Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise Intel X520 10GbE Dual Port Adapter (C3N52AA)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 540,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

C3N52AA

EAN: 0887111344649 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Intel X520 10GbE Dual Port Adapter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise Intel X520 10GbE Dual Port Adapter. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber

The HP X520 10GbE Dual Port Adapter is ideal for high performance workstation computing, workstation virtualization, security, consolidation, and other applications requiring the highest throughput.

• Up to 40Gb/s bi-directional near line rate throughput


• Hardware acceleration TCP/IP/UDP stateless intelligent offloads


• No firmware updates required -- less management and downtime


• Support for Preboot eXecution Environment (PXE), Jumbo Frames, Checksum & Segmentation Offload, IPv6 and RSS


• Low profile design ships with standard height and low-profile brackets

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Vezel-optische connector SFP+
Fibre channel-poorten 2

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Netwerk

Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 Mbit/s
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Performance

Intelligent Offloads Ja
Ondersteunt Windows Ja
Ondersteunt Linux Ja
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 40,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 44,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...