Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class QSFP+ to SFP+ Adapter (720193-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 86,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

720193-B21

EAN: 0887758161586 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP BladeSystem c-Class QSFP+ to SFP+ Adapter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class QSFP+ to SFP+ Adapter

HP Blc GbE2c Layer 2/3 Fiber SFP Option Kit

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Technische details

Aansluiting 1 MPO/MTP
Aansluiting 2 LC
Soort stekkers Vrouwelijk
Materiaal Metaal

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Servers
HP Virtual Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for c-Class BladeSystem

HP Virtual Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for c-Class BladeSystem

691367-B21
€ 15.018,00
Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise Virtual Connect FlexFabric-20/40 Module for c-Class BladeSystem with TAA

Hewlett Packard Enterprise Virtual Connect FlexFabric-20/40 Module for c-Class BladeSystem with TAA

691367-B22
€ 15.678,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...