Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise MPX200 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U (AP771B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 8.524,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AP771B

EAN: 0887111257130 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP MPX200 1Gb Ethernet Base Multifunction Router

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise MPX200. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T. Vormfactor: 1U

IT environments and businesses grow and deploy physical/virtual servers and arrays, the amount of information required to manage, share, and protect keeps growing. MPX200 provides all in one solution for multiprotocol network connectivity (FC, iSCSI, 1GbE, 10GbE, FCoE), IP gateway (FCIP) support for SAN/WAN and remote replication and simplified heterogeneous local and remote DM. The MPX200 delivers high performance data migration across heterogeneous storage arrays (3PAR 10000, XP, P9000, P6000/EVA, and more) and helps migrate from normal to thin provisioned storage. MPX200 extends HP P6000/EVA, XP and P9000 investments by adding multi-protocol connectivity without requiring separate arrays or added management costs. The MPX200 enables multi-protocol SAN designs with increased scalability, ROI and simplified SAN solutions for virtualized server environments. The MPX200's design provides dual hot-pluggable power supplies and router blades for no single point of failure.

SAN Based Unified Block Storage and Converged Infrastructure (FCoE)

• MPX200 allows easy deployment of VM by supporting 300-600 iSCSI initiator connections to P6000/EVA, XP24000/20000 and P10000/3PAR. Each VM can secure and manage its own LUNs; therefore existing storage management software and policies can be seamlessly maintained throughout the VM deployment.


Enterprise Class High Availability

• The MPX200 enterprise-class availability design is economical and provides dual hot-plug power supplies and router blades for no single point of failure requirements.


Fibre Channel over IP (FCIP) for SAN over WAN Support

• MPX200 provides FCIP functionality enabling customers to connect local and remote SAN's with low cost remote data replication over IP networks using HP Continuous Access P9000/XP and P6000/EVA and P10000/3PAR Remote Copy Software.


High Performance and Simplified Heterogeneous Local and Remote Data Migration

• MPX200 acts like a data migration appliance to help customers migrate their data at a very high speed between heterogeneous storage arrays using a user friendly data migration GUI, supports P6000/EVA, P9000/XP, P10000/3PAR, P4000 and a number of third party storage systems.

Design

Rack-montage Ja
Formaat 1U

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 4
Aantal SFP-poorten 2
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
Aantal geïnstalleerde SFP modules 2

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit 8 Gbit/s

Energie

Vermogenstoevoer inclusief Ja

Minimale systeemeisen

Compatibele besturingssystemen Microsoft Windows 2008, 2003, XP Professional; Linux Red Hat; Linux SuSE; Oracle Solaris; VMware; Apple OS X; Hyper-V; See the HP SPOCK website for supported operating system versions

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 5 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 93 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
Hoogte bij opslag 0 - 15000 m

Gewicht en omvang

Breedte 216 mm
Diepte 546 mm
Hoogte 40 mm
Gewicht 8,16 kg

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 215,9 x 546,1 x 39,9 mm
Maat 21.59 cm (8.5")
Beschrijving uitbreiding Microsoft iSCSI Initiator (32-bit and 64-bit versions), Linux iSCSI Initiator (32-bit and 64 it versions), ATTO Macintosh iSCSI Initiator, Sun Solaris iSCSI Initiator, VMware iSCSI Initiator
Upgrademogelijkheden Optional licensing available for a second blade and software licensing including FCIP and Data Migration licenses.
Gewicht 8.16 kg (18 lb)
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart

MPN: J9281B
€ 107,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m 3m SFP+ SFP+ Zwart

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m 3m SFP+ SFP+ Zwart

MPN: J9283B
€ 132,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC

Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC

MPN: 221691-B21
€ 103,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC

Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC

MPN: 221691-B23
€ 131,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/SC

MPN: 221691-B26
€ 143,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 69,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 79,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 107,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 130,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 158,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+

Hewlett Packard Enterprise 5m SFP+

MPN: AP820A
€ 310,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

MPN: QK732A
€ 89,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

MPN: QK733A
€ 95,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

MPN: QK734A
€ 95,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

MPN: QK735A
€ 128,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver

MPN: 455883-B21

Normale prijs € 614,00

Nu € 550,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise AJ718A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise AJ718A netwerk transceiver module

MPN: AJ718A
€ 94,00 Niet op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise BK835A Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise BK835A Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

MPN: BK835A
€ 1.414,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

MPN: 83370
€ 13,00 Op voorraad
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 32,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 netwerkkabel

MPN: 487649-B21
€ 137,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 1m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 1m Zwart netwerkkabel

MPN: 487652-B21
€ 118,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 netwerkkabel

MPN: 487655-B21
€ 218,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487658-B21 7m netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487658-B21 7m netwerkkabel

MPN: 487658-B21
€ 287,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

MPN: AJ835A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable

Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 1.0m Direct Attach Cable

MPN: AP818A
€ 267,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable

Hewlett Packard Enterprise B-series SFP+ to SFP+ Active Copper 3.0m Direct Attach Cable

MPN: AP819A
€ 299,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1.2m/4ft CAT5 RJ45 M/M Ethernet Cable

Hewlett Packard Enterprise 1.2m/4ft CAT5 RJ45 M/M Ethernet Cable

MPN: C7533A
€ 13,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7535A netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise C7535A netwerkkabel

MPN: C7535A
€ 13,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7536A netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise C7536A netwerkkabel

MPN: C7536A
€ 27,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7537A netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise C7537A netwerkkabel

MPN: C7537A
€ 27,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7542A 15.2m netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise C7542A 15.2m netwerkkabel

MPN: C7542A
€ 40,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable 7m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable 7m Zwart

MPN: J9285B
€ 178,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 10m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 10m Cable

MPN: QK729A
€ 381,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 232,00 Op voorraad
Signaalkabels
Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 5m Zwart Signaalkabel

Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 5m Zwart Signaalkabel

MPN: 537963-B21
€ 223,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m 7m SFP+ SFP+ Zwart InfiniBand-kabel

Hewlett Packard Enterprise C-series SFP+ / SFP+ Active Copper DAC 7.0m 7m SFP+ SFP+ Zwart InfiniBand-kabel

MPN: QK701A

Normale prijs € 904,00

Nu € 849,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200

Hewlett Packard Enterprise 3PAR StoreServ 7200

MPN: QR482A
€ 10.630,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...