Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise A 3600-48-PoE+ v2 SI Switch Managed Power over Ethernet (PoE) Grijs (JG307A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.927,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG307A

EAN: 0886111895663 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 3600-48-PoE+ v2 SI Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 3600-48-PoE+ v2 SI Switch, A. Switch type: Managed. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 52, 48, 52, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u. MAC-adrestabel: 2048 entries, Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100 Mbit, Switchingcapaciteit: 17,6 Gbit/s. Kleur van het product: Grijs, Veiligheid: UL 60950-1; EN 60825-1; EN 60825-2; IEC 60950-1; CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1; EN 60950-1/A11; FDA 21 C, Certificering: FCC, VCCI, EN 55022, CISPR 22, ICES-003, ANSI C63.4 2003; ETSI EN 300 386 V1.3.3; AS/NZS CISPR22, EN

The HP 3600 SI Switch Series delivers intelligent, resilient performance, security, and reliability for robust switching at the enterprise network edge. The series consists of Fast Ethernet and PoE/PoE+ switches, with features that can accommodate large enterprise and SMB applications. Secure, resilient connectivity, as well as the latest traffic-prioritization technologies, enhance converged networks. The switches are designed for improved flexibility and scalability.

Quality of Service (QoS)

• Broadcast control: allows limitation of broadcast traffic rate to cut down on unwanted network broadcast traffic


Management

• Friendly port names: allows assignment of descriptive names to ports


Connectivity

• IPv6: Telnet: for allowing CLI access via IPv6. SNMP: for IPv6 switch management. DNS: for IPv6 host management. DHCP: for auto IPv6 address configuration of a switch.


Performance

• Nonblocking performance: up to 17.6 Gbps nonblocking switching fabric provides wire-speed switching with up to 13.1 million pps throughput


Resiliency and high availability

• Separate data and control paths: keep control separated from services and keeps service processing isolated; increases security and performance


Manageability

• RMON (remote monitoring): provides advanced monitoring and reporting capabilities for statistics, history, alarms, and events


Layer 2 switching

• 16/32K MAC address table: provides access to many Layer 2 devices

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
LED-indicatoren Ja
Veiligheid UL 60950-1; EN 60825-1; EN 60825-2; IEC 60950-1; CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1; EN 60950-1/A11; FDA 21 CFR; ROHS
Certificering FCC, VCCI, EN 55022, CISPR 22, ICES-003, ANSI C63.4 2003; ETSI EN 300 386 V1.3.3; AS/NZS CISPR22, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3; EN 61000-4-2,EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-5, EN 61000-4-6; EN 61000-4-11; EN 61000-3-2:2006, EN 61000-3-3:1995 +A1:2001

Beheerfuncties

Switch type Managed

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 52, 48, 52
Aantal Combo SFP-poorten 2
Aantal SFP/SFP+ poorten 4
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
Aantal moduleslots SPF 4

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u
Full duplex Ja
IGMP snooping Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Datastroombeheer Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100 Mbit
MAC-adrestabel 2048 entries
Switchingcapaciteit 17,6 Gbit/s
Throughput 13,1 Mpps
Max. overdrachtssnelheid 0,1 Gbit/s

Beveiliging

MAC adres filtering Ja

Performance

Packet buffergeheugen 4 MB
Type geheugen SDRAM
Flash memory 128 MB
Intern geheugen 256 MB

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 820 W
Aantal voedingen 1

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 439,9 mm
Diepte 420,1 mm
Hoogte 43,7 mm
Gewicht 10 kg

Overige specificaties

Latentie 5 - 6 µs
Overdrachtssnelheid packets 13.1 Mpps
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

MPN: U0AA8E
€ 2.178,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0AL4E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0AL4E IT support service

MPN: U0AL4E
€ 2.665,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWLNBDHP36xx SwchprdtsProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWLNBDHP36xx SwchprdtsProCareSVC

MPN: U1CK5PE
€ 276,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL24x7HP36xxSwth prdProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL24x7HP36xxSwth prdProCare SVC

MPN: U1CK6PE
€ 376,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL6hCTR36xxSwth prdctProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL6hCTR36xxSwth prdctProCareSVC

MPN: U1CK7PE
€ 534,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U1YN3E
€ 233,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 3600 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 3600 switch Svc

MPN: U2N68E
€ 1.072,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 3600 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 3600 switch Svc

MPN: U2N69E
€ 1.307,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 3600 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 3600 switch Svc

MPN: U2N71E
€ 1.446,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare3600 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare3600 switch Svc

MPN: U2N72E
€ 1.765,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 36xx Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 36xx Switch Svc

MPN: U2N73E
€ 1.589,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 3600 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 3600 switch Svc

MPN: U2N74E
€ 2.073,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare3600 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare3600 switch Svc

MPN: U2N75E
€ 2.537,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 36xx Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 HP 36xx Swt products FC SVC

