Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise CN1000E Intern SCSI (AW520B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.306,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AW520B

Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP CN1000E Dual Port Converged Network Adapter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise CN1000E. Output interface: SCSI. Connectiviteitstechnologie: Bedraad

The HP Converged Network Adapters (CNAs) are dual port adapters that provide Ethernet, iSCSI, and Fibre Channel (FC) connectivity over 10 GbE using both Fibre Channel over Ethernet (FCoE) and Converged Enhanced Ethernet (CEE) standards. By consolidating Ethernet, iSCSI, and Fibre Channel onto a converged adapter, HP CNAs reduce the number of separate adapters and cables required for your datacenter and also reduce operational, power and cooling costs while preserving existing Ethernet and Fibre Channel infrastructure. HP CNAs have also been thoroughly tested with HP ProLiant servers and HP Top of Rack (ToR) switches to ensure an optimal HP FCoE solution for your datacenter.

Converged Infrastructure

• Combines the functionality of a NIC (Ethernet/iSCSI) and Fibre Channel Host Bus Adapter (FC HBA) onto a single converged adapter reducing the number of adapters and cables thus reducing acquisition and operational costs.


Reliability

• Sends Fibre Channel data packets via Fibre Channel over Ethernet (FCoE) using Converged Enhanced Ethernet (CEE) functionality ensuring high standards of data integrity and lossless Ethernet.


Provides HP ProLiant Connectivity to Storage and Networks

• Provides an HP-branded Converged Network Adapter solution which has undergone extensive HP interoperability testing for connecting HP ProLiant servers into storage and networking environments.


Flexible Connect

• Choose between SFP+ SR (optical) or direct attach copper cable connectivity allowing maximum flexibility in connecting to HP FCoE Converged Network Switches.


Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Poorten & interfaces

Output interface SCSI
Intern Ja

Minimale systeemeisen

Ondersteunt Linux Ja

Gewicht en omvang

Breedte 304,8 mm
Diepte 215,9 mm
Hoogte 114,3 mm
Gewicht 680 g

Overige specificaties

Verbindingstechnologie Bedraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart

JD095C
€ 119,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart

JD097C
€ 151,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart

JG081C
€ 172,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart

JD096C
€ 127,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

AJ837A
€ 106,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

AJ838A
€ 149,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m 7m SFP+ SFP+ Zwart InfiniBand-kabel

Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m 7m SFP+ SFP+ Zwart InfiniBand-kabel

QK701A

Normale prijs: € 904,00

Actieprijs € 849,00

Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable

Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable

AP819A
€ 299,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ839A
€ 157,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+

Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+

AP820A
€ 310,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable

Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable

AP818A
€ 267,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

QK736A
€ 232,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver

455883-B21
€ 614,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

AJ836A
€ 78,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

QK733A
€ 94,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

AJ833A
€ 68,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

AJ834A
€ 73,00
Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

AJ835A
€ 82,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

QK732A
€ 88,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

QK734A
€ 90,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

QK735A
€ 127,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...