Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise BS668A Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter (BS668A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.244,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

BS668A

EAN: 0885631457542 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP CN1000Q Dual Port Converged Network Adapter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise BS668A. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX, 10BASE-T, 10GBASE-T. Afmetingen (BxDxH): 22,4 x 31,2 x 6,4 mm, Compatibele besturingssystemen: Windows 2008 Windows Hyper-V Red Hat Linux SUSE Linux VMware

The HP Converged Network Adapters (CNAs) are dual port adapters that provide Ethernet, iSCSI, and Fibre Channel (FC) connectivity over 10 GbE using both Fibre Channel over Ethernet (FCoE) and Converged Enhanced Ethernet (CEE) standards. By consolidating Ethernet, iSCSI, and Fibre Channel onto a converged adapter, HP CNAs reduce the number of separate adapters and cables required for your datacenter and also reduce operational, power and cooling costs while preserving existing Ethernet and Fibre Channel infrastructure. HP CNAs have also been thoroughly tested with HP ProLiant servers and HP Top of Rack (ToR) switches to ensure an optimal HP FCoE solution for your datacenter.

Converged Infrastructure

• Combines the functionality of a NIC (Ethernet/iSCSI) and Fibre Channel Host Bus Adapter (FC HBA) onto a single converged adapter reducing the number of adapters and cables thus reducing acquisition and operational costs.


Reliability

• Sends Fibre Channel data packets via Fibre Channel over Ethernet (FCoE) using Converged Enhanced Ethernet (CEE) functionality ensuring high standards of data integrity and lossless Ethernet.


Provides HP ProLiant Connectivity to Storage and Networks

• Provides an HP-branded Converged Network Adapter solution which has undergone extensive HP interoperability testing for connecting HP ProLiant servers into storage and networking environments.


Flexible Connect

• Choose between SFP+ SR (optical) or direct attach copper cable connectivity allowing maximum flexibility in connecting to HP FCoE Converged Network Switches.

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Ethernet
Intern Ja
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 2
Slot-type PCIe

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s

Netwerk

Ethernet LAN Ja
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX, 10BASE-T, 10GBASE-T

Gewicht en omvang

Gewicht 500 g

Overige specificaties

Aantal kanalen 2
Compatibele besturingssystemen Windows 2008
Windows Hyper-V
Red Hat Linux
SUSE Linux
VMware
Afmetingen (BxDxH) 22,4 x 31,2 x 6,4 mm
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 69,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 79,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 107,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 130,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 158,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+

Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+

MPN: AP820A
€ 310,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver

MPN: 455883-B21

Normale prijs € 614,00

Nu € 550,00 Op voorraad

Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

MPN: 83370
€ 13,00 Op voorraad
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 32,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

MPN: AJ835A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable

Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable

MPN: AP818A
€ 267,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable

Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable

MPN: AP819A
€ 299,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart

MPN: JD095C
€ 149,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart

MPN: JD096C
€ 159,00 Op voorraad
Server barebones
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 Intel C600 Socket R (LGA 2011) 2U

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 Intel C600 Socket R (LGA 2011) 2U

MPN: 653200-B21-RFB
€ 0,00 Niet op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2.4GHz E5-2609 460W Toren (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2.4GHz E5-2609 460W Toren (5U)

MPN: 646675-041
€ 1.690,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2.4GHz E5-2609 460W Toren (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2.4GHz E5-2609 460W Toren (5U)

MPN: 646675-051
€ 1.727,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2GHz E5-2620 460W Toren (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2GHz E5-2620 460W Toren (5U)

MPN: 646676-041
€ 2.357,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant 380e Gen8 1.9GHz E5-2420 750W Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant 380e Gen8 1.9GHz E5-2420 750W Rack (2U)

MPN: 668667-421

Normale prijs € 3.331,00

Nu € 2.481,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360e Gen8 1.8GHz E5-2403 460W Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360e Gen8 1.8GHz E5-2403 460W Rack (1U)

MPN: 668812-421
€ 1.747,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL320e Gen8 3.1GHz E3-1220V2 350W Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL320e Gen8 3.1GHz E3-1220V2 350W Rack (1U)

MPN: 675421-421

Normale prijs € 891,00

Nu € 879,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL320e Gen8 3.4GHz E3-1240V2 350W Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL320e Gen8 3.4GHz E3-1240V2 350W Rack (1U)

MPN: 675422-421
€ 1.330,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 2.5GHz E5-2609V2 460W Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 2.5GHz E5-2609V2 460W Rack (2U)

MPN: 704560-421

Normale prijs € 2.298,00

Nu € 2.123,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 2.5GHz E5-2609V2 460W Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380p Gen8 2.5GHz E5-2609V2 460W Rack (2U)

MPN: 704560R-421
€ 1.955,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL385p Gen8 2.8GHz 6320 460W Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL385p Gen8 2.8GHz 6320 460W Rack (2U)

MPN: 710723-421
€ 1.805,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360p Gen8 2.6GHz E5-2630V2 460W Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360p Gen8 2.6GHz E5-2630V2 460W Rack (1U)

MPN: 733733-421

Normale prijs € 3.352,00

Nu € 2.259,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise ProLiant ML350p Gen8 2.4GHz E5-2609 460W Toren (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant ML350p Gen8 2.4GHz E5-2609 460W Toren (5U)

MPN: 736947-421
€ 1.521,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant ML350e Gen8 v2 1.8GHz E5-2403V2 460W Toren (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant ML350e Gen8 v2 1.8GHz E5-2403V2 460W Toren (5U)

MPN: 740898-421
€ 985,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360e Gen8 1.8GHz E5-2403V2 460W Rack (1U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL360e Gen8 1.8GHz E5-2403V2 460W Rack (1U)

MPN: 747088-421
€ 1.650,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380e Gen8 2.4GHz E5-2407V2 460W Rack (2U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL380e Gen8 2.4GHz E5-2407V2 460W Rack (2U)

MPN: 747768-421

Normale prijs € 2.263,00

Nu € 1.494,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...