Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1950 48G 2SFP+ 2XGT PoE+ Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs (JG963A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.302,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG963A#ABB

EAN: 0888182695401 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP 1950-48G-2SFP+-2XGT-PoE+(370W) Switch

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise OfficeConnect 1950 48G 2SFP+ 2XGT PoE+. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Console port: RJ-45, Copper ethernet cabling technology: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 176 Gbit/s, Throughput: 130,9 Mpps. Formaat: 1U, Kleur van het product: Grijs

HP 1950 Switches are smart web-managed Gigabit switches with 10G uplinks, for small business customers needing advanced high-performance connections. The series has two standard models and two PoE+ models, 24 and 48 Gigabit ports, each with two 10GBASE-T ports and two 10G SFP+ high-bandwidth ports.

The switches deliver true-stacking, allowing up to four devices to be logically administered as a single entity. They support Layer 3 static routing on IPv4 and IPv6. Other advanced features include ACLs, 802.1X, STP, RSTP, and MSTP. Limited lifetime warranty covers unit, fans and power supplies.

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
Formaat 1U

Beheerfuncties

Switch type Managed
Web-gebaseerd management Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L3

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal SFP + -poorten 2
Console port RJ-45
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T
Aantal geïnstalleerde SFP+ modules 2
Aantal moduleslots SPF+ 2

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u
IGMP snooping Ja
10G support Ja
VLAN=ondersteuning Ja
Rate limiting Ja
Port mirroring Ja
DHCP client Ja
Datastroombeheer Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 16384 entries
Switchingcapaciteit 176 Gbit/s
Throughput 130,9 Mpps
Latentie (10-100 Mbps) 5 µs
Latentie (1 Gbps) 5 µs
Latentie (10 Gbps) 1,5 µs
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja
SSH/SSL support Ja

Performance

Stapelbaar Ja
Packet buffergeheugen 3 MB
Type geheugen SDRAM
Flash memory 128 MB
Intern geheugen 1024 MB
Virtual stacking (units) 4

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 470 W

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Ja
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 370 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 440 mm
Diepte 420 mm
Hoogte 44 mm
Gewicht 7 kg
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 69,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 79,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 107,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 130,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 158,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

MPN: QK732A
€ 89,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

MPN: QK733A
€ 95,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

MPN: QK735A
€ 128,00 Niet op voorraad
Netwerk media converters
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Transceiver netwerk media converter

MPN: J4858C
€ 66,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver 1000Mbit/s netwerk media converter

Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T Transceiver 1000Mbit/s netwerk media converter

MPN: J8177C
€ 100,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise X121 SFP 1000Mbit/s 1310nm Multimode

Hewlett Packard Enterprise X121 SFP 1000Mbit/s 1310nm Multimode

MPN: J4859C
€ 185,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR SFP+ 10000Mbit/s 850nm Multimode

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR SFP+ 10000Mbit/s 850nm Multimode

MPN: J9150A
€ 240,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR SFP+ 10000Mbit/s 1310nm Single-mode

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR SFP+ 10000Mbit/s 1310nm Single-mode

MPN: J9151A
€ 804,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

MPN: AJ835A
€ 52,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 232,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...