Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise E4208-68G-4SFP vl Switch Managed (J9030A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 3.161,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

J9030A#ABB

EAN: 0808736870306 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

ProCurve 4208vl-72GS Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise E4208-68G-4SFP vl Switch. Switch type: Managed. Console port: RS-232. Switchingcapaciteit: 76,8 Gbit/s, Throughput: up to 48 million pps, Max. overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s. Beheerprotocollen: SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, SNMP 3, SNMP 2c, Wissel protocols: Ethernet, Ondersteunde netwerkprotocollen: RFC 783 TFTP; RFC 1542 BootP; RFC 768 UDP; RFC 792 ICMP; RFC 793 TCP; RFC 826 ARP; RFC 2030 SNTP; RF. Veiligheid: CSA 22.2 No. 950; UL 60950; EN 60950, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Class A; VCCI Class A; EN 55022/CISPR 22 Class A; CISPR 22 Class A; EN 55024; IEC/EN 61000-3-2;

De ProCurve 4200vl Switch serie omvat modulaire behuizingen die een flexibele, kosteneffectieve LAN-oplossing bieden als alternatief voor stackables. Deze switches met hun succesvolle form factor bieden hoge kwaliteit en betrouwbaarheid in 10/100 en 10/100/1000 schaalbare oplossingen die gemakkelijk in elk netwerk te integreren zijn.

Beheer

• Uni-Directional Link Detection (UDLD): bewaakt een link tussen twee switches en blokkeert de poorten aan beide uiteinden van de link als deze uitvalt ergens tussen de twee apparaten


Interface

• Auto-MDIX: zorgt voor automatische aanpassing aan 1-op-1 of crossoverkabels op alle 10/100/1000-poorten


Prestaties

• IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) en ProCurve trunking: ondersteunt tot 36 trunks, met tot 8 links (poorten) per trunk; trunking tussen modules wordt ondersteund


Layer 3 routing

• Elementaire IP-routing: voor automatische routing naar de aangesloten VLAN's en tot 16 statische routes, inclusief één standaardroute, in IP-netwerken


Beveiliging

• Meerdere gebruikersverificatiemethoden: IEEE 802.1X: industriestandaard gebruikersverificatie via een IEEE 802.1X supplicant op de client in combinatie met een RADIUS server; Web-gebaseerde authenticatie: vergelijkbaar met IEEE 802.1X, biedt een browseromgeving voor authenticatie van clients die de IEEE 802.1X supplicant niet ondersteunen; MAC-gebaseerde authenticatie: een client wordt geverifieerd met een RADIUS-server op basis van het MAC-adres van de client


Convergentie

• IP multicast (gegevensgestuurd IGMPv3): voorkomt automatisch de overbelasting van het IP multicast-verkeer


Quality of Service (QoS)

• Prioritering van verkeer (IEEE 802.1p): voor real-time klassificatie van netwerkverkeer in 8 prioriteitsniveaus, ondergebracht in 4 wachtrijen

Design

Veiligheid CSA 22.2 No. 950; UL 60950; EN 60950
Elektromagnetische compatibiliteit FCC Class A; VCCI Class A; EN 55022/CISPR 22 Class A; CISPR 22 Class A; EN 55024; IEC/EN 61000-3-2; IEC/EN 61000-3-3

Beheerfuncties

Switch type Managed

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 68
Aantal SFP/SFP+ poorten 68
Console port RS-232
Aantal moduleslots SPF 4

Netwerk

Full duplex Ja

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit 76,8 Gbit/s
Throughput up to 48 million pps
Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s

Protocollen

Beheerprotocollen SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, SNMP 3, SNMP 2c
Wissel protocols Ethernet
Ondersteunde netwerkprotocollen RFC 783 TFTP; RFC 1542 BootP; RFC 768 UDP; RFC 792 ICMP; RFC 793 TCP; RFC 826 ARP; RFC 2030 SNTP; RFC 2030 Simple Network Time Protocol; IEEE 802.3x Flow Control; DHCP Relay; RFC 3046 DHCP Relay Agent Information Option 82; RFC 3376 IGMPv1/v2/v3; IEEE 802

Performance

Stapelbaar Ja
Type processor Motorola PowerPC MPC8245
Kloksnelheid processor 330 MHz
Flash memory 24 MB
Intern geheugen 64 MB
Frequentie van processor 330 MHz

Energie

Stroomverbruik 630 W
Stroom 8.2 / 3.8 A
Ingangsspanning 100-127 / 200-240 VAC

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 104 °F
Warmtedissipatie 2152 BTU/h

