Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/16Gb Embedded FC Switch 12-port Upgrade E-LTU (T5517AAE)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.910,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

T5517AAE

Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

Brocade 8/16Gb Embedded FC Switch 12-port Upgrade E-LTU

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/16Gb Embedded FC Switch 12-port Upgrade E-LTU
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 69,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 79,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 107,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 130,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 158,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise AJ715A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ715A netwerk transceiver module

MPN: AJ715A
€ 94,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ717A SFP+ 8000Mbit/s 1310nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ717A SFP+ 8000Mbit/s 1310nm netwerk transceiver module

MPN: AJ717A

Normale prijs € 868,00

Nu € 587,00 Niet op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP

Hewlett Packard Enterprise 4Gb LW B-series 30km FC SFP

MPN: AN211A
€ 1.287,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series 1Gb Ethernet Copper SFP

Hewlett Packard Enterprise B-series 1Gb Ethernet Copper SFP

MPN: AW537A
€ 242,00 Niet op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

MPN: AJ835A
€ 79,00 Op voorraad
Network management software
Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise ISL Trunking SAN Switch 2/32

MPN: 313452-B21
€ 4.750,00 Niet op voorraad
Network monitoring software
Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

Hewlett Packard Enterprise Fabric Watch SAN Switch 2/32

MPN: 313454-B21
€ 5.428,00 Niet op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise B-series Mid/High End Extended Fabric LTU

Hewlett Packard Enterprise B-series Mid/High End Extended Fabric LTU

MPN: 313458-B21
€ 3.257,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+ SFP+ 8000Mbit/s Single-mode

Hewlett Packard Enterprise B-series 8Gb Extended LW 25km Fibre Channel SFP+ SFP+ 8000Mbit/s Single-mode

MPN: AW538A
€ 3.423,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...