Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G 4SFP+ EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart (JG932A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.214,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG932A#ABB

EAN: 0888182606612 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 5130-24G-4SFP+ EI Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 24G 4SFP+ EI. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Console port: RJ-45, Copper ethernet cabling technology: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 128 Gbit/s, Throughput: 96 Mpps. Authenticatie: MAC-based authentication

The HP 5130 EI Switch Series delivers flexibility, scalability and low TCO at the access layer of medium and large enterprise campus networks. Offering enterprise class QoS and security, HP Intelligent Resilient Framework (IRF) stacking, static layer 3 routing and RIP, convenient fixed 10GbE uplink ports, PoE+, ACLs, IPv6 and delivers energy savings with Energy Efficient Ethernet.

The HP 5130 EI Switch Series is SDN ready with OpenFlow 1.3 support, can be managed with HP Intelligent Management Center (IMC) for a single view of your entire network, and includes Lifetime Warranty 2.0.

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Zwart
Formaat 1U

Beheerfuncties

Switch-laag L3
Switch type Managed
Web-gebaseerd management Ja
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L3

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal SFP + -poorten 4
Console port RJ-45
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten 24
Aantal geïnstalleerde SFP+ modules 4

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Full duplex Ja
IGMP snooping Ja
10G support Ja
Auto-sensing Ja
VLAN=ondersteuning Ja
DHCP server Ja
IP routing Ja
DHCP client Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Datastroombeheer Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 16384 entries
Switchingcapaciteit 128 Gbit/s
Throughput 96 Mpps
Latentie (1 Gbps) 5 µs
Latentie (10 Gbps) 3 µs
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja
SSH/SSL support Ja
Authenticatie MAC-based authentication

Performance

Stapelbaar Ja
Packet buffergeheugen 1,5 MB
Geluidsniveau 39,7 dB
Type geheugen SDRAM
Flash memory 512 MB
Intern geheugen 1024 MB
Physical stacking (units) 9

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 19 W
Stroom 2,0A
Ingangsspanning 100 - 240 VAC
Vermogensverbruik (max) 26 W

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -5 - 45 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Warmtedissipatie 64 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 440 mm
Diepte 160 mm
Hoogte 43,6 mm
Gewicht 5 kg

Overige specificaties

Beheerplatform IMC - Intelligent Management Center; command-line interface; Web browser; SNMP Manager
Latentie 1000 Mb Latency: < 5 µs; 10 Gbps Latency: < 1.5 µs
Afmetingen (BxDxH) 440 x 160 x 43.6 mm
Geheugen en processor 1 GB SDRAM; packet buffer size: 1.5 MB; 128 MB flash
Aansluitingen 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports; 4 SFP+ fixed 1000/10000 SFP+ ports; Included
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 69,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 79,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 107,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 130,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 158,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

MPN: QK732A
€ 89,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

MPN: QK733A
€ 95,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

MPN: QK734A
€ 95,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

MPN: QK735A
€ 128,00 Niet op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX 100Mbit/s netwerk media converter

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX 100Mbit/s netwerk media converter

MPN: JD102B
€ 171,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module

MPN: JD061A
€ 1.277,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

MPN: JD089B
€ 220,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

MPN: JD092B
€ 1.102,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X115 100Mb/s SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X115 100Mb/s SFP LC BX 10-U

MPN: JD100A
€ 274,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X115 100 Mb/s SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X115 100 Mb/s SFP LC BX 10-D

MPN: JD101A
€ 274,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX SFP 1000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX SFP 1000Mbit/s

MPN: JD118B
€ 256,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 SFP 1000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise X120 SFP 1000Mbit/s

MPN: JD119B
€ 482,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

MPN: JD120B
€ 251,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

MPN: AJ835A
€ 52,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC 0.65m Zwart

MPN: JD095C
€ 150,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC 1.2m Zwart

MPN: JD096C
€ 159,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC 3m Zwart

MPN: JD097C
€ 223,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC 5m Zwart

MPN: JG081C
€ 258,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 232,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

MPN: JD062A
€ 1.277,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

MPN: JD090A
€ 444,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80

MPN: JD091A
€ 816,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

MPN: JD094B
€ 2.173,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

MPN: JD098B
€ 803,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

MPN: JD099B
€ 803,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100

MPN: JD103A
€ 2.909,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...