Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller Bundle 21600GB Fibre Channel Rack (2U) (C8R17A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 19.341,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

C8R17A

EAN: 0887111933300 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

MSA 2040 SAN Dual Controller 24x900GB SAS 10K SFF HDD 21.6TB Bundle

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAN Dual Controller Bundle. Geïnstalleerde opslag-drive: HDD, Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 21600 GB, Ondersteunde types opslag-drives: HDD, SSD. Hostinterface: Fibre Channel. Type behuizing: Rack (2U). Breedte: 736 mm, Diepte: 660 mm, Hoogte: 280 mm

Changing storage needs for server customers now requires greater levels of performance and functionality at a lower cost of ownership. The next generation HP MSA 2040 Storage arrays raises the bar & uniquely addresses HP ProLiant customers' shared storage and data protection needs, reduces TCO while dramatically increasing performance using technologies such as Solid State Drives, Snap and Volume copy, Replication and SEDs.

The MSA 2040 Storage arrays are positioned to provide an excellent value for customers needing increasing performance to support initiatives such as consolidation and virtualization. The MSA 2040 delivers this performance by leveraging new controller architecture with a new processor, four ports with 4GB cache per controller and using drive technologies such as SSDs.

The MSA 2040 Storage ships standard with 64 Snapshots and Volume Copy enabled for increased data protection and allow replication with optional Remote Snap software between arrays (FC or iSCSI only).

Design

Type behuizing Rack (2U)

Opslagmedia

Opslagdrives geïnstalleerd Ja
Geïnstalleerde opslag-drive HDD
Aantal storage drives geïnstalleerd 24
Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit 21600 GB
Ondersteunde types opslag-drives HDD, SSD
Aantal opslagkaarten ondersteund 24
Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit 24 TB
Opslag schijf-interface Serial Attached SCSI
Capaciteit opslag-drive 900 GB
Opslag schijfgrootte 2.5"
Rotatiesnelheid harde schijf 10000 RPM

Poorten & interfaces

Host-poorten 8
Hostinterface Fibre Channel

Gewicht en omvang

Breedte 736 mm
Diepte 660 mm
Hoogte 280 mm
Gewicht 37 kg

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 736 x 660 x 280 mm
Maat 736.6x660.4x279.4. (29x26x11.)
Compatibele besturingssystemen Microsoft Windows Server 2012; Microsoft Windows 2008; Microsoft Windows Hyper-V; HP-UX; Red Hat Linux; SUSE Linux; VMware ESXi 5.x; Detailed information available at: http:///storage/spock
Harde schijf-controller (2) MSA 2040 SAN Controller; Included
Schijfeenheid (24) SFF SAS/MDL SAS/SSD; Supported
SAN-backup ondersteuning Y
Clusterondersteuning Windows, Linux, HP-UX, OpenVMS
Insight manager ondersteuning Y
Beschrijving uitbreiding HP MSA 2040 LFF Disk Enclosure or D2700 2.5-inch disk enclosure
Gewicht 37 kg (81.5 lbs)
Opslagmirroring ondersteuning Y
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m

MPN: J9281B
€ 114,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m

MPN: J9283B
€ 142,00 Op voorraad
Data-opslag-servers
Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830 Storage server Rack (2U) Ethernet LAN Zwart, Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830 Storage server Rack (2U) Ethernet LAN Zwart, Zilver

MPN: B7E00A

Normale prijs € 4.373,00

Nu € 4.283,00 Op voorraad

Diskette-collectie
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 Fibre Channel

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 Fibre Channel

MPN: C8R11A
€ 3.407,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 Fibre Channel

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 Fibre Channel

MPN: C8R13A
€ 3.158,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS Controller Intern

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 SAS Controller Intern

MPN: C8S53A

Normale prijs € 1.826,00

Nu € 1.708,00 Op voorraad

Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

MPN: HF383E
€ 675,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 115,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Interfacekaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise H221

Hewlett Packard Enterprise H221

MPN: 729552-B21
€ 206,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel

MPN: A8002B

Normale prijs € 1.039,00

Nu € 976,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise PCIe/2 x Fibre Channel

Hewlett Packard Enterprise PCIe/2 x Fibre Channel

MPN: A8003B

Normale prijs € 1.664,00

Nu € 1.558,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel

Hewlett Packard Enterprise PCIe/1 x Fibre Channel

MPN: AJ762B

Normale prijs € 676,00

Nu € 627,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb

Hewlett Packard Enterprise 82E 8Gb

MPN: AJ763B

Normale prijs € 450,00

Nu € 404,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 41B 4Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber

