Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Brocade Managed Grijs (C8S46A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 9.986,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

C8S46A

EAN: 4514953609440 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Brocade 16Gb/28 SAN Switch for BladeSystem c-Class

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise Brocade, BladeSystem. Switch type: Managed. Switchingcapaciteit: 16 Gbit/s. Kleur van het product: Grijs. Breedte: 268,5 mm, Diepte: 192,8 mm, Hoogte: 27,9 mm

Are you looking for a higher performance embedded Fibre Channel switch option for your HP BladeSystem c-Class enclosure?

The Brocade 16Gb SAN Switch for HP BladeSystem c-Class represents the next generation of embedded Fibre Channel switches with 16 Gb/s performance. It hot-plugs into the back of the HP BladeSystem c-Class Enclosure and its integrated design frees up rack space, enables shared power and cooling, and reduces cabling and small form-factor pluggables. Enhanced trunking support with external switches provides higher bandwidth to enable demanding applications and high density server virtualization. In addition, the 16 or 28 auto-sensing ports support lower bandwidth components for investment protection and an upgrade license enables customers to 'pay as they grow'. The Brocade 16Gb SAN Switch saves space and cost, simplifies the SAN environment, enables easier deployment and management and delivers the performance required for higher throughput applications.

Enables Data Center Consolidation and Cost Savings Through State-of-the-art Design and Performance

• The Brocade 16 Gb SAN Switch for HP BladeSystem c-Class enables data center consolidation with HP BladeSystem c-Class enclosures through a state-of-the-art zero-footprint design while lowering cost through shared power and cooling, fewer cables and SFPs and a reduction in space.


Enables High Density Virtualization and Deployment of I/O Intensive Applications on HP BladeSystems

• The Brocade 16 Gb SAN Switch for HP BladeSystem c-Class offers a non-blocking architecture that supports up to 896 Gb/s of full duplex throughput.


Simplifies Data Center Management Through Integration with Management Platforms and Tools

• The Brocade 16 Gb SAN Switch for HP BladeSystem c-Class integrates with HP Onboard Administrator for BladeSystem, HP Systems Insight Manager, and HP Storage Essentials.

Design

Kleur van het product Grijs

Beheerfuncties

Switch type Managed

Poorten & interfaces

Aantal SFP-poorten 28
Aantal geïnstalleerde SFP modules 28
Aantal moduleslots SPF+ 12

Netwerk

Full duplex Ja

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit 16 Gbit/s

Protocollen

Ondersteunde netwerkprotocollen Fiber channel

Energie

Vermogenstoevoer inclusief Nee

Gewicht en omvang

Breedte 268,5 mm
Diepte 192,8 mm
Hoogte 27,9 mm
Gewicht 1,5 kg

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 268.5 x 192.8 x 27.9 mm
Maat 26.85 cm (10.57")
Onderhoudseigenschappen Brocade CLI and Web Tools (included); HP SAN Network Advisor (optional); Power Pack+ (optional)
Upgrademogelijkheden Standard 16 or 28 ports; 12-port upgrade LTU available; Power Pack+ upgrade LTU also available for base models
Poortsnelheid 16 Gb/s Fibre Channel
Switchmodellen 16 and 28-port Base Full Fabric models, 28-port Power Pack+ model
Multimedia Small Form-Factor Pluggable (16 Gb/s and 8 Gb/s SFP+)
Software (optioneel) Power Pack+ Software Bundle; ISL Trunking; Advanced Performance Monitoring; Fabric Watch; Extended Fabric; HP SAN Network Advisor Enterprise Software; HP SAN Network Advisor Professional Plus Software
Gewicht 1.5 kg (without media) (3.3 lb (without media))
Bladetypen (ondersteund) Yes, please reference the QuickSpecs for details
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U1GM9PE IT support service

Hewlett Packard Enterprise U1GM9PE IT support service

MPN: U1GM9PE
€ 852,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1GN0PE

Hewlett Packard Enterprise U1GN0PE

MPN: U1GN0PE
€ 1.013,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, B-S 4/24c-c SANSwPC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, B-S 4/24c-c SANSwPC SVC

MPN: U1GN1PE
€ 1.113,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, CDMR BS4/24ccSAN PC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, CDMR BS4/24ccSAN PC SVC

MPN: U1GN2PE
€ 1.270,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U1GN3PE

Hewlett Packard Enterprise U1GN3PE

MPN: U1GN3PE
€ 572,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2C13E

Hewlett Packard Enterprise U2C13E

MPN: U2C13E
€ 2.088,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2C14E

Hewlett Packard Enterprise U2C14E

MPN: U2C14E
€ 2.763,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2C15E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2C15E IT support service

MPN: U2C15E
€ 3.446,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 c-Class SAN Switch FC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 c-Class SAN Switch FC

MPN: U2KG5E
€ 2.236,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd c-Class SAN Switch FC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd c-Class SAN Switch FC

MPN: U2KG6E
€ 344,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 c-Class SAN Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 c-Class SAN Switch FC SVC

MPN: U2KG7E
€ 1.398,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 c-Class SAN Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 c-Class SAN Switch FC SVC

MPN: U2KG8E
€ 2.802,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd c-Class SAN Switch FC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd c-Class SAN Switch FC

MPN: U2KG9E
€ 765,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR cClss Swtch FC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR cClss Swtch FC

