€ 360,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7500 2800W AC Power Supply

Hewlett Packard Enterprise 7500 2800W AC Power Supply

MPN: JD219A#ABB
€ 1.701,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7500 48-port GbE SFP Enhanced Module

Hewlett Packard Enterprise 7500 48-port GbE SFP Enhanced Module

MPN: JD221A
€ 15.134,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD223A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JD223A network switch module

MPN: JD223A
€ 5.261,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7500 40-port Gig-T / 8-port SFP PoE-ready Module

Hewlett Packard Enterprise 7500 40-port Gig-T / 8-port SFP PoE-ready Module

MPN: JD228B
€ 5.732,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7500 48-port Gig-T PoE+ Extended Module

Hewlett Packard Enterprise 7500 48-port Gig-T PoE+ Extended Module

MPN: JD229B
€ 6.312,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD230A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JD230A network switch module

MPN: JD230A
€ 11.347,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD231A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JD231A network switch module

MPN: JD231A
€ 8.831,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7500 4-port 10GbE XFP Enhanced Module

Hewlett Packard Enterprise 7500 4-port 10GbE XFP Enhanced Module

MPN: JD232A
€ 13.241,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD233A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JD233A network switch module

MPN: JD233A
€ 8.831,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD234A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JD234A network switch module

MPN: JD234A
€ 6.938,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7500 4-port 10GbE XFP Extended Module

Hewlett Packard Enterprise 7500 4-port 10GbE XFP Extended Module

MPN: JD235A
€ 9.333,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD236A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JD236A network switch module

MPN: JD236A
€ 6.623,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7500 48-port GbE SFP Extended Module

Hewlett Packard Enterprise 7500 48-port GbE SFP Extended Module

MPN: JD237A
€ 11.983,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7500 8-port 10G SFP+ Module

Hewlett Packard Enterprise 7500 8-port 10G SFP+ Module

MPN: JF290A
€ 10.717,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC ER 40km

MPN: JG234A
€ 5.256,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO SR4

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ MPO SR4

MPN: JG325B
€ 1.798,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm

MPN: JG661A
€ 4.629,00 Op voorraad
Voedingen
Hewlett Packard Enterprise A7500 2800W AC Power Supply

Hewlett Packard Enterprise A7500 2800W AC Power Supply

MPN: JD219A
€ 1.690,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise A7500 6000W AC Power Supply

Hewlett Packard Enterprise A7500 6000W AC Power Supply

MPN: JD227A
€ 3.389,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...