Hewlett Packard Enterprise 41B 4Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber

MPN: AP767B
€ 948,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 42B 4Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber

Hewlett Packard Enterprise 42B 4Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter Intern Fiber

MPN: AP768B
€ 1.664,00 Op voorraad
Interne harde schijven
Hewlett Packard Enterprise AH400A

Hewlett Packard Enterprise AH400A

MPN: AH400A

Normale prijs € 3.223,00

Nu € 3.010,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise P2000 300GB 6G SAS 15K rpm LFF Dual Port Enterprise Hard Drive

Hewlett Packard Enterprise P2000 300GB 6G SAS 15K rpm LFF Dual Port Enterprise Hard Drive

MPN: AP858A
€ 375,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AP859A interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AP859A interne harde schijf

MPN: AP859A
€ 409,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AP861A 1024GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AP861A 1024GB SAS interne harde schijf

MPN: AP861A
€ 167,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AW555A 2000GB SAS interne harde schijf

Hewlett Packard Enterprise AW555A 2000GB SAS interne harde schijf

MPN: AW555A
€ 260,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830 Storage server Ethernet LAN Zwart

Hewlett Packard Enterprise StoreEasy 3830 Storage server Ethernet LAN Zwart

MPN: B7E01A
€ 3.713,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 400GB 6G SAS SFF

Hewlett Packard Enterprise 400GB 6G SAS SFF

MPN: C8R20A
€ 3.068,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 800GB 6G SAS SFF

Hewlett Packard Enterprise 800GB 6G SAS SFF

MPN: C8R21A

Normale prijs € 6.079,00

Nu € 5.732,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 10Gb Short Wave iSCSI SFP+ 4-pack SFP+ 10000Mbit/s Multimode

Hewlett Packard Enterprise MSA 2040 10Gb Short Wave iSCSI SFP+ 4-pack SFP+ 10000Mbit/s Multimode

MPN: C8R25A
€ 730,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 4TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Midline 1yr Warranty Hard Drive

Hewlett Packard Enterprise MSA 4TB 6G SAS 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Midline 1yr Warranty Hard Drive

MPN: C8R26A
€ 565,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1TB 6G SAS 7.2K SFF

Hewlett Packard Enterprise 1TB 6G SAS 7.2K SFF

MPN: C8S62A
€ 446,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 300GB 6G SAS 10K SFF

Hewlett Packard Enterprise 300GB 6G SAS 10K SFF

MPN: E2D55A
€ 219,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 450GB 6G SAS 10K SFF

Hewlett Packard Enterprise 450GB 6G SAS 10K SFF

MPN: E2D56A
€ 273,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSA 900GB 6G SAS 10K SFF(2.5in) Enterprise Self Encrypted 3yr Wty 900GB SAS

Hewlett Packard Enterprise MSA 900GB 6G SAS 10K SFF(2.5in) Enterprise Self Encrypted 3yr Wty 900GB SAS

MPN: G0M43A

Normale prijs € 571,00

Nu € 518,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise MSA 450GB 12G SAS 15K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise 3yr 450GB SAS

Hewlett Packard Enterprise MSA 450GB 12G SAS 15K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise 3yr 450GB SAS

MPN: J9F41A
€ 496,00 Op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise 8Gb SW SFP+ 4-pack SFP+ 8000Mbit/s Multi-mode

Hewlett Packard Enterprise 8Gb SW SFP+ 4-pack SFP+ 8000Mbit/s Multi-mode

MPN: C8R23A
€ 190,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 16Gb SW SFP+ 4-pack SFP+ 16000Mbit/s Multi-mode

Hewlett Packard Enterprise 16Gb SW SFP+ 4-pack SFP+ 16000Mbit/s Multi-mode

MPN: C8R24A
€ 780,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C8S75A SFP+ 1000Mbit/s netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise C8S75A SFP+ 1000Mbit/s netwerk transceiver module

MPN: C8S75A
€ 288,00 Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 451871-B21 netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 451871-B21 netwerkkaart & -adapter

MPN: 451871-B21
€ 716,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 456972-B21 netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 456972-B21 netwerkkaart & -adapter

MPN: 456972-B21
€ 719,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise NC532m

Hewlett Packard Enterprise NC532m

MPN: 467799-B21
€ 597,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise QMH2572 Intern 8000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise QMH2572 Intern 8000Mbit/s

MPN: 651281-B21

Normale prijs € 547,00

Nu € 415,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 659818-B21 netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 659818-B21 netwerkkaart & -adapter

