Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+ (AW538A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 3.283,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AW538A

EAN: 0884962564134 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP B-series 8Gb Extended Long Wave 25km Fibre Channel SFP+ Transceiver 1 Pack

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 25000 m, Soort kabel: Single-mode. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type LW
Bekabelingstechnologie 10GBase-ELW

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 25000 m
Soort kabel Single-mode

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Data storage devices
Hewlett Packard Enterprise SN3000B 16Gb 24-port/12-port Active Fibre Channel Switch

Hewlett Packard Enterprise SN3000B 16Gb 24-port/12-port Active Fibre Channel Switch

MPN: QW937A#ABB

Normale prijs € 4.044,00

Nu € 3.589,00 Niet op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 8/40 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU

Hewlett Packard Enterprise 8/40 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU

MPN: T5519AAE
€ 3.831,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SN3000B SAN Switch 12-port Upgrade E-LTU

Hewlett Packard Enterprise SN3000B SAN Switch 12-port Upgrade E-LTU

MPN: TC391AAE

Normale prijs € 4.529,00

Nu € 4.332,00 Niet op voorraad

Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/16Gb Embedded FC Switch 12-port Upgrade E-LTU

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/16Gb Embedded FC Switch 12-port Upgrade E-LTU

MPN: T5517AAE
€ 4.274,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 8/8 and 8/24 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU

Hewlett Packard Enterprise 8/8 and 8/24 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU

MPN: T5518AAE
€ 1.728,00 Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class

MPN: AJ820B
€ 4.743,00 Niet op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise T4261A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T4261A software license/upgrade

MPN: T4261A
€ 925,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise T5518A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5518A software license/upgrade

MPN: T5518A
€ 2.135,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series 8-24-port SAN Switch Power Pack+ Upgrade LTU

Hewlett Packard Enterprise B-series 8-24-port SAN Switch Power Pack+ Upgrade LTU

MPN: T5521A
€ 4.873,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed Rack (1U) Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed Rack (1U) Zilver

MPN: AM866B
€ 2.400,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

MPN: AM867B

Normale prijs € 2.886,00

Nu € 2.189,00 Niet op voorraad

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch

MPN: C8R07A#ABB

Normale prijs € 5.482,00

Nu € 5.404,00 Niet op voorraad

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN3000B/SN6000B 16Gb SAN Switch Accessory Kit

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric SN3000B/SN6000B 16Gb SAN Switch Accessory Kit

MPN: E7Y00A
€ 164,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SN3000B 16Gb 24-port/24-port Active Fibre Channel Switch

Hewlett Packard Enterprise SN3000B 16Gb 24-port/24-port Active Fibre Channel Switch

MPN: QW938A#ABB
€ 6.526,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class

MPN: T5517A

Normale prijs € 4.425,00

Nu € 4.254,00 Niet op voorraad

Hewlett Packard Enterprise T5519A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5519A software license/upgrade

MPN: T5519A
€ 3.517,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU

Hewlett Packard Enterprise 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP LTU

MPN: TA748A
€ 5.299,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise TC391A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise TC391A software license/upgrade

MPN: TC391A
€ 4.529,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...