Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise JC763A network switch module (JC763A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 7.133,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JC763A

EAN: 0886111804481 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 10500 16-port GbE SFP/8-port GbE Combo SE Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise JC763A. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP. Afmetingen (BxDxH): 500,4 x 500,4 x 129,5 mm

Netwerk

Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s

Optische vezel

Vezel-optische connector SFP

Poorten & interfaces

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 8
Fibre channel-poorten 16
Aantal poorten 24

Gewicht en omvang

Gewicht 5,09 kg
Afmetingen (BxDxH) 500,4 x 500,4 x 129,5 mm
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 44,00 Op voorraad
Netwerkchassis
Hewlett Packard Enterprise 10508-V

Hewlett Packard Enterprise 10508-V

MPN: JC611A
€ 7.544,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JC612A netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise JC612A netwerkchassis

MPN: JC612A
€ 6.427,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 10504

Hewlett Packard Enterprise 10504

MPN: JC613A
€ 4.499,00 Niet op voorraad
Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 32,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Intellijack 10512 Managed L3+ Zwart

Hewlett Packard Enterprise Intellijack 10512 Managed L3+ Zwart

MPN: JC748A
€ 10.016,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...