Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise MSR20-21 Router (JD663B#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 799,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JD663B#ABB

EAN: 0886111304868 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP MSR20-21 Router

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise MSR20-21 Router

The HP MSR20 router series is a component of the HP FlexBranch solution, which is part of the HP FlexNetwork architecture. It features a modular design that delivers unmatched flexibility for small branch offices and small to medium-sized businesses while reducing complexity, simplifying management, and increasing control. MSR20 series routers provide a full-featured, resilient routing platform, including IPv6 and MPLS, up to 180 Kpps forwarding capacity, and 100 Mbps encryption. These products offer lasting investment protection, and help reduce capital and operating expenses. MSR20 series routers provide an agile, flexible network infrastructure that offers the ability to quickly adapt to changing business requirements while delivering integrated, concurrent services on a single, easy-to-manage platform.

Design

Rack-montage Ja
Formaat Rack (1U)
Kleur van het product Blauw

Ethernet LAN-eigenschappen

Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100 Mbit/s
Ethernet LAN Ja
Bekabelingstechnologie 10/100Base-T(X)
Full duplex Ja

Poorten & interfaces

WAN-poort Ethernet (RJ-45)
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 8
Aansluitingen 2 SIC slots; 2 RJ-45 autosensing 10/100 WAN ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX);Duplex: half or full; 8 RJ-45 autosensing 10/100 LAN ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX);Duplex: half or full

DSL-eigenschappen

type xDSL aansluiting Nee

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3u
MAC-adrestabel 10000 entries

Beheerfuncties

Web-gebaseerd management Ja

Beveiliging

Autenticatiemethode SNMP

Performance

Flash memory 256 MB
Intern geheugen 256 MB
Type processor RISC
Warmtedissipatie 184 BTU/h
Frequentie van processor 400 MHz

Energie

AC invoer frequentie 50/60 Hz
Ingangsspanning 100-120/200-240 VAC
Stroomverbruik 54 W

Gewicht en omvang

Breedte 28,7 cm
Diepte 36 cm
Hoogte 4,42 cm
Gewicht 3,4 kg

Minimale systeemeisen

Geheugen en processor Processor: RISC @ 400 MHz, 256 MB compact flash, 256 MB SDRAM

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 tot 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 to 90 procent
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 104 °F

Certificaten

Veiligheid UL 60950-1; AS/NZS 60950; EN 60825-1 Safety of Laser Products-Part 1; EN 60825-2 Safety of Laser Products-Part 2; IEC 60950-1; CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03; EN 60950-1/A11; FDA 21 CFR Subchapter J
Elektromagnetische compatibiliteit EN 55022 Class A; ICES-003 Class A; ANSI C63.4 2003; ETSI EN 300 386 V1.3.3; AS/NZS CISPR22 Class A; EN 61000-4-2; EN 61000-4-3; EN 61000-4-4; EN 61000-4-5; EN 61000-4-6; EN 61000-3-2:2006; EN 61000-3-3:1995 +A1:2001+A2:2005; EMC Directive 2004/108/EC; FC

Overige specificaties

Beheerplatform IMC - Intelligent Management Center; command-line interface; Web browser; SNMP Manager; Telnet; RMON1; FTP; IEEE 802.3 Ethernet MIB
Doorvoersnelheid 180 Kpps
Verbindingstechnologie Bedraad
Netwerkfuncties Fast Ethernet
Maat 48,3 cm (19")
Montage Desktop or can be mounted in a EIA-standard 19 in. telco rack when used with the rack-mount kit in the package
Afmetingen (BxDxH) 360 x 287 x 44.2 mm
Frequentie 50/60 Hz
Telecom-compatibel (faxfunctie) FCC part 68; CS-03
Gewicht 3.4 kg (7.5 lb)
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

Hewlett Packard Enterprise 4y 6h CTR

MPN: U0AD9E
€ 991,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0AP0E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0AP0E IT support service

MPN: U0AP0E
€ 1.217,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW NBDHP MSR20 RtrProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW NBDHP MSR20 RtrProCare SVC

MPN: U1KM7PE
€ 332,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW NBD CDMRHP MSR20 RtrProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW NBD CDMRHP MSR20 RtrProCare SVC

MPN: U1KM8PE
€ 136,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7HP MSR20 RtrProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7HP MSR20 RtrProCare SVC

MPN: U1KM9PE
€ 196,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 CDMR MSR20 RtrProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 CDMR MSR20 RtrProCare SVC

MPN: U1KN0PE
€ 206,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6h CTRHP MSR20 RtrProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6h CTRHP MSR20 RtrProCare SVC

MPN: U1KN1PE
€ 268,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6h CTR CDMR MSR20RtrProCare SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 6h CTR CDMR MSR20RtrProCare SVC

MPN: U1KN2PE
€ 279,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 24x7 CDMR HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

MPN: U1ZZ3E
€ 1.042,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR

MPN: U2AB6E
€ 1.371,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5Y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 5Y 24x7

