Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver (455883-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 620,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

455883-B21

EAN: 4948382529930 Beschikbaarheid: Nog 2 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

HP BladeSystem c-Class 10Gb Short Range Small Form-Factor Pluggable Option

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 400 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 0,8 W. Breedte: 1,34 cm, Diepte: 5,65 cm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor for single-mode or multi-mode fibers

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Technische details

Full duplex Ja

Netwerk

Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
SFP transceiver type SR
Bekabelingstechnologie 10GBASE-SR

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Hot-swap Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 400 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multi-mode
Vezelkabel diameters ondersteund 62.5/125, 50/125
Compatibele producten HP BladeSystem c-Class

Energie

Stroomverbruik 0,8 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 1,34 cm
Diepte 5,65 cm
Hoogte 8,5 mm

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA 4TB LTU

Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA 4TB LTU

MPN: D4T77A
€ 652,00 Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+

MPN: 727060-B21
€ 365,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 10Gb 2x 571SFP+

Hewlett Packard Enterprise 10Gb 2x 571SFP+

MPN: 728987-B21
€ 699,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 10Gb 2x 571FLR-SFP+

Hewlett Packard Enterprise 10Gb 2x 571FLR-SFP+

MPN: 728992-B21
€ 638,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise BK835A netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise BK835A netwerkkaart & -adapter

MPN: BK835A
€ 1.194,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1200E 10Gb Converged Network Adapter

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric CN1200E 10Gb Converged Network Adapter

MPN: E7Y06A

Normale prijs € 1.072,00

Nu € 956,00 Op voorraad

HP StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter

HP StoreFabric CN1100R Dual Port Converged Network Adapter

MPN: QW990A
€ 810,00 Op voorraad
Opslagnetwerk-tools
Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA 4TB E- LTU

Hewlett Packard Enterprise StoreOnce VSA 4TB E- LTU

MPN: D4T77AAE
€ 710,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...