Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise JG392A network switch module (JG392A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 29.205,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG392A

EAN: 0886112755133 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP 10500 8-port 40GbE QSFP+ SF Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise JG392A. Vezel-optische connector: QSFP+. Afmetingen (BxDxH): 486,9 x 523 x 146,1 mm, Gewicht: 5,41 kg

Optische vezel

Vezel-optische connector QSFP+

Poorten & interfaces

Fibre channel-poorten 8

Gewicht en omvang

Gewicht 5,41 kg
Afmetingen (BxDxH) 486,9 x 523 x 146,1 mm
Glasvezelkabel
C2G 85505 Glasvezel kabel

C2G 85505 Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 85514 Glasvezel kabel

C2G 85514 Glasvezel kabel

MPN: 85514
€ 39,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 43,00 Op voorraad
Netwerkchassis
Hewlett Packard Enterprise 10508-V

Hewlett Packard Enterprise 10508-V

MPN: JC611A
€ 7.254,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JC612A netwerkchassis

Hewlett Packard Enterprise JC612A netwerkchassis

MPN: JC612A
€ 6.180,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 10504

Hewlett Packard Enterprise 10504

MPN: JC613A
€ 4.326,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise Intellijack 10512 Managed L3+ Zwart

Hewlett Packard Enterprise Intellijack 10512 Managed L3+ Zwart

MPN: JC748A
€ 9.631,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...