Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise B-series 10GbE Short Wave SFP+ Transceiver SFP+ 10000Mbit/s 850nm Multi-mode (AP823A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.362,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AP823A

EAN: 0884962127582 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP B-series 10Gb Ethernet Short Wave SFP+ Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise B-series 10GbE Short Wave SFP+ Transceiver. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 12,1 cm, Diepte: 3,81 cm, Hoogte: 20,3 cm

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC

Performance

Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multi-mode

Gewicht en omvang

Breedte 12,1 cm
Diepte 3,81 cm
Hoogte 20,3 cm
Gewicht 230 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...