MPN: U3GK0E
€ 1.014,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 36xx Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 HP 36xx Swt products FC SVC

MPN: U3GV6E
€ 1.243,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3HE8E
€ 855,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3HN4E
€ 1.119,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3HV8E
€ 1.372,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 36xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 36xx Switch products FC SVC

MPN: U3JF1E
€ 1.255,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 36xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR HP 36xx Switch products FC SVC

MPN: U3JR9E
€ 1.642,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 36xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 36xx Switch products FC SVC

MPN: U3KC6E
€ 2.013,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3KM9E
€ 1.335,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3KV6E
€ 1.747,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3LD0E
€ 2.141,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBD Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3MD3E
€ 516,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3MR0E
€ 621,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3NP9E
€ 803,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3PB1E
€ 984,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 36xx Swt products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 36xx Swt products FC SVC

MPN: U3PN7E
€ 289,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y

Hewlett Packard Enterprise 1y

MPN: U3QA2E
€ 458,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3QM3E
€ 160,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3VC5E
€ 570,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3VQ3E
€ 738,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3WC2E
€ 898,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 36xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 36xx Switch products FC SVC

MPN: U3XJ5E
€ 631,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3YA0E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3YA0E IT support service

MPN: U3YA0E
€ 768,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 36xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 36xx Switch products FC SVC

MPN: U4BK0E
€ 196,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4DD6PE
€ 272,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise Renwl 24x7 CDMR 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4DJ5PE
€ 300,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4DP8PE
€ 440,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4DX6PE
€ 468,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U4EA6PE IT support service

Hewlett Packard Enterprise U4EA6PE IT support service

MPN: U4EA6PE
€ 131,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4EG2PE
€ 214,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd CDMR 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd CDMR 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4EY1PE
€ 207,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U4FJ7PE
€ 178,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y NBD ProaCare w/CDMR3600 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y NBD ProaCare w/CDMR3600 Switch SVC

MPN: U9T60E
€ 904,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y NBD ProaCare w/CDMR3600 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y NBD ProaCare w/CDMR3600 Switch SVC

MPN: U9U43E
€ 1.175,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y NBD ProaCare w/CDMR3600 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y NBD ProaCare w/CDMR3600 Switch SVC

MPN: U9V27E
€ 1.435,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR36xx Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR36xx Switch SVC

MPN: U9W33E
€ 1.191,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProaCarew/CDMR3600 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7ProaCarew/CDMR3600 Switch SVC

MPN: U9W99E
€ 1.550,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProaCarew/CDMR3600 Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProaCarew/CDMR3600 Switch SVC

MPN: U9X93E
€ 1.894,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U9Y64E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U9Y64E IT support service

MPN: U9Y64E
€ 1.670,00 Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise X290 1000 A JD5

Hewlett Packard Enterprise X290 1000 A JD5

MPN: JD187A
€ 57,00 Niet op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 3600 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 3600 switch Svc

MPN: U2N67E
€ 824,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 36xx Swt pdt FC SVC

MPN: U3NC7E
€ 490,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 36xx Switch products FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 36xx Switch products FC SVC

MPN: U3WT2E
€ 498,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Networks A Series level 2 Install SVC

Hewlett Packard Enterprise Networks A Series level 2 Install SVC

MPN: UX116E
€ 276,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Networks A Series level 2 Startup SVC

Hewlett Packard Enterprise Networks A Series level 2 Startup SVC

MPN: UX117E
€ 920,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 92,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 131,00 Niet op voorraad
IT-cursussen
Hewlett Packard Enterprise CP Svc for Networking Training

Hewlett Packard Enterprise CP Svc for Networking Training

MPN: HH245E
€ 604,00 Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

MPN: JD061A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

MPN: JD089B
€ 168,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

MPN: JD118B
€ 123,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120

Hewlett Packard Enterprise X120

MPN: JD119B
€ 368,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Switchcomponenten
Hewlett Packard Enterprise 3600 Switch SFP Stacking Kit

Hewlett Packard Enterprise 3600 Switch SFP Stacking Kit

MPN: JD324B
€ 182,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

MPN: JD062A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

MPN: JD098B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

MPN: JD099B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1570

MPN: JD110A
€ 2.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1590

MPN: JD111A
€ 2.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1610

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1610

MPN: JD112A
€ 2.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1510

Hewlett Packard Enterprise X170 1G SFP LC LH70 1510

MPN: JD115A
€ 2.689,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise RPS1600 Redundant Power System 3200W 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise RPS1600 Redundant Power System 3200W 1U Zwart

MPN: JG136A#ABB

Normale prijs € 1.197,00

Nu € 1.175,00 Op voorraad

Voedingen
Hewlett Packard Enterprise JG137A power supply unit

Hewlett Packard Enterprise JG137A power supply unit

MPN: JG137A
€ 926,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...