Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module (AJ717A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 936,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AJ717A

EAN: 0883585702190 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

SFP+, 8 Gb

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise AJ717A. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Gewicht: 20 g

8-Gb langegolf B serie 10 km Fibre Channel SFP+ transceiver, 1 stuks

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s
Fibre channel-poorten 1

Performance

Auto MDI/MDI-X Nee
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm

Gewicht en omvang

Gewicht 20 g
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 8/8 and 8/24 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU

Hewlett Packard Enterprise 8/8 and 8/24 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU

MPN: T5518AAE
€ 1.728,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 Glasvezel kabel

C2G 85505 Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 39,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 43,00 Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise T4261A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T4261A software license/upgrade

MPN: T4261A
€ 925,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN3000B/SN6000B 16Gb SAN Switch Accessory Kit

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN3000B/SN6000B 16Gb SAN Switch Accessory Kit

MPN: E7Y00A
€ 164,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...