Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 355,00
korting!
Hewlett Packard Enterprise MSR4080 Router Chassis JG402A

Hewlett Packard Enterprise MSR4080 Router Chassis (JG402A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 2.199,00

Nu € 1.844,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG402A

EAN: 0886112790424 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP MSR4080 Router Chassis

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise MSR4080 Router Chassis

The HP MSR4000 Router Series is a family of high-performance, large branch routers that deliver integrated routing, switching, security, VPN, and SIP in a single box. With its integrated infrastructure and modular design, the MSR4000 reduces complexity and simplifies your network while enabling faster time to service and enhanced performance.

The MSR4000 increases flexibility and agility by delivering support for a wide range of virtualized applications on the Open Application Platform module. Its distributed architecture and high reliability also strengthen the resiliency of large branches.

Poorten & interfaces

Aansluitingen 2 MPU (Main Processing Unit) slots; 1 SPU (Service Processing Unit) slot; 8 HMIM slots; 4 Power Supply slots; Included

Netwerk

MAC-adrestabel 1000000 entries

Performance

Warmtedissipatie 297 BTU/h

Energie

Ingangsspanning 100 - 240 VAC; -36 to -75 VDC (depending on power supply chosen)
Stroomverbruik 300W

Gewicht en omvang

Gewicht 22.65 kg

Minimale systeemeisen

Geheugen en processor : MPU-100, 2 cores RISC @ 1 GHz, 512 MB flash capacity, 2 GB DDR3 SDRAM: SPU-100, 8 cores RISC @ 1 GHz, 2 GB DDR3 SDRAM: SPU-200, 16 cores RISC @ 1 GHz, 2 GB DDR3 SDRAM

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 tot 45 °C
Temperatuur bij opslag -40 tot 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 to 90 procent
Hoogte, in bedrijf 5 km

Certificaten

Veiligheid UL 60950-1; AS/NZS 60950; EN 60825-1 Safety of Laser Products-Part 1; EN 60825-2 Safety of Laser Products-Part 2; IEC 60950-1; CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03; EN 60950-1/A11; FDA 21 CFR Subchapter J
Elektromagnetische compatibiliteit EN 55022 Class A; ICES-003 Class A; ANSI C63.4 2003; ETSI EN 300 386 V1.3.3; AS/NZS CISPR 22 Class A; EN 61000-4-2; EN 61000-4-3; EN 61000-4-4; EN 61000-4-5; EN 61000-4-6; EN 61000-3-2:2006; EN 61000-3-3:1995 +A1:2001+A2:2005; EMC Directive 2004/108/EC; F

Overige specificaties

Stroomvoorziening No default Power Supply included in the chassis, Min.1/Max.4 power supplies should be ordered
Beheerplatform IMC - Intelligent Management Center; command-line interface; limited command-line interface; configuration menu; out-of-band management (RJ-45 Ethernet); SNMP Manager; Telnet; RMON1; FTP; in-line and out-of-band; modem interface; out-of-band management (s
Doorvoersnelheid 36 Mpps
Montage Desktop or can be mounted in a EIA-standard 19 in. telco rack when used with the rack-mount kit in the package
Afmetingen (BxDxH) 440 x 480 x 219.5 mm
Frequentie 50/60 Hz
Telecom-compatibel (faxfunctie) FCC part 68; CS-03
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch HP MSR4080 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD Exch HP MSR4080 Router FC SVC

MPN: U1YB5E
€ 697,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Exch HP MSR4080 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y NBD Exch HP MSR4080 Router FC SVC

MPN: U3LV3E
€ 2.038,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP MSR4080 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP MSR4080 Router FC SVC

MPN: U3MH0E
€ 2.665,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP MSR4080 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP MSR4080 Router FC SVC

MPN: U3MU7E
€ 3.266,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP MSR4080 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP MSR4080 Router FC SVC

MPN: U3VH0E
€ 2.794,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP MSR4080 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP MSR4080 Router FC SVC

MPN: U3WY6E
€ 2.713,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP MSR4080 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP MSR4080 Router FC SVC

MPN: U3XQ1E
€ 3.603,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP MSR4080 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP MSR4080 Router FC SVC

MPN: U4BN7E
€ 824,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP MSR4080 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 HP MSR4080 Router FC SVC

MPN: U4BX2PE
€ 1.734,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 CDMR MSR4080 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 24x7 CDMR MSR4080 Router FC SVC

MPN: U4CB2PE
€ 1.762,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR HP MSR4080 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR HP MSR4080 Router FC SVC

MPN: U4CE5PE
€ 2.616,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR CDMR MSR4080 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW CTR CDMR MSR4080 Router FC SVC

MPN: U4CN0PE
€ 2.643,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd ExchMSR4080 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd ExchMSR4080 Router FC SVC

MPN: U4CS4PE
€ 686,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW 4hr ExchMSR4080 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW 4hr ExchMSR4080 Router FC SVC

MPN: U4CX9PE
€ 1.268,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd CDMR MSR4080 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd CDMR MSR4080 Router FC SVC

MPN: U4FE9PE
€ 1.016,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd HP MSR4080 Router FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW Nbd HP MSR4080 Router FC SVC

MPN: U4FS2PE
€ 989,00 Op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X260 E1 (2) BNC 75ohm 3m

Hewlett Packard Enterprise X260 E1 (2) BNC 75ohm 3m

MPN: JD175A
€ 119,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X260 8E1 BNC 75ohm 3m

