Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise MSL4048 2 LTO-4 Ultrium 1760 SAS Tape Library 38400GB 4U (AK380B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 9.959,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AK380B

EAN: 887111112798 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP MSL4048 2 LTO-4 Ultrium 1760 SAS Tape Library

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise MSL4048 2 LTO-4 Ultrium 1760 SAS Tape Library. Standaard interfaces: Serial Attached SCSI (SAS), Ondersteunde Magnetische tapetypes: LTO-4, Datacompressie: 2:1. Vormfactor: 4U. Afmetingen (BxDxH): 480 x 806 x 175 mm

The HP StoreEver MSL Tape Libraries meet demanding storage requirement of businesses needing unattended tape backup, disaster recovery, or low cost long-term archive capability. The MSL Libraries offer a broad choice of storage capacities and technology including LTO-6, LTO-5 or LTO-4 Ultrium tape drives. Web-based remote management makes the MSL Libraries easily managed from across the room or across the globe. Quickly manage the tape media both in and out of the library with the standard bar code reader, configurable mail slots, and multiple 12-slot removable magazines. Protect important business data from unauthorized access with several data encryption options. MSL library investment protection and uncertain data growth are easily managed within the MSL library portfolio. Quickly increase capacity and/or performance with tool-free drive upgrades in the MSL2024 or 4048, or move tape drive kits to the MSL6480 for library scalability and additional enterprise class features.

Easy to Manage and Use

• MSL Tape Libraries allow you to manage, configure and use the library from across the room or across the globe with the HP unique web-based remote management and diagnostics. Manage multiple HP StoreEver libraries from a single pane with Command View Tape Library (CV-TL)


Protection and Flexibility

• HP StoreEver MSL Tape Libraries offer various interface options for maximum flexibility when installing the tape library into a SAS or fibre channel SAN environment.


Proven Reliability

• MSL Tape Libraries work with industry-leading servers, operating systems and backup software including HP Data Protector software. For more information, see HP Enterprise Backup Solutions.

Design

Formaat 4U

Performance

Standaardcapaciteit 38400 GB
Capaciteit met compressie 76800 GB
Standaard interfaces Serial Attached SCSI (SAS)
Ondersteunde Magnetische tapetypes LTO-4
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 256-bit AES
Hoeveelheid slots (max) 48
Datacompressie 2:1

Data-uitwisseling

Overdrachtssnelheid 1,1 Gbit/s

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 480 x 806 x 175 mm
Gewicht 22,6 kg
Barcode-labels
Hewlett Packard Enterprise Q2002A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2002A barcode-label

MPN: Q2002A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2007A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2007A barcode-label

MPN: Q2007A
€ 132,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2008A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2008A barcode-label

MPN: Q2008A
€ 132,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2009A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2009A barcode-label

MPN: Q2009A
€ 132,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2010A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2010A barcode-label

MPN: Q2010A
€ 150,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2011A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2011A barcode-label

MPN: Q2011A
€ 140,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2012A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2012A barcode-label

MPN: Q2012A
€ 150,00 Niet op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U0PG4E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PG4E IT support service

MPN: U0PG4E
€ 7.590,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PG5E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PG5E IT support service

MPN: U0PG5E
€ 9.807,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PG6E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PG6E IT support service

MPN: U0PG6E
€ 9.648,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PG7E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PG7E IT support service

MPN: U0PG7E
€ 12.669,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PG8E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PG8E IT support service

MPN: U0PG8E
€ 15.586,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PG9E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PG9E IT support service

MPN: U0PG9E
€ 12.077,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PH5E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PH5E IT support service

MPN: U0PH5E
€ 8.218,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PH6E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PH6E IT support service

MPN: U0PH6E
€ 6.658,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0PH7E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0PH7E IT support service

MPN: U0PH7E
€ 5.060,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y PW 4h 24x7 MSL4048 Proact Care

Hewlett Packard Enterprise 1Y PW 4h 24x7 MSL4048 Proact Care

MPN: U1FK4PE
€ 2.471,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, MSL4048 ProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1Y, PW, 6h, 24 x 7, MSL4048 ProCare SVC

MPN: U1FK5PE
€ 3.215,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1 Yr NBD w/CDMR MSL4048 ProactCare

Hewlett Packard Enterprise 1 Yr NBD w/CDMR MSL4048 ProactCare

MPN: U1FK6PE
€ 1.761,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y PW4h24x7w/CDMRMSL4048 ProactCare

Hewlett Packard Enterprise 1Y PW4h24x7w/CDMRMSL4048 ProactCare

MPN: U1FK7PE
€ 2.570,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y PW 6h CTR 24x7 w/CDMR MSL4048 ProC

