Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise AM871B Managed Fast Ethernet (10/100) Rack (2U) Grijs netwerk-switch (AM871B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 32.852,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AM871B

EAN: 0887111279088 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 8/80 Base (48) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise AM871B. Switch type: Managed. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Fast Ethernet (10/100), Console port: RS-232. Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 8 Gb/s, Switchingcapaciteit: 1,280 Gbit/s. Vormfactor: 2U, Kleur van het product: Grijs. AC invoer frequentie: 47/63 Hz, Typisch stroomverbruik: 260 W

HP 8/80 SAN Switch is ideal for medium-to-large-sized organizations that need a scalable and high-availability solution to meet rapidly evolving storage requirements. When deployed as a core SAN fabric switch, the fully enabled 80 port SAN Switch provides a single-switch core footprint that is ideal for SAN fan-out using lower-density B-series switches.

The 8/80 SAN Switch features a non-blocking architecture with as many as 80 ports concurrently active at 8 Gb/s full duplex providing an aggregate bandwidth of 1280 Gb/s.

Optional Integrated Routing provides selective device sharing while maintaining remote fabric isolation for higher levels of scalability and fault isolation.

The Power Pack+ software provides the SAN administrator with the necessary tools to monitor the health and performance of the network through a single pane of glass. Enhanced capabilities ensures ample bandwidth for mission-critical applications.

High Performance

• Includes simultaneous wire-speed support for all ports to provide a high-performance system with aggregate bandwidth of up to 1280 Gb/s full duplex


High Scalability

• Simplifies SAN management, negating the need to map application performance requirements to port speeds


Improved TCO

• Optimizes fabric-wide performance and load balancing by automatically routing data to all available paths in the fabric


Investment Protection

• Delivers low latency, power efficiency, and high reliability while providing a highly scalable and flexible platform for advanced fabric services

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
Formaat 2U

Beheerfuncties

Switch type Managed

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
Aantal SFP-poorten 48
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Fast Ethernet (10/100)
Console port RS-232
Aantal geïnstalleerde SFP modules 48

Data-uitwisseling

Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 8 Gb/s
Switchingcapaciteit 1,280 Gbit/s

Protocollen

Ondersteunde netwerkprotocollen Fibre Channel, Routing

Energie

AC invoer frequentie 47/63 Hz
Stroomverbruik 260 W
Vermogenstoevoer inclusief Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 85 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
Hoogte bij opslag 0 - 12000 m
Warmtedissipatie 938 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 254 mm
Diepte 547,6 mm
Hoogte 785,9 mm
Gewicht 20,5 kg

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 254 x 547,6 x 785,9 mm
Maat 25.4 cm (10")
Onderhoudseigenschappen B-series SAN Network Advisor; Integration with Storage Essentials
Upgrademogelijkheden Standard 48 Ports; 16 Port on Demand upgrades, Upgrade from Base to Power Pack+
Poortsnelheid 8 Gb/s Fibre Channel
Switchmodellen Base, Power Pack
Multimedia B-series 4 Gb and 8 Gb SFPs
Software (optioneel) Power Pack+ Software; Port Upgrade; Integrated Routing; Adaptive Networking; ISL Trunking; Fabric Watch; Advanced Performance Monitoring; Server Application Optimization
Gewicht 20.5 kg (45.2 lb)
Bladetypen (ondersteund) N
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1JD0PE

Hewlett Packard Enterprise U1JD0PE

MPN: U1JD0PE
€ 4.363,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1JD1PE

Hewlett Packard Enterprise U1JD1PE

MPN: U1JD1PE
€ 3.354,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1JD2PE

Hewlett Packard Enterprise U1JD2PE

MPN: U1JD2PE
€ 3.521,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1JD3PE

Hewlett Packard Enterprise U1JD3PE

MPN: U1JD3PE
€ 4.529,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1JD4PE

Hewlett Packard Enterprise U1JD4PE

MPN: U1JD4PE
€ 2.247,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1JD5PE

Hewlett Packard Enterprise U1JD5PE

MPN: U1JD5PE
€ 2.413,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2C09E

Hewlett Packard Enterprise U2C09E

MPN: U2C09E
€ 9.808,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2C10E

Hewlett Packard Enterprise U2C10E

MPN: U2C10E
€ 13.200,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2C11E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2C11E IT support service

