Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 35,00
korting!
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ 665249-B21

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ (665249-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 438,00

Nu € 403,00

excl. BTW
Partnummer:

665249-B21

EAN: 0886112039592 Beschikbaarheid: Nog slechts 5 beschikbaar!
Omschrijving

HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

The HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter features the latest Intel 82599 controller. It is a low-cost, low-power dual port PCIe v2.0 x8 adapter designed for HP ProLiant Gen8 and select G7 ML/DL/SL servers. The HP 560SFP+ addresses the demanding needs of the next-generation data center by providing unmatched features for virtualization and scalability that compliment the HP Gen8 server platform.

The HP 560SFP+ comes with both low profile and standard brackets and has two SFP+ cages that enable connections with DACs as well as SR fiber optic modules. It is SR-IOV ready and supports high performance networking features such as VLAN tagging, low latency interrupts, TCP and UDP checksum offloading, MSI-X, NIC teaming (bonding), Receive Side Scaling (RSS), jumbo frames, and PXE boot.

Addresses the demanding needs of the next generation data center

• The HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter is an easy to install and configure PCIe v2.0 x8 adapter that fits in the standard PCIe slot and comes with low profile and standard brackets; two SFP+ cages enable connections with DACs and SR fiber optic modules

Design

LED-indicatoren Ja

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Ethernet
Intern Ja
Vezel-optische connector SFP+
Fibre channel-poorten 2

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Netwerk

Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 Mbit/s
Netwerkstandaard IEEE 802.1Q
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Draadloos LAN

Wi-Fi Nee

Performance

Ondersteunt Windows Ja
Ondersteunt Linux Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Overige specificaties

Link/Act LED Ja
Glasvezelkabel
C2G 85505 Glasvezel kabel

C2G 85505 Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 44,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 32,00 Op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL320e Gen8 v2

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL320e Gen8 v2

MPN: 768638-421
€ 589,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...