Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
NIEUW
Hewlett Packard Enterprise JD206A network switch module (JD206A)

Hewlett Packard Enterprise JD206A network switch module (JD206A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 5.846,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD206A

EAN: 0885631161548 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 7500 24-port Gig-T / 2-port 10GbE XFP Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise JD206A. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Vezel-optische connector: XFP. Afmetingen (BxDxH): 355 x 377 x 40 mm

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Ethernet interface type 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 Mbit/s
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T

Optische vezel

Vezel-optische connector XFP

Poorten & interfaces

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 24
Fibre channel-poorten 2

Gewicht en omvang

Gewicht 2,92 kg
Afmetingen (BxDxH) 355 x 377 x 40 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Switches
Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

JG507A
€ 9.388,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 7506 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7506 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

JG508A
€ 11.955,00
Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis 9U netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis 9U netwerkchassis

JD240B
€ 2.611,00
Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

83388
€ 7,00
Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

83412
€ 31,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85550
€ 48,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

85552
€ 43,00
Op voorraad
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

85505
€ 35,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...