Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise AU300A 8U tape-autoloader/library (AU300A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 12.833,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AU300A

EAN: 0884962182741 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP StorageWorks MSL8048 0-drive Tape Library

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise AU300A. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 256-bit AES. Vormfactor: 8U. Stroomvoorziening: 100 - 240 VAC, 50/60 Hz, 2.5A. Afmetingen (BxDxH): 655,3 x 1026,2 x 673,1 mm

The HP StorageWorks MSL Tape Libraries meet demanding storage requirement of businesses needing unattended backup, disaster recovery, or archive capability. The MSL Libraries offer a broad choice of storage capacity and interfaces with LTO-5, LTO-4, or LTO-3 Ultrium tape drives. Web-based remote management makes the MSL Libraries easily managed from across the room or across the globe, eliminating the need for remote office IT staff. Quickly and simply manage the tape media both in and out of the library with the standard bar code reader, configurable mail slots, and multiple 12-slot removable magazines. If a tape were lost or stolen, protect important business data from unauthorized access with the library-based encryption option. Library investment and uncertain data growth are easily managed with MSL accessory kits. Quickly increase capacity and/or performance with tool-free drive upgrades, slot license capacity upgrades, or library expandability.

Easy to Manage and Use

• HP StorageWorks MSL Tape Libraries offer a wide range of capacity points from 9.6 TB to 288 TB of compressed storage capacity in a variety of rack ready form factors.


Protection and Flexibility

• Native encryption on LTO-5 and LTO-4 MSL Libraries provide the highest level of security for strong backup data privacy to secure confidential information and address compliance regulations. The MSL Encryption Kit will provide secure keys to protect your backup independent of ISV application.


Proven Reliability

• MSL Tape Libraries work with industry-leading servers, operating systems and backup software including HP Data Protector software.
(www.hp.com/go/ebs)

Design

Formaat 8U

Performance

Standaardcapaciteit 300TB Compressed 2.5:1; 120TB Native; Maximum depending on drives selected.
Drive, omvang buffer 64 MB
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 256-bit AES
Hoeveelheid slots (max) 48
Mean time between failures (MTBF) 100000 uur

Energie

Stroomvoorziening 100 - 240 VAC, 50/60 Hz, 2.5A
Stroomverbruik 312 W

Eisen aan de omgeving

Hoogte, in bedrijf 0 - 3048 m
Hoogte bij opslag 0 - 10675 m
Temperatuur bij opslag -30 - 60 °C
Temperatuur, in bedrijf 10 - 35 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 20 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 20 - 90 procent

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 655,3 x 1026,2 x 673,1 mm
Gewicht 68,5 kg
Barcode-labels
Hewlett Packard Enterprise Q2002A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2002A barcode-label

MPN: Q2002A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2007A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2007A barcode-label

MPN: Q2007A
€ 132,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2008A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2008A barcode-label

MPN: Q2008A
€ 132,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2009A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2009A barcode-label

MPN: Q2009A
€ 132,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2010A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2010A barcode-label

MPN: Q2010A
€ 150,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2011A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2011A barcode-label

MPN: Q2011A
€ 140,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2012A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2012A barcode-label

MPN: Q2012A
€ 150,00 Niet op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U0PM3E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PM3E IT support service

MPN: U0PM3E
€ 6.884,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PN1E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PN1E IT support service

MPN: U0PN1E
€ 9.535,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PN3E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PN3E IT support service

MPN: U0PN3E
€ 11.004,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PN5E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PN5E IT support service

MPN: U0PN5E
€ 14.934,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PN6E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PN6E IT support service

MPN: U0PN6E
€ 18.727,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PN7E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PN7E IT support service

MPN: U0PN7E
€ 14.752,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PN8E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PN8E IT support service

MPN: U0PN8E
€ 19.840,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PN9E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PN9E IT support service

MPN: U0PN9E
€ 24.744,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PP0E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PP0E IT support service

MPN: U0PP0E
€ 12.111,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3R99E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3R99E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3R99E
€ 9.118,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S00E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S00E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S00E
€ 11.590,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S03E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S03E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S03E
€ 18.207,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S04E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S04E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S04E
€ 14.434,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S05E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S05E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S05E
€ 19.422,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S06E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S06E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S06E
€ 24.222,00 Niet op voorraad
Data encryption devices
Hewlett Packard Enterprise AM495A data-encryptieapparaat

Hewlett Packard Enterprise AM495A data-encryptieapparaat

MPN: AM495A
€ 1.696,00 Niet op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise 142257-002 2.5m C14 stekker C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise 142257-002 2.5m C14 stekker C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: 142257-002
€ 37,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF557A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF557A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF557A
€ 40,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF564A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF564A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF564A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C13

Hewlett Packard Enterprise C13

MPN: AF565A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF566A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF566A electriciteitssnoer

MPN: AF566A
€ 53,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF567A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF567A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF567A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF568A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF568A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF568A
€ 55,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF570A 1.83m Netstekker type G C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF570A 1.83m Netstekker type G C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF570A
€ 53,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF571A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF571A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF571A
€ 42,00 Niet op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

MPN: HF383E
€ 675,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Install Storage MSL 5060/6060 Tape Service

Hewlett Packard Enterprise Install Storage MSL 5060/6060 Tape Service

MPN: U4824E
€ 592,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise UA872E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise UA872E garantie- en supportuitbreiding