MPN: U2AC7E
€ 1.549,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2AF6E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2AF6E IT support service

MPN: U2AF6E
€ 1.260,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare MSR20 Router Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare MSR20 Router Svc

MPN: U2P93E
€ 929,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare MSR20 Router Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare MSR20 Router Svc

MPN: U2P94E
€ 1.226,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare MSR20 Router Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare MSR20 Router Svc

MPN: U2P95E
€ 1.510,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP MSR20 Router pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP MSR20 Router pdt FC SVC

MPN: U3QU7E
€ 1.440,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

MPN: U3RE3E
€ 1.524,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 CDMR MSR20 Rtr pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 CDMR MSR20 Rtr pdt FC SVC

MPN: U3RY2PE
€ 372,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR HP MSR20 Router pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR HP MSR20 Router pdt FC SVC

MPN: U3RZ9PE
€ 512,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR CDMR MSR20 Rtr pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR CDMR MSR20 Rtr pdt FC SVC

MPN: U3SB5PE
€ 531,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

MPN: U3SH8E
€ 548,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

MPN: U3SM6E
€ 669,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

MPN: U3SX2E
€ 966,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

MPN: U3TB1E
€ 1.182,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 4hr Exch MSR20 Rtr pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 4hr Exch MSR20 Rtr pdt FC SVC

MPN: U3TE1PE
€ 256,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP MSR20 Router pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP MSR20 Router pdt FC SVC

MPN: U3TG9E
€ 183,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP MSR20 Router pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP MSR20 Router pdt FC SVC

MPN: U3TL9E
€ 320,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP MSR20 Router pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP MSR20 Router pdt FC SVC

MPN: U3TT7E
€ 489,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD

MPN: U3UA4E
€ 161,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

MPN: U3UG3E
€ 267,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

MPN: U3VD1E
€ 629,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

MPN: U3VR1E
€ 829,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

MPN: U3WD0E
€ 1.021,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP MSR20 Router pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP MSR20 Router pdt FC SVC

MPN: U3WT8E
€ 543,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP MSR20 Router pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP MSR20 Router pdt FC SVC

MPN: U3XK3E
€ 718,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3YA8E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3YA8E IT support service

MPN: U3YA8E
€ 885,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd w/CDMR MSR20 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd w/CDMR MSR20 Router FC SVC

MPN: U4GL7PE
€ 227,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd MSR20 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd MSR20 Router FC SVC

MPN: U4GQ5PE
€ 205,00 Op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X260 E1 (2) BNC 75ohm 3m

Hewlett Packard Enterprise X260 E1 (2) BNC 75ohm 3m

MPN: JD175A
€ 124,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X260 2E1 BNC 3m

Hewlett Packard Enterprise X260 2E1 BNC 3m

MPN: JD643A
€ 96,00 Niet op voorraad
Flashgeheugens
Hewlett Packard Enterprise X600 1G CompactFlash 1GB CompactFlash flashgeheugen

Hewlett Packard Enterprise X600 1G CompactFlash 1GB CompactFlash flashgeheugen

MPN: JC684A
€ 275,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X600 512M CompactFlash 0.5GB CompactFlash flashgeheugen

Hewlett Packard Enterprise X600 512M CompactFlash 0.5GB CompactFlash flashgeheugen

MPN: JC685A
€ 152,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X600 256M CompactFlash 0.25GB CompactFlash flashgeheugen

Hewlett Packard Enterprise X600 256M CompactFlash 0.25GB CompactFlash flashgeheugen

MPN: JC686A
€ 134,00 Niet op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP MSR20 Router pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP MSR20 Router pdt FC SVC

MPN: U3RW6PE
€ 342,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd Exch MSR20 Rtr pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd Exch MSR20 Rtr pdt FC SVC

MPN: U3SQ5PE
€ 149,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP MSR20 Rtr pdt FC SVC

MPN: U3ST3E
€ 740,00 Op voorraad
Kabeladapters & verloopstukjes
Hewlett Packard Enterprise JD508A kabeladapter/verloopstukje

Hewlett Packard Enterprise JD508A kabeladapter/verloopstukje

MPN: JD508A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JC154A

Hewlett Packard Enterprise JC154A

MPN: JD514A
€ 82,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD518A kabeladapter/verloopstukje

Hewlett Packard Enterprise JD518A kabeladapter/verloopstukje

MPN: JD518A
€ 22,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD642A kabeladapter/verloopstukje

Hewlett Packard Enterprise JD642A kabeladapter/verloopstukje

MPN: JD642A
€ 90,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JG263A Mini D-28 4-RJ45 Zwart kabeladapter/verloopstukje

Hewlett Packard Enterprise JG263A Mini D-28 4-RJ45 Zwart kabeladapter/verloopstukje

MPN: JG263A
€ 51,00 Op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX 100Mbit/s netwerk media converter

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX 100Mbit/s netwerk media converter

MPN: JD102B
€ 171,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module

MPN: JD061A
€ 1.277,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX SFP 1000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX SFP 1000Mbit/s