MPN: 659818-B21

Normale prijs € 504,00

Nu € 410,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise AE311A Intern 4000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AE311A Intern 4000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

MPN: AE311A
€ 925,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ764A netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AJ764A netwerkkaart & -adapter

MPN: AJ764A
€ 949,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class

MPN: AJ820B
€ 4.574,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class

MPN: AJ821B
€ 9.495,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c Power Pack+ SAN Switch for BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/24c Power Pack+ SAN Switch for BladeSystem c-Class

MPN: AJ822B
€ 14.268,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AK344A netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise AK344A netwerkkaart & -adapter

MPN: AK344A

Normale prijs € 602,00

Nu € 429,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

Hewlett Packard Enterprise 81B 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

MPN: AP769B
€ 602,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 82B PCIe 8Gb FC Dual Port HBA

Hewlett Packard Enterprise 82B PCIe 8Gb FC Dual Port HBA

MPN: AP770B
€ 993,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/12c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

MPN: AW563A
€ 7.261,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

Hewlett Packard Enterprise Cisco MDS 8/24c Fabric Switch for HP BladeSystem c-Class

MPN: AW564A
€ 11.177,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 netwerkkabel

MPN: 487649-B21
€ 137,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 netwerkkabel

MPN: 487652-B21
€ 117,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 netwerkkabel

MPN: 487655-B21
€ 218,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487658-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487658-B21 netwerkkabel

MPN: 487658-B21
€ 287,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable

Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable

MPN: J9285B
€ 192,00 Op voorraad
Niet gecategoriseerd
Hewlett Packard Enterprise 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

Hewlett Packard Enterprise 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

MPN: AH402A
€ 2.871,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 8/20q Fibre Channel Switch

Hewlett Packard Enterprise 8/20q Fibre Channel Switch

MPN: AK242B#ABB
€ 3.023,00 Niet op voorraad
Opslagbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise C8R10A opslagbehuizing

Hewlett Packard Enterprise C8R10A opslagbehuizing

MPN: C8R10A
€ 2.144,00 Niet op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise Smart Array P711m

Hewlett Packard Enterprise Smart Array P711m

MPN: 513778-B21
€ 1.148,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Smart Array P731m/512 FBWC 6Gb 4-ports Ext Mezzanine SAS PCI Express 3.0

Hewlett Packard Enterprise Smart Array P731m/512 FBWC 6Gb 4-ports Ext Mezzanine SAS PCI Express 3.0

MPN: 698536-B21
€ 726,00 Op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise 407337-B21 Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise 407337-B21 Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: 407337-B21
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 407339-B21 Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise 407339-B21 Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: 407339-B21
€ 87,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 432238-B21 Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise 432238-B21 Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: 432238-B21
€ 106,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1m Mini-SAS

Hewlett Packard Enterprise 1m Mini-SAS

MPN: 716189-B21
€ 79,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 2m Mini-SAS

Hewlett Packard Enterprise 2m Mini-SAS

MPN: 716191-B21
€ 81,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4m Mini-SAS

Hewlett Packard Enterprise 4m Mini-SAS

MPN: 716193-B21
€ 160,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1.0m Mini SAS HD

Hewlett Packard Enterprise 1.0m Mini SAS HD

MPN: 716195-B21
€ 91,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 2.0m Mini SAS HD

Hewlett Packard Enterprise 2.0m Mini SAS HD

MPN: 716197-B21
€ 119,00 Op voorraad
Signaalkabels
Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 Signaalkabel

Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 Signaalkabel

MPN: 537963-B21
€ 223,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed Rack (1U) Zilver

Hewlett Packard Enterprise StoreFabric 8/8 Base Managed Rack (1U) Zilver

MPN: AM866B
€ 2.400,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM867B Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs netwerk-switch

MPN: AM867B

Normale prijs € 2.886,00

Nu € 2.189,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch

Hewlett Packard Enterprise 8/40 Power Pack+ (24) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch

MPN: AM870B
€ 16.896,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AM871B Managed Fast Ethernet (10/100) 2U Grijs netwerk-switch

Hewlett Packard Enterprise AM871B Managed Fast Ethernet (10/100) 2U Grijs netwerk-switch

MPN: AM871B
€ 32.852,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 6Gb SAS Zwart

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 6Gb SAS Zwart

MPN: BK763A
€ 2.161,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 6Gb SAS Switch Zwart

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 6Gb SAS Switch Zwart

MPN: BK764A
€ 3.983,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...