Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 417,00
korting!
Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module JD061A

Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module (JD061A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD061A

EAN: 0885631160640 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP X124 1G SFP LC LH40 1310nm Transceiver

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise JD061A. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP. Golflengte: 1310 nm

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Vezel-optische connector LC, SFP

Performance

Golflengte 1310 nm
Routers
Hewlett Packard Enterprise MSR20-10 Router

Hewlett Packard Enterprise MSR20-10 Router

MPN: JD431A#ABB

Normale prijs € 590,00

Nu € 588,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise MSR20-21 Router

Hewlett Packard Enterprise MSR20-21 Router

MPN: JD663B#ABB
€ 724,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR20-40 Router

Hewlett Packard Enterprise MSR20-40 Router

MPN: JF228A#ABB
€ 1.184,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR20-11 Router

Hewlett Packard Enterprise MSR20-11 Router

MPN: JF239A#ABB
€ 692,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR20-13 Router

Hewlett Packard Enterprise MSR20-13 Router

MPN: JF240A#ABB
€ 981,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR20-12 Router

Hewlett Packard Enterprise MSR20-12 Router

MPN: JF241A#ABB
€ 914,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR20-20 Router

Hewlett Packard Enterprise MSR20-20 Router

MPN: JF283A#ABB
€ 619,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR20-12-W Router

Hewlett Packard Enterprise MSR20-12-W Router

MPN: JF807A#ABB
€ 1.086,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR30-10 Router

Hewlett Packard Enterprise MSR30-10 Router

MPN: JF816A#ABB
€ 932,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR3024 AC Router

Hewlett Packard Enterprise MSR3024 AC Router

MPN: JG406A#ABB
€ 1.251,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR2003 AC Router

Hewlett Packard Enterprise MSR2003 AC Router

MPN: JG411A#ABB

Normale prijs € 591,00

Nu € 587,00 Op voorraad

Switchcomponenten
Hewlett Packard Enterprise MSR20-12-T Router

Hewlett Packard Enterprise MSR20-12-T Router

MPN: JF806A#ABB
€ 920,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR20-13-W Router

Hewlett Packard Enterprise MSR20-13-W Router

MPN: JF808A#ABB
€ 1.147,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 3000-8G-PoE+ Wireless Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise 3000-8G-PoE+ Wireless Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs

MPN: JD444A#ABB
€ 762,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise A 5120-24G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Zwart

Hewlett Packard Enterprise A 5120-24G EI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Rack (1U) Zwart

MPN: JE066A#ABB
€ 949,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3600-24 v2 EI Switch

Hewlett Packard Enterprise 3600-24 v2 EI Switch

MPN: JG299A#ABB
€ 1.325,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3600-24 v2 SI Switch

Hewlett Packard Enterprise 3600-24 v2 SI Switch

MPN: JG304A#ABB
€ 1.141,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3600-48 v2 SI Switch

Hewlett Packard Enterprise 3600-48 v2 SI Switch

MPN: JG305A#ABB
€ 1.331,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3100-48 v2 Switch

Hewlett Packard Enterprise 3100-48 v2 Switch

MPN: JG315A#ABB
€ 1.178,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise A 3100-48 v2 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Rack (1U) Grijs

Hewlett Packard Enterprise A 3100-48 v2 Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Rack (1U) Grijs

MPN: JG315B
€ 1.343,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...