Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC (QK734A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 95,00
excl. BTW
Partnummer:

QK734A

EAN: 0886111610617 Beschikbaarheid: Nog 2 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Materiaal: PVC

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Soort kabel OFC
Kern diameter 62,5 µm
Bekleding diameter 125 µm
REACH geschikt Ja
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
RoHS compliance Ja

Gewicht en omvang

Lengte snoer 5 m

Overige specificaties

Materiaal PVC

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...