Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise Fabric Extender Network transmitter & receiver Grijs (641146-B21)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 9.515,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

641146-B21

EAN: 0886111250110 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP Cisco B22HP Fabric Extender für c-Class BladeSystem

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise Fabric Extender. Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ae. Kleur van het product: Grijs

Der Cisco Fabric Extender für HP BladeSystem (Modell B22HP) ist eine Erweiterung der Cisco Nexus Switch-Struktur für HP Server. Logisch funktioniert der Cisco Fabric Extender als Remote-Adapter eines übergeordneten Cisco Nexus 5000-Switches. Der Fabric Extender und der übergeordnete Nexus-Switch bilden dabei ein verteiltes, modulares System. Der Cisco Fabric Extender für HP BladeSystem leitet den Datenverkehr an einen übergeordneten Cisco Nexus-Switch über acht Ethernet-Uplinks mit je 10 Gbit/s weiter. Kostengünstige Uplink-Verbindungen mit bis zu 10 Metern können über Twinaxial-Kupferkabel eingerichtet werden. Bei längeren Verbindungen mit bis zu 100 Metern können auch optionale Fabric Extender-Transceiver verwendet werden. Standardmäßige SFP+-Glasfaserkabel mit 10 Gbit/s werden ebenfalls unterstützt. Downlinks für jeden Server zeichnen sich durch eine automatische Aushandlung aus und können mit allen HP Ethernet- und CNA-Modulen eingesetzt werden. Dies ermöglicht die Verwendung zahlreicher Ethernet-, FCoE- oder iSCSI-Verbindungen. Durch die nahtlose Übertragung des gesamten Datenverkehrs über den Nexus 5000 kann der Datenverkehr gemäß den über den Nexus-Switch der Serie 5000 etablierten Richtlinien mit einem einzigen, zentralen Verwaltungspunkt gesteuert werden.
Das Cisco Fabric Extender-Modul für HP BladeSystem wird über den übergeordneten Nexus-Switch verwaltet. Eine mehrfache Bereitstellung, Programmierung und Prüfung wird dadurch vermieden.

Technische details

Soort Network transmitter & receiver

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ae

Poorten & interfaces

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 8

Energie

Stroomverbruik 70 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 10 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 60 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 92,8 mm
Diepte 267,7 mm
Hoogte 27,9 mm
Gewicht 1,27 kg

Kleur

Kleur van het product Grijs

Verpakking

Breedte van de verpakking 27 cm
Diepte van de doos 35,255 cm
Hoogte van de verpakking 12,065 cm
Gewicht pakket 2 kg
Breedte van de verpakking 270 mm
Diepte van de verpakking 352,6 mm
Hoogte van de verpakking 120,7 mm
Computerbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack 2400W Zwart, Grijs

Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack 2400W Zwart, Grijs

MPN: 681840-B21
€ 5.808,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack 2400W Zwart, Grijs

Hewlett Packard Enterprise BLc7000 Rack 2400W Zwart, Grijs

MPN: 681842-B21
€ 13.358,00 Niet op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 570FLB

Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 570FLB

MPN: 718939-B21
€ 1.194,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

MPN: 83370
€ 13,00 Op voorraad
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 32,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 netwerkkabel

MPN: 487649-B21
€ 137,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 1m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 1m Zwart netwerkkabel

MPN: 487652-B21
€ 118,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 netwerkkabel

MPN: 487655-B21
€ 218,00 Op voorraad
Signaalkabels
Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 5m Zwart Signaalkabel

Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 5m Zwart Signaalkabel

MPN: 537963-B21
€ 223,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE SR SFP+ SFP+ 10000Mbit/s 850nm Multimode

Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE SR SFP+ SFP+ 10000Mbit/s 850nm Multimode

MPN: AP783A
€ 1.219,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m 7m SFP+ SFP+ Zwart InfiniBand-kabel

Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m 7m SFP+ SFP+ Zwart InfiniBand-kabel

MPN: QK701A

Normale prijs € 904,00

Nu € 849,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...