Hewlett Packard Enterprise X260 8E1 BNC 75ohm 3m

MPN: JD512A
€ 87,00 Niet op voorraad
Flashgeheugens
Hewlett Packard Enterprise X600 1G CompactFlash 1GB CompactFlash flashgeheugen

Hewlett Packard Enterprise X600 1G CompactFlash 1GB CompactFlash flashgeheugen

MPN: JC684A
€ 265,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X600 512M CompactFlash 0.5GB CompactFlash flashgeheugen

Hewlett Packard Enterprise X600 512M CompactFlash 0.5GB CompactFlash flashgeheugen

MPN: JC685A
€ 146,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X600 256M CompactFlash 0.25GB CompactFlash flashgeheugen

Hewlett Packard Enterprise X600 256M CompactFlash 0.25GB CompactFlash flashgeheugen

MPN: JC686A
€ 129,00 Niet op voorraad
Geheugenmodules
Hewlett Packard Enterprise 4 GB DDR3 SDRAM UDIMM 4GB DDR3 geheugenmodule

Hewlett Packard Enterprise 4 GB DDR3 SDRAM UDIMM 4GB DDR3 geheugenmodule

MPN: JG530A
€ 446,00 Op voorraad
Kabeladapters & verloopstukjes
Hewlett Packard Enterprise JD508A kabeladapter/verloopstukje

Hewlett Packard Enterprise JD508A kabeladapter/verloopstukje

MPN: JD508A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JC154A

Hewlett Packard Enterprise JC154A

MPN: JD514A
€ 80,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD518A kabeladapter/verloopstukje

Hewlett Packard Enterprise JD518A kabeladapter/verloopstukje

MPN: JD518A
€ 22,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD531A kabeladapter/verloopstukje

Hewlett Packard Enterprise JD531A kabeladapter/verloopstukje

MPN: JD531A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD533A kabeladapter/verloopstukje

Hewlett Packard Enterprise JD533A kabeladapter/verloopstukje

MPN: JD533A
€ 36,00 Niet op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX

MPN: JD102B
€ 164,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A netwerk transceiver module

MPN: JD061A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

MPN: JD092B
€ 288,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX

MPN: JD118B
€ 123,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120

Hewlett Packard Enterprise X120

MPN: JD119B
€ 363,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

Hewlett Packard Enterprise X110 100 Mb/s SFP LC LX

MPN: JD120B
€ 240,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

MPN: JD095C
€ 138,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

MPN: JD096C
€ 142,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

MPN: JD097C
€ 193,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD509A netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise JD509A netwerkkabel

MPN: JD509A
€ 68,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD511A netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise JD511A netwerkkabel

MPN: JD511A
€ 68,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD517A netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise JD517A netwerkkabel

MPN: JD517A
€ 87,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

MPN: JG081C
€ 243,00 Op voorraad
Seriële kabels
Hewlett Packard Enterprise X200 V.24 DTE 3m

Hewlett Packard Enterprise X200 V.24 DTE 3m

MPN: JD519A
€ 60,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X200 V.24 DCE 3m

Hewlett Packard Enterprise X200 V.24 DCE 3m

MPN: JD521A
€ 60,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD523A seriële kabel

Hewlett Packard Enterprise JD523A seriële kabel

MPN: JD523A
€ 41,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD525A seriële kabel

Hewlett Packard Enterprise JD525A seriële kabel

MPN: JD525A
€ 85,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X260 RS-449 DTE 3m

Hewlett Packard Enterprise X260 RS-449 DTE 3m

MPN: JF825A
€ 64,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X260 RS-449 DCE 3m

Hewlett Packard Enterprise X260 RS-449 DCE 3m

MPN: JF826A
€ 64,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X260 RS-530 DTE 3m

Hewlett Packard Enterprise X260 RS-530 DTE 3m

MPN: JF827A
€ 64,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X260 RS-530 DCE 3m

Hewlett Packard Enterprise X260 RS-530 DCE 3m

MPN: JF828A
€ 64,00 Niet op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port 1000BASE-X HMIM

Hewlett Packard Enterprise MSR 4-port 1000BASE-X HMIM

MPN: JG424A
€ 911,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR 8-port 1000BASE-X HMIM

Hewlett Packard Enterprise MSR 8-port 1000BASE-X HMIM

MPN: JG425A
€ 1.360,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR 24-port Gig-T Switch HMIM

Hewlett Packard Enterprise MSR 24-port Gig-T Switch HMIM

MPN: JG426A
€ 1.210,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

MPN: JD062A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH40

MPN: JD090A
€ 444,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80

Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LH80

MPN: JD091A
€ 816,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

MPN: JD093B
€ 825,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

MPN: JD094B
€ 1.955,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

MPN: JD098B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

MPN: JD099B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH100

MPN: JD103A
€ 2.797,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise MSR4000 MPU-100 Main Processing Unit

Hewlett Packard Enterprise MSR4000 MPU-100 Main Processing Unit

MPN: JG412A
€ 1.440,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JG527A 300W Metallic

Hewlett Packard Enterprise JG527A 300W Metallic

MPN: JG527A#ABB
€ 295,00 Op voorraad
Voedingen
Hewlett Packard Enterprise JG527A power supply unit

Hewlett Packard Enterprise JG527A power supply unit

MPN: JG527A
€ 295,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...