Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise 8Gb SW SFP+ 4-pack SFP+ 8000Mbit/s Multi-mode (C8R23A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 190,00
excl. BTW
Partnummer:

C8R23A

EAN: 0887111933379 Beschikbaarheid: Nog 2 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

HP MSA 2040 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise 8Gb SW SFP+ 4-pack. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s, SFP transceiver type: SW. Soort kabel: Multi-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50/125, 62.5/125. Ingangsspanning: 3.3. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s
SFP transceiver type SW

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Soort kabel Multi-mode
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125, 62.5/125

Energie

Ingangsspanning 3.3

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 4 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...