Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC (BK839A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 103,00
excl. BTW
Partnummer:

BK839A

EAN: 0885631693919 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP 2m Premier Flex LC/LC 1 Pack Optical Cable

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting(en): 2 x LC

Features

RoHS compliance Ja
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Soort stekkers Male/Male
Soort kabel OFNR
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Kleur kabel Zwart
Golflengte 850 nm
Verlies van insertion 0,5 dB
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Zwart
RoHS compliance Ja

Gewicht en omvang

Lengte snoer 2 m

Overige specificaties

Aansluiting(en) 2 x LC

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...