Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel (AJ837A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 104,00
excl. BTW
Partnummer:

AJ837A

EAN: 0884420053712 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP 15m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise AJ837A. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 15 m. Aansluiting(en): 2 x LC

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Soort stekkers Male/Male
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Kleur kabel Blauw
Overdrachtssnelheid 8 Gbit/s
Golflengte 850 nm
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Blauw

Gewicht en omvang

Lengte snoer 15 m

Overige specificaties

Aansluiting(en) 2 x LC

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...