Gewicht en omvang

Gewicht 14 kg

Overige specificaties

Beheerplatform HP PCM+; HP PCM (included); command-line interface; Web browser; configuration menu; out-of-band management (DB-9 serial port console); IEEE 802.3 Ethernet MIB; Repeater MIB; Ethernet Interface MIB
Latentie Latency: < 6 µs (FIFO)
Afmetingen (BxDxH) 388,6 x 442 x 222,3 mm
Stroomvoorziening 100-127 VAC/200-240 VAC; 50/60 Hz
Ondersteunde protocollen IGMPv2, IGMP, IGMPv3
Soort voeding 1 x J4839A
Geheugen en processor Fabric: Motorola PowerPC MPC8245 @ 330 MHz, 24 MB flash, packet buffer size: 36 MB, 64 MB SDRAM
Frequentie 50 / 60
Uitbreidingsslots 4 x mini-GBIC (SFP)
Elektromagnetische emissie FCC Class A; VCCI Class A; EN55022/CISPR-22 Class A; CISPR22 Class A; EN55024; IEC/EN61000-3-2; IEC/EN61000-3-3
Hoogte, in bedrijf (brits/amerikaans) up to 15000 ft.
Technische details Hot-swappable modulesHot-swappable modules: permit modules and mini-GBICs to be added or swapped without interrupting the network
Optional redundant power supplyOptional redundant power supply: provides uninterrupted power; allows hot-swapping of one
Vrije voedingsmoduleslots 1
Gewicht Fully loaded
30.88 lb.
Elektromagnetische immuniteit EN 55024, CISPR 24; IEC 61000-4-2; IEC 61000-4-3; IEC 61000-4-4; IEC 61000-4-5; IEC 61000-4-6; IEC 61000-4-8; IEC 61000-4-11; EN 61000-3-2, IEC 61000-3-2; EN 61000-3-3, IEC 61000-3-3
Switch fabric snelheid 76.8 Gbps
Aansluitingen 5 open module slots; 68 auto-sensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: 10Base-T/100Base-TX: half or full; 1000Base-T: full only; 4 open mini-GBIC (SFP) sl
Gewicht Fully loaded
30.88 lb.
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

MPN: U0AB3E
€ 4.487,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0AL8E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0AL8E IT support service

MPN: U0AL8E
€ 5.489,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL NBD 4208vl Series Pro SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL NBD 4208vl Series Pro SVC

MPN: U1BZ0PE
€ 571,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL 24x7 4208vl SeriesProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL 24x7 4208vl SeriesProCareSVC

MPN: U1BZ1PE
€ 779,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 6h CTR 4208vl SeriesProSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL 6h CTR 4208vl SeriesProSVC

MPN: U1BZ2PE
€ 1.129,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch 4208vl Series FC SVC

MPN: U1YQ2E
€ 491,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 4208vl Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 4208vl Switch Svc

MPN: U2K80E
€ 2.258,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 4208vl Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 4208vl Switch Svc

MPN: U2K81E
€ 2.758,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare4208vl switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare4208vl switch Svc

MPN: U2K82E
€ 2.344,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 4208vl Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 4208vl Switch Svc

MPN: U2K83E
€ 3.052,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare4208vl Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare4208vl Switch Svc

MPN: U2K84E
€ 3.730,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 4208vl switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR Proact Care 4208vl switch Svc

MPN: U2K85E
€ 3.359,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 4208vl Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 4208vl Switch Svc

MPN: U2K86E
€ 4.382,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare4208vl Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare4208vl Switch Svc

MPN: U2K87E
€ 5.360,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 4208vl Series FC SVC

MPN: U3GL7E
€ 2.144,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 4208vl Series FC SVC

MPN: U3GX2E
€ 2.627,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 w/CDMR 4208vl Series FC SVC

MPN: U3HG2E
€ 1.717,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR 4208vl Series FC SVC

MPN: U3HP9E
€ 2.249,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 w/CDMR 4208vl Series FC SVC

MPN: U3HX2E
€ 2.756,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR 4208vl Series FC SVC

MPN: U3JH1E
€ 2.652,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR 4208vl Series FC SVC

MPN: U3JT7E
€ 3.473,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR 4208vl Series FC SVC

MPN: U3KE4E
€ 4.259,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR w/CDMR 4208vl Series FC SVC

MPN: U3KP4E
€ 2.733,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR w/CDMR 4208vl Series FC SVC

MPN: U3KW9E
€ 3.578,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/CDMR 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR w/CDMR 4208vl Series FC SVC

MPN: U3LE5E
€ 4.386,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch 4208vl Series FC SVC

MPN: U3MF2E
€ 1.069,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch 4208vl Series FC SVC

MPN: U3MT0E
€ 1.311,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch 4208vl Series FC SVC

MPN: U3NE6E
€ 1.296,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch 4208vl Series FC SVC

