Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE SR SFP+ (AP783A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.112,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AP783A

EAN: 0884962062784 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP C-series 10Gb Ethernet Short Range SFP+ Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE SR SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Gewicht: 230 g. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
SFP transceiver type SR
Fibre channel-poorten 1
Bekabelingstechnologie 10GBase-SR

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multi-mode

Gewicht en omvang

Gewicht 230 g

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...