Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise AJ037A 38400GB 4U tape-autoloader/library (AJ037A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 17.990,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AJ037A

EAN: 0883585283286 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP StorageWorks MSL4048 2 LTO-4 Ultrium 1840 Tape Library

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise AJ037A. Standaard interfaces: Ultra 320 SCSI, Ondersteunde Magnetische tapetypes: LTO-4. Vormfactor: 4U. Afmetingen (BxDxH): 348 x 589 x 987 mm

The HP StorageWorks MSL Tape Libraries meet demanding storage requirement of businesses needing unattended backup, disaster recovery, or archive capability. The MSL Libraries offer a broad choice of storage capacity and interfaces with LTO-5, LTO-4, or LTO-3 Ultrium tape drives. Web-based remote management makes the MSL Libraries easily managed from across the room or across the globe, eliminating the need for remote office IT staff. Quickly and simply manage the tape media both in and out of the library with the standard bar code reader, configurable mail slots, and multiple 12-slot removable magazines. If a tape were lost or stolen, protect important business data from unauthorized access with the library-based encryption option. Library investment and uncertain data growth are easily managed with MSL accessory kits. Quickly increase capacity and/or performance with tool-free drive upgrades, slot license capacity upgrades, or library expandability.

Easy to Manage and Use

• HP StorageWorks MSL Tape Libraries offer a wide range of capacity points from 9.6 TB to 288 TB of compressed storage capacity in a variety of rack ready form factors.


Protection and Flexibility

• Native encryption on LTO-5 and LTO-4 MSL Libraries provide the highest level of security for strong backup data privacy to secure confidential information and address compliance regulations. The MSL Encryption Kit will provide secure keys to protect your backup independent of ISV application.


Proven Reliability

• MSL Tape Libraries work with industry-leading servers, operating systems and backup software including HP Data Protector software.
(www.hp.com/go/ebs)

Design

Formaat 4U

Performance

Standaardcapaciteit 38400 GB
Capaciteit met compressie 76800 GB
Standaard interfaces Ultra 320 SCSI
Ondersteunde Magnetische tapetypes LTO-4
Hoeveelheid slots (max) 48
Mean time between failures (MTBF) 100000 uur

Data-uitwisseling

Overdrachtssnelheid 1,7 Gbit/s

Energie

Stroomverbruik 100 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur bij opslag -30 - 60 °C
Temperatuur, in bedrijf 10 - 35 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 20 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 20 - 90 procent

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 348 x 589 x 987 mm
Gewicht 33,9 kg

Overige specificaties

Maat 34,8 cm (13.7")
Barcode-labels
Hewlett Packard Enterprise Q2009A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2009A barcode-label

MPN: Q2009A
€ 133,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2010A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2010A barcode-label

MPN: Q2010A
€ 150,00 Niet op voorraad
Data encryption devices
Hewlett Packard Enterprise AM495A data-encryptieapparaat

Hewlett Packard Enterprise AM495A data-encryptieapparaat

MPN: AM495A
€ 1.696,00 Niet op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise 142257-002 2.5m C14 stekker C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise 142257-002 2.5m C14 stekker C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: 142257-002
€ 37,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF557A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF557A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF557A
€ 40,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF564A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF564A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF564A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C13

Hewlett Packard Enterprise C13

MPN: AF565A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF566A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF566A electriciteitssnoer

MPN: AF566A
€ 53,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF567A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF567A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF567A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF568A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF568A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF568A
€ 55,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF570A 1.83m Netstekker type G C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF570A 1.83m Netstekker type G C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF570A
€ 53,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF571A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF571A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF571A
€ 42,00 Niet op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Installation Storage Service

Hewlett Packard Enterprise Installation Storage Service

MPN: U4823E
€ 203,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC

Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC

MPN: 221691-B21
€ 103,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC

Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC

MPN: 221691-B23
€ 131,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 69,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 79,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 107,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 130,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 158,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC 2m LC LC Zwart

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC 2m LC LC Zwart

MPN: BK839A
€ 103,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 15m Premier Flex LC/LC 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise 15m Premier Flex LC/LC 15m LC LC

MPN: BK841A
€ 93,00 Op voorraad
Installatieservices
Hewlett Packard Enterprise UA871E installatieservice

Hewlett Packard Enterprise UA871E installatieservice

MPN: UA871E
€ 1.695,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Startup 2nd MSL or 5 Host Config at the same site Service

Hewlett Packard Enterprise Startup 2nd MSL or 5 Host Config at the same site Service

MPN: UD486E
€ 1.094,00 Op voorraad
Lege datatapes
Hewlett Packard Enterprise C7974A 800GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7974A 800GB LTO lege datatape

MPN: C7974A
€ 37,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LTO-4 Ultrium 1.6TB RFID RW LTO

Hewlett Packard Enterprise LTO-4 Ultrium 1.6TB RFID RW LTO

MPN: C7974AF
€ 616,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LTO-4 Ultrium

Hewlett Packard Enterprise LTO-4 Ultrium

MPN: C7974AK
€ 557,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7974AL LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7974AL LTO lege datatape

MPN: C7974AL
€ 607,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7974AN 800GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7974AN 800GB LTO lege datatape

MPN: C7974AN
€ 607,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium 1.6TB WORM LTO

Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium 1.6TB WORM LTO

MPN: C7974W
€ 43,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium 800GB LTO

Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium 800GB LTO

MPN: C7974WL
€ 765,00 Niet op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

MPN: AJ835A
€ 52,00 Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise P700m PCI Express x8

Hewlett Packard Enterprise P700m PCI Express x8

MPN: 508226-B21
€ 629,00 Op voorraad
Reinigingstapes
Hewlett Packard Enterprise C7978A reinigingstape

Hewlett Packard Enterprise C7978A reinigingstape

MPN: C7978A
€ 106,00 Op voorraad
SCSI-kabels
Hewlett Packard Enterprise VHDCI/VHDCI, 3.6m

Hewlett Packard Enterprise VHDCI/VHDCI, 3.6m

MPN: 341177-B21
€ 90,00 Niet op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise 412911-B21 Intern SCSI interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise 412911-B21 Intern SCSI interfacekaart/-adapter

MPN: 412911-B21
€ 2.185,00 Op voorraad
Slot expansies
Hewlett Packard Enterprise 448018-B21 slot uitbreiding

Hewlett Packard Enterprise 448018-B21 slot uitbreiding

MPN: 448018-B21
€ 748,00 Niet op voorraad
Tape drives
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSL Ultrium Right Magazine Kit

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSL Ultrium Right Magazine Kit

MPN: AG120A
€ 212,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL Redundant Power Supply Upgrade Kit Grijs

Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL Redundant Power Supply Upgrade Kit Grijs

MPN: AH220A

Normale prijs € 473,00

Nu € 426,00 Op voorraad

Tape-collectie
Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL Ultrium Left Magazine Kit

Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL Ultrium Left Magazine Kit

MPN: AG330A
€ 308,00 Niet op voorraad
Telefoonkabels
Hewlett Packard Enterprise 1m Premier Flex LC/LC 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise 1m Premier Flex LC/LC 1m LC LC

MPN: BK838A
€ 96,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...