MPN: U3NR8E
€ 1.698,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch 4208vl Series FC SVC

MPN: U3PD0E
€ 2.081,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 4208vl Series FC SVC

MPN: U3PQ6E
€ 598,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y CTR 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y CTR 4208vl Series FC SVC

MPN: U3QC2E
€ 947,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd Exch 4208vl Series FC SVC

MPN: U3QP4E
€ 322,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd w/CDMR 4208vl Series FC SVC

MPN: U3VE8E
€ 1.112,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd w/CDMR 4208vl Series FC SVC

MPN: U3VS7E
€ 1.457,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd w/CDMR 4208vl Series FC SVC

MPN: U3WE6E
€ 1.786,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd 4208vl Series FC SVC

MPN: U3WV9E
€ 1.031,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd 4208vl Series FC SVC

MPN: U3XM3E
€ 1.351,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd 4208vl Series FC SVC

MPN: U3YC8E
€ 1.655,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd 4208vl Series FC SVC

MPN: U4BM4E
€ 397,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 CDMR 4208vl Sr FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 CDMR 4208vl Sr FC SVC

MPN: U4DJ8PE
€ 590,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 4208vl Series FC SVC

MPN: U4DR4PE
€ 912,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 4208vl Sr FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR 4208vl Sr FC SVC

MPN: U4DX2PE
€ 939,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch 4208vl Sr FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch 4208vl Sr FC SVC

MPN: U4EC0PE
€ 286,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd CDMR 4208vl Sr FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd CDMR 4208vl Sr FC SVC

MPN: U4EZ6PE
€ 389,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 4208vl Series FC SVC

MPN: U4FL3PE
€ 362,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3yNBD ProaCarew/CDMR4208vl Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 3yNBD ProaCarew/CDMR4208vl Switch SVC

MPN: U9T65E
€ 1.819,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4yNBD ProaCarew/CDMR4208vl Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 4yNBD ProaCarew/CDMR4208vl Switch SVC

MPN: U9U48E
€ 2.363,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5yNBD ProaCarew/CDMR4208vl Switch SVC

Hewlett Packard Enterprise 5yNBD ProaCarew/CDMR4208vl Switch SVC

MPN: U9V32E
€ 2.886,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR4208vl Switch Sv

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProaCarew/CDMR4208vl Switch Sv

MPN: U9W36E
€ 2.425,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise HP4y4h24x7ProaCarew/CDMR4208vl Switch Sv

Hewlett Packard Enterprise HP4y4h24x7ProaCarew/CDMR4208vl Switch Sv

MPN: U9X04E
€ 3.156,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProaCarew/CDMR4208vl Switch Sv

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProaCarew/CDMR4208vl Switch Sv

MPN: U9X98E
€ 3.858,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U9Y69E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U9Y69E IT support service

MPN: U9Y69E
€ 3.440,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 4208vl Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 4208vl Switch Svc

MPN: U2K79E
€ 1.738,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 4208vl Series FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 4208vl Series FC SVC

MPN: U4DE6PE
€ 562,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch 4208vl Sr FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch 4208vl Sr FC SVC

MPN: U4EH6PE
€ 454,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Networks 42xx Modular Switch Installation Service

Hewlett Packard Enterprise Networks 42xx Modular Switch Installation Service

MPN: U4827E
€ 594,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 115,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
IT-cursussen
Hewlett Packard Enterprise CP Svc for Networking Training

Hewlett Packard Enterprise CP Svc for Networking Training

MPN: HH245E
€ 604,00 Op voorraad
Installatieservices
Hewlett Packard Enterprise Networks 42xx Modular Switch Startup Service

Hewlett Packard Enterprise Networks 42xx Modular Switch Startup Service

MPN: U4831E
€ 1.530,00 Op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver

MPN: J4858C
€ 61,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

MPN: J8177C
€ 148,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X131 10G X2 SC LR

Hewlett Packard Enterprise X131 10G X2 SC LR

MPN: J8437A
€ 2.601,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X121

Hewlett Packard Enterprise X121

MPN: J4859C
€ 126,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X121

Hewlett Packard Enterprise X121

MPN: J4860C

Normale prijs € 1.860,00

Nu € 1.800,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X122 1G SFP LC BX-D Transceiver

MPN: J9142B
€ 801,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

MPN: 83370
€ 12,00 Op voorraad
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 31,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise 24-port Gig-T vl Module

Hewlett Packard Enterprise 24-port Gig-T vl Module

MPN: J8768A
€ 1.145,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise gl/xl/vl Switch Redundant Power Supply

Hewlett Packard Enterprise gl/xl/vl Switch Redundant Power Supply

MPN: J4839AR
€ 567,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...