MPN: U2KH0PE
€ 838,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2KH1E

Hewlett Packard Enterprise U2KH1E

MPN: U2KH1E
€ 749,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 c-Class SAN Switch FC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 c-Class SAN Switch FC

MPN: U2KH3E
€ 1.528,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2KH5PE

Hewlett Packard Enterprise U2KH5PE

MPN: U2KH5PE
€ 345,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1 Yr PW 24x7 c-Class Switch FC

Hewlett Packard Enterprise 1 Yr PW 24x7 c-Class Switch FC

MPN: U2KH6PE
€ 600,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3F44E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3F44E IT support service

MPN: U3F44E
€ 2.066,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3F45E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3F45E IT support service

MPN: U3F45E
€ 1.906,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4yNBDCDMRB-S 4/24c-cSANSwtchProAcCrSvc

Hewlett Packard Enterprise 4yNBDCDMRB-S 4/24c-cSANSwtchProAcCrSvc

MPN: U5C89E
€ 1.894,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5yNBDCDMRB-S 4/24c-cSANSwtchProAcCrSvc

Hewlett Packard Enterprise 5yNBDCDMRB-S 4/24c-cSANSwtchProAcCrSvc

MPN: U5C90E
€ 2.380,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5D52E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5D52E IT support service

MPN: U5D52E
€ 1.977,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5D53E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5D53E IT support service

MPN: U5D53E
€ 2.661,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5D54E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5D54E IT support service

MPN: U5D54E
€ 3.320,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5G40E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5G40E IT support service

MPN: U5G40E
€ 2.509,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTR24x7CDMR B-S4/24c-cSANSwPACSvc

Hewlett Packard Enterprise 4y6hCTR24x7CDMR B-S4/24c-cSANSwPACSvc

MPN: U5G41E
€ 3.357,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U5G42E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U5G42E IT support service

MPN: U5G42E
€ 4.174,00 Niet op voorraad
Computerbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise BLc7000

Hewlett Packard Enterprise BLc7000

MPN: 681840-B21
€ 5.808,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise BLc7000

Hewlett Packard Enterprise BLc7000

MPN: 681842-B21
€ 13.358,00 Niet op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller LFF Modular

MPN: AP845B
€ 6.031,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller SFF Modular Smart Array System

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC Dual Controller SFF Modular Smart Array System

MPN: AP846B
€ 6.365,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Small Business SAN Starter Kit

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Small Business SAN Starter Kit

MPN: AP847B
€ 10.151,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA Dual Controller Virtualization SAN Starter Kit

MPN: AP848B
€ 16.468,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000

Hewlett Packard Enterprise P2000

MPN: AW567B
€ 7.193,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000

Hewlett Packard Enterprise P2000

MPN: AW568B
€ 7.514,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/24 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 14.4TB Bundle

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/24 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 14.4TB Bundle

MPN: BV903B
€ 11.125,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/12 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 7.2TB Bundle

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks P2000 G3 FC MSA DC w/12 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 7.2TB Bundle

MPN: BV914B
€ 6.594,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC MSA w/4 600 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TV

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 FC MSA w/4 600 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TV

MPN: H6Z81A
€ 4.858,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/16Gb Embedded FC Switch 12-port Upgrade E-LTU

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/16Gb Embedded FC Switch 12-port Upgrade E-LTU

MPN: T5517AAE
€ 4.274,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series Entry Switch ISL Trunking E-LTU

Hewlett Packard Enterprise B-series Entry Switch ISL Trunking E-LTU

MPN: T5527AAE
€ 3.308,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise 3YR NBD Care Service

Hewlett Packard Enterprise 3YR NBD Care Service

MPN: HX425E
€ 936,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4YR NBD Care Service

Hewlett Packard Enterprise 4YR NBD Care Service

MPN: HX426E
€ 1.300,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5YR NBD Care Service

Hewlett Packard Enterprise 5YR NBD Care Service

MPN: HX427E
€ 1.652,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Installation Storage Switches Service

Hewlett Packard Enterprise Installation Storage Switches Service

MPN: U5988E
€ 218,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 115,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

MPN: QK734A
€ 97,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m

MPN: QK735A
€ 138,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+

Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+

MPN: AJ716B
€ 69,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ717A netwerk transceiver module

MPN: AJ717A
€ 936,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise QK724A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise QK724A netwerk transceiver module

MPN: QK724A
€ 212,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise QK725A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise QK725A netwerk transceiver module

MPN: QK725A
€ 1.914,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Opslagbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7400

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7400

MPN: QR483A
€ 19.131,00 Niet op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise SAN Network Advisor Professional Plus Software LTU

Hewlett Packard Enterprise SAN Network Advisor Professional Plus Software LTU

MPN: TC353A
€ 17.691,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Brocade 16Gb Embedded Switch Power Pack+ LTU

Hewlett Packard Enterprise Brocade 16Gb Embedded Switch Power Pack+ LTU

MPN: TC464A
€ 3.923,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+

Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+

MPN: AW538A
€ 3.303,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC DC w/4 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TVlite

Hewlett Packard Enterprise P2000 G3 MSA FC DC w/4 600GB 6G SAS 10K SFF HDD 2.4TB Bundle/TVlite

MPN: E7V87AM
€ 4.664,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200

MPN: QR482A
€ 10.630,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class

MPN: T5517A
€ 4.425,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise T5527A software license/upgrade

Hewlett Packard Enterprise T5527A software license/upgrade

MPN: T5527A
€ 3.120,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...