Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise B-series 8-24-port SAN Switch Power Pack+ Upgrade LTU (T5521A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 4.873,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

T5521A

EAN: 0884420064886 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP B-series 8-24 Port SAN Switch Power Pack+ Upgrade LTU

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise B-series 8-24-port SAN Switch Power Pack+ Upgrade LTU. Compatibele producten: B-series 8-24-port SAN Switch

Licentie

Aantal licenties 1

Features

Compatibele producten B-series 8-24-port SAN Switch
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3E94E

Hewlett Packard Enterprise U3E94E

MPN: U3E94E
€ 4.042,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3F16E

Hewlett Packard Enterprise U3F16E

MPN: U3F16E
€ 5.631,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3F31E

Hewlett Packard Enterprise U3F31E

MPN: U3F31E
€ 8.286,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 B 8-24 Port PP FC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 B 8-24 Port PP FC

MPN: U4XG2E
€ 3.455,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U4XG3E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U4XG3E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U4XG3E
€ 4.448,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U4XR4E

Hewlett Packard Enterprise U4XR4E

MPN: U4XR4E
€ 2.576,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd B-SER 8-24 Port PP FC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd B-SER 8-24 Port PP FC

MPN: U4XT5E
€ 3.371,00 Niet op voorraad
Data storage devices
Hewlett Packard Enterprise AK870A SFP 1000Mbit/s netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AK870A SFP 1000Mbit/s netwerk transceiver module

MPN: AK870A
€ 1.103,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SN3000B 16Gb 24-port/12-port Active Fibre Channel Switch

Hewlett Packard Enterprise SN3000B 16Gb 24-port/12-port Active Fibre Channel Switch

MPN: QW937A#ABB

Normale prijs € 4.044,00

Nu € 3.589,00 Op voorraad

Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC

Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC

MPN: 221691-B21
€ 103,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC

Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC

MPN: 221691-B23
€ 131,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC

MPN: 221691-B26
€ 143,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC

MPN: 221692-B26
€ 167,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 115,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise AJ715A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ715A netwerk transceiver module

MPN: AJ715A
€ 102,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module

MPN: AJ717A
€ 936,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP

Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP

MPN: AN211A
€ 1.287,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series 1Gb Ethernet Copper SFP

Hewlett Packard Enterprise B-series 1Gb Ethernet Copper SFP

MPN: AW537A
€ 231,00 Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class

MPN: AJ820B
€ 4.574,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class

MPN: AJ821B
€ 9.495,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

MPN: AJ835A
€ 86,00 Niet op voorraad
Network management software
Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

MPN: 313452-B21
€ 4.620,00 Niet op voorraad
Network monitoring software
Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

MPN: 313454-B21
€ 5.280,00 Niet op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise B-series Mid/High End Extended Fabric LTU

Hewlett Packard Enterprise B-series Mid/High End Extended Fabric LTU

MPN: 313458-B21
€ 3.168,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed Rack (1U) Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed Rack (1U) Zilver

MPN: AM866B
€ 2.400,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

MPN: AM867B

Normale prijs € 2.886,00

Nu € 2.189,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+

Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+

MPN: AW538A
€ 3.238,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch

MPN: C8R07A#ABB

Normale prijs € 5.482,00

Nu € 5.404,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise SN3000B 16Gb 24-port/24-port Active Fibre Channel Switch

Hewlett Packard Enterprise SN3000B 16Gb 24-port/24-port Active Fibre Channel Switch

MPN: QW938A#ABB
€ 6.526,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext LTU

Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext LTU

MPN: TA747A
€ 7.527,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU

Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU

MPN: TA748A
€ 5.299,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Integrated Routing LTU

Hewlett Packard Enterprise 1606 Extension SAN Switch Integrated Routing LTU

MPN: TA750A
€ 9.718,00 Op voorraad
Telefoonkabels
Hewlett Packard Enterprise 50m LC-LC 50m LC LC

Hewlett Packard Enterprise 50m LC-LC 50m LC LC

MPN: 221692-B27
€ 232,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...