Hewlett Packard Enterprise 1Y PW 6h CTR 24x7 w/CDMR MSL4048 ProC

MPN: U1FK8PE
€ 3.320,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3M91E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3M91E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3M91E
€ 6.198,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3M92E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3M92E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3M92E
€ 7.642,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3M94E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3M94E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3M94E
€ 9.346,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3M95E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3M95E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3M95E
€ 11.502,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3M96E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3M96E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3M96E
€ 9.268,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3M97E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3M97E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3M97E
€ 12.209,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3M98E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3M98E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3M98E
€ 15.011,00 Niet op voorraad
Data encryption devices
Hewlett Packard Enterprise AM495A data-encryptieapparaat

Hewlett Packard Enterprise AM495A data-encryptieapparaat

MPN: AM495A
€ 1.696,00 Niet op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise 142257-002 2.5m C14 stekker C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise 142257-002 2.5m C14 stekker C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: 142257-002
€ 37,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF557A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF557A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF557A
€ 40,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF564A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF564A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF564A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C13

Hewlett Packard Enterprise C13

MPN: AF565A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF566A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF566A electriciteitssnoer

MPN: AF566A
€ 53,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF567A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF567A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF567A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF568A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF568A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF568A
€ 55,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF570A 1.83m Netstekker type G C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF570A 1.83m Netstekker type G C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF570A
€ 53,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF571A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF571A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF571A
€ 42,00 Niet op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

MPN: HF383E
€ 675,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y PW Nbd MSL4048 Proact Care

Hewlett Packard Enterprise 1Y PW Nbd MSL4048 Proact Care

MPN: U1FK3PE
€ 1.650,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise Installation Storage Service

Hewlett Packard Enterprise Installation Storage Service

MPN: U4823E
€ 203,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

MPN: QK732A
€ 89,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

MPN: QK733A
€ 95,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

MPN: QK734A
€ 95,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

MPN: QK735A
€ 128,00 Niet op voorraad
Installatieservices
Hewlett Packard Enterprise Startup 2nd MSL or 5 Host Config at the same site Service

Hewlett Packard Enterprise Startup 2nd MSL or 5 Host Config at the same site Service

MPN: UD486E
€ 1.094,00 Op voorraad
Lege datatapes
Hewlett Packard Enterprise C7972A 200GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7972A 200GB LTO lege datatape

MPN: C7972A
€ 42,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7972AN LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7972AN LTO lege datatape

MPN: C7972AN
€ 740,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800 GB 400GB LTO

Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800 GB 400GB LTO

MPN: C7973A
€ 36,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LTO-3 Ultrium 400GB LTO

Hewlett Packard Enterprise LTO-3 Ultrium 400GB LTO

MPN: C7973AL
€ 578,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800GB LTO

Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800GB LTO

MPN: C7973AN
€ 578,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7973W 400GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7973W 400GB LTO lege datatape

MPN: C7973W
€ 41,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7973WL LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7973WL LTO lege datatape

MPN: C7973WL
€ 723,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7974A 800GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7974A 800GB LTO lege datatape

MPN: C7974A
€ 37,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7974AL LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7974AL LTO lege datatape

MPN: C7974AL
€ 602,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7974AN 800GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7974AN 800GB LTO lege datatape

MPN: C7974AN
€ 602,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium 1.6TB WORM LTO

Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium 1.6TB WORM LTO

MPN: C7974W
€ 43,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium 800GB LTO

Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium 800GB LTO

MPN: C7974WL
€ 758,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7976AL LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7976AL LTO lege datatape

MPN: C7976AL
€ 558,00 Niet op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 232,00 Niet op voorraad
Opslagsoftware
Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL TapeAssure Advanced LTU

Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL TapeAssure Advanced LTU

MPN: TC406A
€ 1.644,00 Niet op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise P700m PCI Express x8

Hewlett Packard Enterprise P700m PCI Express x8

MPN: 508226-B21
€ 629,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Smart Array P711m

Hewlett Packard Enterprise Smart Array P711m

MPN: 513778-B21
€ 1.148,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SmartArray P222 PCI Express x8 6Gbit/s

Hewlett Packard Enterprise SmartArray P222 PCI Express x8 6Gbit/s

MPN: 631667-B21
€ 541,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SmartArray P421/1GB PCI Express x8 6Gbit/s

Hewlett Packard Enterprise SmartArray P421/1GB PCI Express x8 6Gbit/s

MPN: 631673-B21
€ 720,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SmartArray P421/2GB PCI Express x8 6Gbit/s

