Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise MSA 1040 FC w/4 600GB SAS SFF HDD Bundle/TVlite 2400GB Fibre Channel Rack (2U) disk array (M0T24A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 3.921,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

M0T24A

EAN: 0725184018671 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP MSA 1040 FC w/4 600GB SAS SFF HDD Bundle/TVlite

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Up-sell products

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise MSA 1040 FC w/4 600GB SAS SFF HDD Bundle/TVlite. Geïnstalleerde opslag-drive: HDD, Ondersteunde types opslag-drives: HDD, SSD, Opslag schijf-interface: Serial Attached SCSI. Hostinterface: Fibre Channel. Type behuizing: Rack (2U). Apparaatklasse: Kleine & middelgrote bedrijven. AC invoer frequentie: 50/60 Hz

Changing storage needs for server customers now requires greater levels of performance and functionality at a lower cost of ownership. The next generation HP MSA 2040 Storage arrays raises the bar & uniquely addresses HP ProLiant customers' shared storage and data protection needs, reduces TCO while dramatically increasing performance using technologies such as Solid State Drives, Snap and Volume copy, Replication and SEDs.

The MSA 2040 Storage arrays are positioned to provide an excellent value for customers needing increasing performance to support initiatives such as consolidation and virtualization. The MSA 2040 delivers this performance by leveraging new controller architecture with a new processor, four ports with 4 GB cache per controller and using drive technologies such as SSDs.

The MSA 2040 Storage ships standard with 64 Snapshots and Volume Copy enabled for increased data protection and allow replication with optional Remote Snap software between arrays (FC or iSCSI only).

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Type behuizing Rack (2U)

Opslagmedia

Opslagdrives geïnstalleerd Ja
Geïnstalleerde opslag-drive HDD
Aantal storage drives geïnstalleerd 4
Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit 2400 GB
Ondersteunde types opslag-drives HDD, SSD
Aantal opslagkaarten ondersteund 24
Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit 768 TB
Opslag schijf-interface Serial Attached SCSI
Capaciteit opslag-drive 600 GB
Opslag schijfgrootte 2.5"
Soorten RAID 0, 1, 3, 5, 6, 10, 50

Poorten & interfaces

Hostinterface Fibre Channel

data storage devices

Apparaatklasse Kleine & middelgrote bedrijven

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz

Gewicht en omvang

Breedte 447 mm
Diepte 495 mm
Hoogte 89 mm
Gewicht 26 kg

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 450GB 6G SAS 10K SFF 450GB SAS

Hewlett Packard Enterprise 450GB 6G SAS 10K SFF 450GB SAS

E2D56A
€ 273,00
Op voorraad
Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS Controller Intern SAS interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS Controller Intern SAS interfacekaart/-adapter

C8S53A

Normale prijs: € 2.060,00

Actieprijs € 1.919,00

Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise MSA 4TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Midline 1yr Warranty Hard Drive 4000GB SAS

Hewlett Packard Enterprise MSA 4TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Midline 1yr Warranty Hard Drive 4000GB SAS

C8R26A

Normale prijs: € 565,00

Actieprijs € 409,00

Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 10Gb Short Wave iSCSI SFP+ 4-pack SFP+ 10000Mbit/s Multimode

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 10Gb Short Wave iSCSI SFP+ 4-pack SFP+ 10000Mbit/s Multimode

C8R25A

Normale prijs: € 761,00

Actieprijs € 686,00

Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise MSA Remote Snap Software LTU

Hewlett Packard Enterprise MSA Remote Snap Software LTU

TC463A
€ 1.768,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise MSA 300GB 12G SAS 15K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise 3yr 300GB SAS

Hewlett Packard Enterprise MSA 300GB 12G SAS 15K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise 3yr 300GB SAS

J9F40A
€ 257,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise MSA 600GB 12G SAS 15K LFF (3.5in) Converter Enterprise 3yr Warranty Hard Drive 600GB SAS

Hewlett Packard Enterprise MSA 600GB 12G SAS 15K LFF (3.5in) Converter Enterprise 3yr Warranty Hard Drive 600GB SAS

J9V70A
€ 359,00
Op voorraad
Opslagnetwerk-tools
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 Performance Automated Tiering E-LTU

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 Performance Automated Tiering E-LTU

D4T79AAE
€ 3.225,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise MSA 8TB 12G SAS 7.2K LFF (3.5in) 512e Midline 1yr 8000GB SAS

Hewlett Packard Enterprise MSA 8TB 12G SAS 7.2K LFF (3.5in) 512e Midline 1yr 8000GB SAS

M0S90A

Normale prijs: € 706,00

Actieprijs € 589,00

Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise MSA 450GB 12G SAS 15K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise 3yr 450GB SAS