MPN: UA872E
€ 2.464,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

MPN: QK732A
€ 89,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

MPN: QK733A
€ 95,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

MPN: QK734A
€ 95,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

MPN: QK735A
€ 128,00 Niet op voorraad
Installatieservices
Hewlett Packard Enterprise Startup 2nd MSL or 5 Host Config at the same site Service

Hewlett Packard Enterprise Startup 2nd MSL or 5 Host Config at the same site Service

MPN: UD486E
€ 1.094,00 Op voorraad
Lege datatapes
Hewlett Packard Enterprise C7972A 200GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7972A 200GB LTO lege datatape

MPN: C7972A
€ 42,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7972AN LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7972AN LTO lege datatape

MPN: C7972AN
€ 740,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800 GB 400GB LTO

Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800 GB 400GB LTO

MPN: C7973A
€ 36,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LTO-3 Ultrium 400GB LTO

Hewlett Packard Enterprise LTO-3 Ultrium 400GB LTO

MPN: C7973AL
€ 579,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800GB LTO

Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800GB LTO

MPN: C7973AN
€ 579,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7973W 400GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7973W 400GB LTO lege datatape

MPN: C7973W
€ 41,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7973WL LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7973WL LTO lege datatape

MPN: C7973WL
€ 724,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7974A 800GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7974A 800GB LTO lege datatape

MPN: C7974A
€ 37,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7974AL LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7974AL LTO lege datatape

MPN: C7974AL
€ 603,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7974AN 800GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7974AN 800GB LTO lege datatape

MPN: C7974AN
€ 603,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium 1.6TB WORM LTO

Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium 1.6TB WORM LTO

MPN: C7974W
€ 43,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium 800GB LTO

Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium 800GB LTO

MPN: C7974WL
€ 760,00 Niet op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 232,00 Op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL TapeAssure Advanced LTU

Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL TapeAssure Advanced LTU

MPN: TC406A
€ 1.644,00 Niet op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise P700m PCI Express x8

Hewlett Packard Enterprise P700m PCI Express x8

MPN: 508226-B21
€ 629,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Smart Array P711m

Hewlett Packard Enterprise Smart Array P711m

MPN: 513778-B21
€ 1.148,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SmartArray P222 PCI Express x8 6Gbit/s

Hewlett Packard Enterprise SmartArray P222 PCI Express x8 6Gbit/s

MPN: 631667-B21
€ 541,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SmartArray P421/1GB PCI Express x8 6Gbit/s

Hewlett Packard Enterprise SmartArray P421/1GB PCI Express x8 6Gbit/s

MPN: 631673-B21
€ 720,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SmartArray P421/2GB PCI Express x8 6Gbit/s

Hewlett Packard Enterprise SmartArray P421/2GB PCI Express x8 6Gbit/s

MPN: 631674-B21
€ 826,00 Op voorraad
Reinigingstapes
Hewlett Packard Enterprise C7978A reinigingstape

Hewlett Packard Enterprise C7978A reinigingstape

MPN: C7978A
€ 106,00 Op voorraad
SCSI-kabels
Hewlett Packard Enterprise VHDTS68/HDTS68

Hewlett Packard Enterprise VHDTS68/HDTS68

MPN: C2362B
€ 166,00 Niet op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise AE465A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise AE465A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: AE465A
€ 142,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AE470A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise AE470A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: AE470A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AH587A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise AH587A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: AH587A
€ 229,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AN975A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise AN975A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: AN975A
€ 229,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks 4m External Mini-SAS to 4x1 Mini-SAS Cable

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks 4m External Mini-SAS to 4x1 Mini-SAS Cable

MPN: AN976A
€ 300,00 Niet op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise 412911-B21 Intern SCSI interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise 412911-B21 Intern SCSI interfacekaart/-adapter

MPN: 412911-B21
€ 2.185,00 Op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL TapeAssure Advanced E-LTU

Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL TapeAssure Advanced E-LTU

MPN: TC406AAE
€ 1.573,00 Niet op voorraad
Tape drives
Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-3 Ultrium 920 SCSI Drive Upgrade Kit

Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-3 Ultrium 920 SCSI Drive Upgrade Kit

MPN: AH173B
€ 2.691,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL Redundant Power Supply Upgrade Kit Grijs

Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL Redundant Power Supply Upgrade Kit Grijs

MPN: AH220A

Normale prijs € 473,00

Nu € 426,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-3 Ultrium 920 SAS Drive Upgrade Kit tape drive

Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-3 Ultrium 920 SAS Drive Upgrade Kit tape drive

MPN: AH562B
€ 2.614,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1840 SCSI Drive Upgrade Kit tape drive

Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1840 SCSI Drive Upgrade Kit tape drive

MPN: AJ041B
€ 3.630,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1840 4Gb FC Drive Upgrade Kit

Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1840 4Gb FC Drive Upgrade Kit

MPN: AJ042B
€ 4.224,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1760 SCSI Drive Upgrade Kit

Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1760 SCSI Drive Upgrade Kit

MPN: AJ819B
€ 3.371,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSL8048 Tape Library 48-96 Slot Upgrade LTU

Hewlett Packard Enterprise MSL8048 Tape Library 48-96 Slot Upgrade LTU

MPN: TA739A

Normale prijs € 5.366,00

Nu € 5.008,00 Op voorraad

Tape-collectie
Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL Ultrium Left Magazine Kit

Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL Ultrium Left Magazine Kit

MPN: AG330A
€ 308,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...