MPN: JD118B
€ 256,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 SFP 1000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise X120 SFP 1000Mbit/s

MPN: JD119B
€ 449,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

MPN: JD120B
€ 251,00 Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise MSR Encryption Accelerator Advanced Module

Hewlett Packard Enterprise MSR Encryption Accelerator Advanced Module

MPN: JD608A
€ 1.552,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 802.11b/g/n Wireless AP SIC Module

Hewlett Packard Enterprise 802.11b/g/n Wireless AP SIC Module

MPN: JF819A
€ 348,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR 16-port Async Serial SIC Module

Hewlett Packard Enterprise MSR 16-port Async Serial SIC Module

MPN: JG186A
€ 461,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise JD509A netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise JD509A netwerkkabel

MPN: JD509A
€ 71,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD511A netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise JD511A netwerkkabel

MPN: JD511A
€ 71,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD517A netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise JD517A netwerkkabel

MPN: JD517A
€ 87,00 Niet op voorraad
Seriële kabels
Hewlett Packard Enterprise X200 V.24 DTE 3m 3m seriële kabel

Hewlett Packard Enterprise X200 V.24 DTE 3m 3m seriële kabel

MPN: JD519A
€ 41,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X200 V.24 DCE 3m 3m seriële kabel

Hewlett Packard Enterprise X200 V.24 DCE 3m 3m seriële kabel

MPN: JD521A
€ 41,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD523A 3m Serie Serie Zwart seriële kabel

Hewlett Packard Enterprise JD523A 3m Serie Serie Zwart seriële kabel

MPN: JD523A
€ 43,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD525A 3m Serie Serie Zwart seriële kabel

Hewlett Packard Enterprise JD525A 3m Serie Serie Zwart seriële kabel

MPN: JD525A
€ 89,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X260 RS-449 DTE 3m 3m RS-449 seriële kabel

Hewlett Packard Enterprise X260 RS-449 DTE 3m 3m RS-449 seriële kabel

MPN: JF825A
€ 67,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X260 RS-449 DCE 3m 3m RS-449 seriële kabel

Hewlett Packard Enterprise X260 RS-449 DCE 3m 3m RS-449 seriële kabel

MPN: JF826A
€ 67,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X260 RS-530 DTE 3m 3m RS-530 seriële kabel

Hewlett Packard Enterprise X260 RS-530 DTE 3m 3m RS-530 seriële kabel

MPN: JF827A
€ 67,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X260 RS-530 DCE 3m 3m RS-530 seriële kabel

Hewlett Packard Enterprise X260 RS-530 DCE 3m 3m RS-530 seriële kabel

MPN: JF828A
€ 67,00 Niet op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port ADSL2+ SIC Module

Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port ADSL2+ SIC Module

MPN: JD537A
€ 341,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port Enhanced Serial SIC

Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port Enhanced Serial SIC

MPN: JD557A
€ 196,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port ISDN-S/T SIC Module

Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port ISDN-S/T SIC Module

MPN: JD571A
€ 258,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port 10/100 SIC Module

Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port 10/100 SIC Module

MPN: JD573B
€ 217,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

MPN: JD062A
€ 1.277,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

MPN: JD090A
€ 444,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80

MPN: JD091A
€ 816,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

MPN: JD098B
€ 803,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

MPN: JD099B
€ 803,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port Fractional SIC Module

Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port Fractional SIC Module

MPN: JD538A

Normale prijs € 508,00

Nu € 454,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise MSR 2-port FXO SIC Module

Hewlett Packard Enterprise MSR 2-port FXO SIC Module

MPN: JD558A
€ 404,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR 2-port FXS SIC Module

Hewlett Packard Enterprise MSR 2-port FXS SIC Module

MPN: JD560A
€ 366,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port 10/100/1000 SIC Module

Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port 10/100/1000 SIC Module

MPN: JD572A
€ 379,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port E1-Voice SIC Module

Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port E1-Voice SIC Module

MPN: JD575A
€ 638,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port T1-Voice SIC Module

Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port T1-Voice SIC Module

MPN: JD576A
€ 663,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR Standard Encryption Accelerator Module

Hewlett Packard Enterprise MSR Standard Encryption Accelerator Module

MPN: JD609A
€ 773,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port Fractional E1 SIC Module

Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port Fractional E1 SIC Module

MPN: JD634B

Normale prijs € 507,00

Nu € 474,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise 8-port Asynchronous Serial Interface SIC Router Module

Hewlett Packard Enterprise 8-port Asynchronous Serial Interface SIC Router Module

MPN: JF281A
€ 251,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR 2-port Fractional E1 SIC Module

Hewlett Packard Enterprise MSR 2-port Fractional E1 SIC Module

MPN: JF842A
€ 1.179,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port 8-wire G.SHDSL (RJ45) DSIC Module

Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port 8-wire G.SHDSL (RJ45) DSIC Module

MPN: JG191A
€ 487,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...