Hewlett Packard Enterprise MSA 450GB 12G SAS 15K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise 3yr 450GB SAS

J9F41A

Normale prijs: € 517,00

Actieprijs € 419,00

Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise MSA 300GB 12G SAS 15K LFF (3.5in) Converter Enterprise 3yr Warranty Hard Drive 300GB SAS

Hewlett Packard Enterprise MSA 300GB 12G SAS 15K LFF (3.5in) Converter Enterprise 3yr Warranty Hard Drive 300GB SAS

J9V68A
€ 247,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise MSA 450GB 12G SAS 15K LFF (3.5in) Converter Enterprise 3yr Warranty Hard Drive 450GB SAS

Hewlett Packard Enterprise MSA 450GB 12G SAS 15K LFF (3.5in) Converter Enterprise 3yr Warranty Hard Drive 450GB SAS

J9V69A

Normale prijs: € 517,00

Actieprijs € 405,00

Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise MSA 1.8TB 12G SAS 10K SFF (2.5in) 512e Enterprise 3yr 1800GB SAS

Hewlett Packard Enterprise MSA 1.8TB 12G SAS 10K SFF (2.5in) 512e Enterprise 3yr 1800GB SAS

J9F49A

Normale prijs: € 508,00

Actieprijs € 428,00

Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise MSA 1TB 12G SAS 7.2K SFF (2.5in) 512e Midline 1yr 1000GB SAS

Hewlett Packard Enterprise MSA 1TB 12G SAS 7.2K SFF (2.5in) 512e Midline 1yr 1000GB SAS

J9F50A
€ 267,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise MSA 2TB 12G SAS 7.2K SFF (2.5in) 512e Midline 1yr 2000GB SAS

Hewlett Packard Enterprise MSA 2TB 12G SAS 7.2K SFF (2.5in) 512e Midline 1yr 2000GB SAS

J9F51A

Normale prijs: € 482,00

Actieprijs € 453,00

Op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 Performance Automated Tiering LTU

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 Performance Automated Tiering LTU

D4T79A
€ 2.961,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise MSA 900GB 6G SAS 10K SFF(2.5in) Enterprise Self Encrypted 3yr Wty 900GB SAS

Hewlett Packard Enterprise MSA 900GB 6G SAS 10K SFF(2.5in) Enterprise Self Encrypted 3yr Wty 900GB SAS

G0M43A

Normale prijs: € 571,00

Actieprijs € 491,00

Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise G0M44A 4000GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise G0M44A 4000GB SAS interne harde schijf

G0M44A
€ 779,00
Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise MSA 512-Snapshot Software LTU

Hewlett Packard Enterprise MSA 512-Snapshot Software LTU

TC462A
€ 1.994,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 1TB 6G SAS 7.2K SFF 1000GB SAS

Hewlett Packard Enterprise 1TB 6G SAS 7.2K SFF 1000GB SAS

C8S62A
€ 446,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise 300GB 6G SAS 10K SFF 300GB SAS

Hewlett Packard Enterprise 300GB 6G SAS 10K SFF 300GB SAS

E2D55A
€ 219,00
Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise 407337-B21 1m Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise 407337-B21 1m Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

407337-B21
€ 83,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise AP861A 1024GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AP861A 1024GB SAS interne harde schijf

AP861A
€ 174,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise AW555A 2000GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AW555A 2000GB SAS interne harde schijf

AW555A
€ 271,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise 8Gb SW SFP+ 4-pack SFP+ 8000Mbit/s Multimode

Hewlett Packard Enterprise 8Gb SW SFP+ 4-pack SFP+ 8000Mbit/s Multimode

C8R23A
€ 178,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise 16Gb SW SFP+ 4-pack SFP+ 16000Mbit/s Multimode

Hewlett Packard Enterprise 16Gb SW SFP+ 4-pack SFP+ 16000Mbit/s Multimode

C8R24A
€ 813,00
Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise C8S75A SFP+ 1000Mbit/s netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise C8S75A SFP+ 1000Mbit/s netwerk transceiver module

C8S75A
€ 303,00
Op voorraad
Solid-state drives
Hewlett Packard Enterprise MSA 1.6TB 6G ME SAS 2.5in Enterprise Mainstream 3yr Wty SSD SAS

Hewlett Packard Enterprise MSA 1.6TB 6G ME SAS 2.5in Enterprise Mainstream 3yr Wty SSD SAS

J9F39A
€ 4.848,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise MSA 600GB 12G SAS 15K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise 3yr 600GB SAS

Hewlett Packard Enterprise MSA 600GB 12G SAS 15K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise 3yr 600GB SAS

J9F42A
€ 359,00
Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise QK703A 3072GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise QK703A 3072GB SAS interne harde schijf

QK703A
€ 370,00
Op voorraad

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...