Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem Virtual Connect 8Gb 20-port FC Managed (572018-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 7.405,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

572018-B21

EAN: 0884962103005 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP Virtual Connect 8Gb 20-port Fibre Channel Module for c-Class BladeSystem

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise Virtual Connect 8Gb 20-port FC, BladeSystem. Switch type: Managed. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 20, -, 20. Max. overdrachtssnelheid: 8 Gbit/s. Beheerprotocollen: SNMP, SMI-S. Compatibiliteit: HP ProLiant / Integrity HP BladeSystem c-Class

Virtual Connect vereenvoudigt het netwerk en maakt uw datacenter veranderingsbestendig. Minder kabels zonder toevoeging van extra switches. Duidelijke scheiding tussen de serverbehuizing en het SAN. Snel servers toevoegen, verplaatsen en vervangen zonder impact op uw SAN's. Selectief meerdere server FC HBA-poorten (QLogic/Emulex) aggregeren op een FC-uplink met NPIV. De behuizing kan worden aangesloten op Brocade, Cisco, McData of QLogic datacenter FC-switches. Ziet er voor de FC fabric niet uit als een switch.

Gemakkelijk te gebruiken en te implementeren

• Compatibel met alle NPIV-compatibele switches en met minimaal beheer te implementeren.


Prestaties en beschikbaarheid van enterpriseklasse

• De Virtual Connect 20-poorts Fibre Channel module combineert de eenvoud van een pass-through module met de hoge prestaties van een 8-Gb switch.


Beveiliging en beheer

• Er is geen extra software nodig voor moduleconfiguratie en beveiliging dankzij de ingebouwde Virtual Connect Manager op de Ethernet-module.

Beheerfuncties

Switch type Managed
Web-gebaseerd management Ja

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 20, -, 20
Fibre channel-poorten 20

Data-uitwisseling

Max. overdrachtssnelheid 8 Gbit/s

Protocollen

Beheerprotocollen SNMP, SMI-S

Minimale systeemeisen

Compatibiliteit HP ProLiant / Integrity
HP BladeSystem c-Class

Gewicht en omvang

Breedte 324 mm
Diepte 423 mm
Hoogte 144,7 mm
Gewicht 2 kg

Overige specificaties

Ondersteunde protocollen Fibre Channel
Computerbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack 2400W Zwart, Grijs

Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack 2400W Zwart, Grijs

MPN: 681840-B21
€ 5.808,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack 2400W Zwart, Grijs

Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack 2400W Zwart, Grijs

MPN: 681842-B21
€ 13.358,00 Niet op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Niet op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 43,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 31,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...