Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel (AJ836A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 85,00
excl. BTW
Partnummer:

AJ836A

EAN: 0884420053705 Beschikbaarheid: Nog slechts 4 beschikbaar!
Omschrijving

HP 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise AJ836A. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 5 m, Gewicht: 454 g

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Overdrachtssnelheid 8 Gbit/s
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Blauw

Gewicht en omvang

Lengte snoer 5 m
Gewicht 454 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...