Hewlett Packard Enterprise SmartArray P421/2GB PCI Express x8 6Gbit/s

MPN: 631674-B21
€ 826,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SmartArray P431 PCI Express x8 3.0 RAID controller

Hewlett Packard Enterprise SmartArray P431 PCI Express x8 3.0 RAID controller

MPN: 698531-B21
€ 822,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Smart Array P431/4GB FBWC 12Gb 2-ports Ext SAS PCI Express x8 3.0 12Gbit/s RAID controller

Hewlett Packard Enterprise Smart Array P431/4GB FBWC 12Gb 2-ports Ext SAS PCI Express x8 3.0 12Gbit/s RAID controller

MPN: 698532-B21
€ 893,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SmartArray P731m PCI Express x8 3.0 RAID controller

Hewlett Packard Enterprise SmartArray P731m PCI Express x8 3.0 RAID controller

MPN: 698535-B21
€ 1.295,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Smart Array P731m/512 FBWC 6Gb 4-ports Ext Mezzanine SAS PCI Express 3.0 RAID controller

Hewlett Packard Enterprise Smart Array P731m/512 FBWC 6Gb 4-ports Ext Mezzanine SAS PCI Express 3.0 RAID controller

MPN: 698536-B21
€ 726,00 Niet op voorraad
Rack-toebehoren
Hewlett Packard Enterprise AG121A Zilver rack-toebehoren

Hewlett Packard Enterprise AG121A Zilver rack-toebehoren

MPN: AG121A
€ 489,00 Niet op voorraad
Reinigingstapes
Hewlett Packard Enterprise C7978A reinigingstape

Hewlett Packard Enterprise C7978A reinigingstape

MPN: C7978A
€ 106,00 Op voorraad
SCSI-kabels
Hewlett Packard Enterprise VHDTS68/HDTS68

Hewlett Packard Enterprise VHDTS68/HDTS68

MPN: C2362B
€ 166,00 Niet op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise AE465A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise AE465A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: AE465A
€ 142,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AE470A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise AE470A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: AE470A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AH587A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise AH587A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: AH587A
€ 229,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AN975A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise AN975A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: AN975A
€ 229,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks 4m External Mini-SAS to 4x1 Mini-SAS Cable

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks 4m External Mini-SAS to 4x1 Mini-SAS Cable

MPN: AN976A
€ 300,00 Niet op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise 412911-B21 Intern SCSI interfacekaart/-adapter

Hewlett Packard Enterprise 412911-B21 Intern SCSI interfacekaart/-adapter

MPN: 412911-B21
€ 2.185,00 Niet op voorraad
Softwarelicenties & -uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL TapeAssure Advanced E-LTU

Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL TapeAssure Advanced E-LTU

MPN: TC406AAE
€ 1.573,00 Niet op voorraad
Tape drives
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSL Ultrium Right Magazine Kit

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSL Ultrium Right Magazine Kit

MPN: AG120A
€ 212,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-3 Ultrium 920 SCSI Drive Upgrade Kit

Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-3 Ultrium 920 SCSI Drive Upgrade Kit

MPN: AH173B
€ 2.691,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL Redundant Power Supply Upgrade Kit Grijs

Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL Redundant Power Supply Upgrade Kit Grijs

MPN: AH220A

Normale prijs € 473,00

Nu € 426,00 Niet op voorraad

Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-3 Ultrium 920 SAS Drive Upgrade Kit

Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-3 Ultrium 920 SAS Drive Upgrade Kit

MPN: AH562B
€ 2.614,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1840 SCSI Drive Upgrade Kit

Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1840 SCSI Drive Upgrade Kit

MPN: AJ041B
€ 3.630,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1840 4Gb FC Drive Upgrade Kit

Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1840 4Gb FC Drive Upgrade Kit

MPN: AJ042B
€ 4.224,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1760 SCSI Drive Upgrade Kit

Hewlett Packard Enterprise MSL LTO-4 Ultrium 1760 SCSI Drive Upgrade Kit

MPN: AJ819B
€ 3.371,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL LTO-6 Ultrium 6250 SAS Drive Upgrade Kit

Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL LTO-6 Ultrium 6250 SAS Drive Upgrade Kit

MPN: C0H27A

Normale prijs € 3.114,00

Nu € 2.962,00 Niet op voorraad

Tape-collectie
Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL Ultrium Left Magazine Kit

Hewlett Packard Enterprise StoreEver MSL Ultrium Left Magazine Kit

MPN: AG330A
€ 308,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...