MPN: U2C11E
€ 16.462,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 8/80 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 8/80 Switch FC SVC

MPN: U2KS6E
€ 10.719,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 8/80 Switch FC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 8/80 Switch FC

MPN: U2KS7E
€ 2.444,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 8/80 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 8/80 Switch FC SVC

MPN: U2KS8E
€ 9.263,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5Y, CTR 8/80 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5Y, CTR 8/80 Switch FC SVC

MPN: U2KS9E
€ 13.430,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 8/80 Switch FC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 8/80 Switch FC

MPN: U2KT0E
€ 4.686,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR 8/80 Switch FC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR 8/80 Switch FC

MPN: U2KT1PE
€ 3.629,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2KT2E

Hewlett Packard Enterprise U2KT2E

MPN: U2KT2E
€ 3.590,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 8/80 Switch FC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 8/80 Switch FC

MPN: U2KT4E
€ 7.323,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2KT6PE

Hewlett Packard Enterprise U2KT6PE

MPN: U2KT6PE
€ 1.469,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 24x7, 8/80 Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 24x7, 8/80 Switch FC SVC

MPN: U2KT7PE
€ 2.603,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3F41E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3F41E IT support service

MPN: U3F41E
€ 9.861,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3F42E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3F42E IT support service

MPN: U3F42E
€ 12.370,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3yNbdCDMR B-S 8/80 SanSwtchProAcCrSvc

Hewlett Packard Enterprise 3yNbdCDMR B-S 8/80 SanSwtchProAcCrSvc

MPN: U5C86E
€ 8.042,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4yNBDCDMR B-S 8/80 SanSwtchProAcCrSvc

Hewlett Packard Enterprise 4yNBDCDMR B-S 8/80 SanSwtchProAcCrSvc

MPN: U5C87E
€ 10.871,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5yNBDCDMR B-S 8/80 SanSwtchProAcCrSvc

Hewlett Packard Enterprise 5yNBDCDMR B-S 8/80 SanSwtchProAcCrSvc

MPN: U5C88E
€ 13.593,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5D49E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5D49E IT support service

MPN: U5D49E
€ 10.847,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5D50E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5D50E IT support service

MPN: U5D50E
€ 14.542,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5D51E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5D51E IT support service

MPN: U5D51E
€ 18.094,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5G37E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5G37E IT support service

MPN: U5G37E
€ 13.395,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5G38E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5G38E IT support service

MPN: U5G38E
€ 17.881,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5G39E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5G39E IT support service

MPN: U5G39E
€ 22.186,00 Niet op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular

MPN: AP845B
€ 6.031,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller SFF Modular Smart Array System

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller SFF Modular Smart Array System

MPN: AP846B
€ 6.365,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Small Business SAN Starter Kit

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Small Business SAN Starter Kit

MPN: AP847B
€ 10.151,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit

MPN: AP848B
€ 16.468,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000

Hewlett Packard Enterprise P2000

MPN: AW567B
€ 7.193,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000

Hewlett Packard Enterprise P2000

MPN: AW568B
€ 7.514,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/24 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 14.4TB Bundle

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/24 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 14.4TB Bundle

MPN: BV903B
€ 11.125,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/12 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 7.2TB Bundle

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/12 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 7.2TB Bundle

MPN: BV914B
€ 6.594,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller

MPN: C8R14A
€ 6.427,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller Bundle

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller Bundle

MPN: C8R16A
€ 22.192,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller Bundle

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller Bundle

MPN: C8R17A
€ 19.341,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450 SAS Rack (2U) Zwart, Geel

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7450 SAS Rack (2U) Zwart, Geel

MPN: C8R35A
€ 29.882,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7450

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7450

MPN: C8R37A
€ 61.865,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS Dual Controller LFF

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS Dual Controller LFF

MPN: C8S54A
€ 6.726,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 1040 2-port Fibre Channel Dual Controller LFF Storage

Hewlett Packard Enterprise MSA 1040 2-port Fibre Channel Dual Controller LFF Storage

