Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise JD236A network switch module (JD236A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 6.623,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD236A

EAN: 8856311617916 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP 7500 2-port 10GbE XFP Extended Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise JD236A. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit/s. Vezel-optische connector: XFP. Afmetingen (BxDxH): 355 x 377 x 40 mm, Gewicht: 2,93 kg

Netwerk

Ethernet interface type 10 Gigabit
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000,10000 Mbit/s

Optische vezel

Vezel-optische connector XFP

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 2

Gewicht en omvang

Gewicht 2,93 kg
Afmetingen (BxDxH) 355 x 377 x 40 mm
Glasvezelkabel
C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

C2G 85505 2m ST ST Turkoois Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Niet op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 39,00 Niet op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 43,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis

Hewlett Packard Enterprise 7503 Switch Chassis

MPN: JD240B
€ 2.611,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7503 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

MPN: JG507A
€ 9.388,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7506 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7506 Managed Power over Ethernet (PoE) Zwart

MPN: JG508A
€ 11.955,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...