Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ (652503-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 463,00
excl. BTW
Partnummer:

652503-B21

EAN: 0886111577644 Beschikbaarheid: Nog 2 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ Adapter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

The HP 530SFP+ is a dual-port 10Gb Ethernet adapter featuring the next generation BCM57810S single-chip solution from Broadcom in a PCIe 2.0 compliant form factor designed for select HP ProLiant Gen8 and Gen7 ML/DL/SL servers.

Leveraging Broadcom’s market-proven architecture and software, the HP 530SFP+ delivers full line-rate performance across all ports with low power consumption.

The HP 530SFP supports enterprise class features such as VLAN tagging, adaptive interrupt coalescing, MSI-X, NIC teaming (bonding), Receive Side Scaling (RSS), jumbo frames, PXE boot and virtualization features such as VMware NetQueue and Microsoft VMQ.

Support for HP Sea of Sensors 3D Technology enhances server performance while reducing energy use and expense.

Single-chip, dual-port 10Gb Ethernet low profile adapter designed for maximum network performance

• Ethernet transfer rate of 20 Gbps full duplex per port (40 Gbps aggregate) improves response times and alleviates bottlenecks in next generation data centers

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Ethernet
Intern Ja
Vezel-optische connector SFP+
Fibre channel-poorten 2

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Netwerk

Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 Mbit/s
Netwerkstandaard IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Draadloos LAN

Wi-Fi Nee

Performance

Ondersteunt Windows Ja
Ondersteunt Linux Ja
Glasvezelkabel
C2G 85505 Glasvezel kabel

C2G 85505 Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 44,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 32,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...