MPN: E7V99A

Normale prijs € 3.215,00

Nu € 2.930,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise MSA 1040

Hewlett Packard Enterprise MSA 1040

MPN: E7W00A

Normale prijs € 4.000,00

Nu € 3.160,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040

MPN: G7Z53A
€ 6.176,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC MSA w/4 600 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TV

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC MSA w/4 600 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TV

MPN: H6Z81A
€ 4.858,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 FC Dual Controller

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 FC Dual Controller

MPN: H6Z83A
€ 6.063,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7400 1200000GB 8 Gb/sec Fibre Channel (8) Ports; Included; Option to add up to (16) FC Ports or up to (8) 10 GbE iSCSI Ports or (8) FC Ports and (4) 10 GbE iSCSI Ports Rack (2U) Zwart

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7400 1200000GB 8 Gb/sec Fibre Channel (8) Ports; Included; Option to add up to (16) FC Ports or up to (8) 10 GbE iSCSI Ports or (8) FC Ports and (4) 10 GbE iSCSI Ports Rack (2U) Zwart

MPN: QR485A
€ 35.990,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

MPN: HF383E
€ 675,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise 3YR NBD Care Service

Hewlett Packard Enterprise 3YR NBD Care Service

MPN: HX422E
€ 4.455,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4YR NBD Care Service

Hewlett Packard Enterprise 4YR NBD Care Service

MPN: HX423E
€ 6.190,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5YR NBD Care Service

Hewlett Packard Enterprise 5YR NBD Care Service

MPN: HX424E
€ 7.868,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Installation Storage Switches Service

Hewlett Packard Enterprise Installation Storage Switches Service

MPN: U5988E
€ 218,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 83,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 145,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 185,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 97,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 92,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 131,00 Niet op voorraad
Montagekits
Hewlett Packard Enterprise B-Series Switch Rack-Mount Kit

Hewlett Packard Enterprise B-Series Switch Rack-Mount Kit

MPN: A7511A
€ 549,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise AJ715A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ715A netwerk transceiver module

MPN: AJ715A
€ 143,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+

Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+

MPN: AJ716B
€ 71,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module

MPN: AJ717A

Normale prijs € 977,00

Nu € 936,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP

Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP

MPN: AN211A
€ 1.287,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Network management software
Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

MPN: 313452-B21
€ 4.620,00 Niet op voorraad
Network monitoring software
Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

MPN: 313454-B21
€ 4.811,00 Niet op voorraad
Opslagbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7400

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7400

MPN: QR483A
€ 19.131,00 Niet op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise TC472AAE Storage netwerk software

Hewlett Packard Enterprise TC472AAE Storage netwerk software

MPN: TC472AAE
€ 839,00 Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise SAN Network Advisor Professional Plus Software LTU

Hewlett Packard Enterprise SAN Network Advisor Professional Plus Software LTU

MPN: TC353A
€ 17.691,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software v2 LTU

Hewlett Packard Enterprise Intelligent Infrastructure Analyzer Software v2 LTU

MPN: TC472A
€ 794,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+

Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+

MPN: AW538A
€ 3.374,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC DC w/4 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TVlite

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC DC w/4 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TVlite

MPN: E7V87AM
€ 4.664,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200

MPN: QR482A
€ 10.630,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7200 400000GB 8 Gb/sec Fibre Channel (4) Ports; Included; Option to add (8) FC ports or (4) 10 GbE iSCSI ports to the array.; Kit also includes (2) 20-port 8 Gb/s FC switches and (4) Stacking 10/20 Gb/s FC ports (maxim

Hewlett Packard Enterprise StoreServ 7200 400000GB 8 Gb/sec Fibre Channel (4) Ports; Included; Option to add (8) FC ports or (4) 10 GbE iSCSI ports to the array.; Kit also includes (2) 20-port 8 Gb/s FC switches and (4) Stacking 10/20 Gb/s FC ports (maxim

MPN: QR488A
€ 20.334,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise T5520A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5520A software license/upgrade

MPN: T5520A
€ 13.830,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise T5529A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5529A software license/upgrade

MPN: T5529A
€ 22.344,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...