Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise ProCurve 5500-24G-PoE+ SI Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart (JG238A#ABB)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.571,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG238A#ABB

EAN: 0886112005399 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP 5500-24G-PoE+ SI Switch with 2 Interface Slots

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise 5500-24G-PoE+ SI, ProCurve. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Console port: RJ-45. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u. Switchingcapaciteit: 144 Gbit/s, Throughput: 107,2 Mpps, Latentie (1 Gbps): 3,2 µs. Vormfactor: 1U, Kleur van het product: Zwart

These Gigabit Ethernet switches deliver quad-speed performance 10/100/1000 and 10 Gigabit Ethernet, as well as advanced voice-enhanced features such as Power over Ethernet (PoE), auto-voice VLAN, and Quality of Service (QoS). As a result, they are ideal for enterprise organizations seeking to build a secure, convergence-enhanced campus network. Robust IPv6 support and 10 Gigabit Ethernet uplinks future-proof an enterprise network against obsolescence. Resilient Ring Protection Protocol (RRPP), Smart Link, and Intelligent Resilient Framework (IRF) deliver 50 ms switchover and carrier-class reliability.

Quality of Service (QoS)

• Broadcast control: allows limitation of broadcast traffic rate to cut down on unwanted network broadcast traffic


Management

• Friendly port names: allow assignment of descriptive names to ports


Connectivity

• Auto-MDIX: automatically adjusts for straight-through or crossover cables on all 10/100/1000 ports


Performance

• Nonblocking architecture: up to 192 Gbps nonblocking switching fabric provides wire-speed switching with up to 143 million pps throughput


Resiliency and high availability

• Separate data and control paths: keeps control separated from services and keeps service processing isolated; increases security and performance


Layer 2 switching

• 16K MAC address table: provides access to many Layer 2 devices


Layer 3 services

• Address Resolution Protocol (ARP): determines the MAC address of another IP host in the same subnet

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Zwart
Formaat 1U

Beheerfuncties

Switch-laag L3
Switch type Managed
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L3

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
Aantal SFP-poorten 4
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal Combo SFP-poorten 4
Console port RJ-45
Aansluiting voor netstroomadapter Ja

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u
Full duplex Ja
IGMP snooping Ja
10G support Nee
DHCP server Ja
Datastroombeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100/1000
MAC-adrestabel 16000 entries
Switchingcapaciteit 144 Gbit/s
Throughput 107,2 Mpps
Latentie (1 Gbps) 3,2 µs

Performance

Stapelbaar Ja
Packet buffergeheugen 2 MB
Type geheugen SDRAM
Flash memory 16 MB
Intern geheugen 128 MB

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Stroomverbruik 455 W

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Ja
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 370 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Warmtedissipatie 290 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 439,9 mm
Diepte 420,1 mm
Hoogte 43,7 mm
Gewicht 5,99 kg
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U0AH4E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0AH4E IT support service

MPN: U0AH4E
€ 4.514,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWLNBDHP5500-24 SI SwchProSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWLNBDHP5500-24 SI SwchProSVC

MPN: U1CN8PE
€ 499,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL24x7 HP5500-24 SISwthPro SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PW RNWL24x7 HP5500-24 SISwthPro SVC

MPN: U1CN9PE
€ 668,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL6hCTR5500-24 SISwthProCareSVC

Hewlett Packard Enterprise 1y PWRNWL6hCTR5500-24 SISwthProCareSVC

MPN: U1CP0PE
€ 926,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3Y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 3Y 24x7

MPN: U2AA7E
€ 1.445,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR

MPN: U2AB8E
€ 1.900,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5Y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 5Y 24x7

MPN: U2AE7E
€ 2.204,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U2AH6E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U2AH6E IT support service

MPN: U2AH6E
€ 1.794,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 5500-24 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd ProactCare 5500-24 switch Svc

MPN: U2N95E
€ 1.865,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 5500-24 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd ProactCare 5500-24 switch Svc

MPN: U2N96E
€ 2.286,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare5500-24 Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y4h24x7ProactCare5500-24 Switch Svc

MPN: U2N97E
€ 1.884,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 5500-24 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y4h24x7 ProactCare 5500-24 switch Svc

MPN: U2N98E
€ 2.466,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare5500-24 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y4h24x7ProactCare5500-24 switch Svc

MPN: U2N99E
€ 3.024,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR ProactCare 5500-24 Switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y 6hCTR ProactCare 5500-24 Switch Svc

MPN: U2P00E
€ 2.820,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 5500-24 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 4y 6hCTR ProactCare 5500-24 switch Svc

MPN: U2P01E
€ 3.693,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare5500-24 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 5y 6hCTR ProactCare5500-24 switch Svc

MPN: U2P02E
€ 4.528,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 CDMR HP 5500-24 SI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 24x7 CDMR HP 5500-24 SI Swt FC SVC

MPN: U3QT2E
€ 2.335,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 5500-24 SI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR HP 5500-24 SI Switch FC SVC

MPN: U3QW9E
€ 2.237,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4Y

Hewlett Packard Enterprise 4Y

MPN: U3RA3E
€ 2.938,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 5500-24 SI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR HP 5500-24 SI Switch FC SVC

MPN: U3RC0E
€ 3.608,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR HP 5500-24 SI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y CTR CDMR HP 5500-24 SI Swt FC SVC

MPN: U3RG3E
€ 2.319,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y CTR CDMR HP 5500-24 SI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y CTR CDMR HP 5500-24 SI Swt FC SVC

MPN: U3RJ5E
€ 3.046,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y CTR CDMR HP 5500-24 SI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y CTR CDMR HP 5500-24 SI Swt FC SVC

MPN: U3RU3E
€ 3.739,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 5500-24 SI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd Exch HP 5500-24 SI Swt FC SVC

MPN: U3SJ1E
€ 866,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 5500-24 SI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd Exch HP 5500-24 SI Swt FC SVC

MPN: U3SM9E
€ 1.064,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 5500-24 SI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y 4hr Exch HP 5500-24 SI Swt FC SVC

MPN: U3ST6E
€ 1.063,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 5500-24 SI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y 4hr Exch HP 5500-24 SI Swt FC SVC

MPN: U3SX5E
€ 1.390,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 5500-24 SI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y 4hr Exch HP 5500-24 SI Swt FC SVC

MPN: U3TB4E
€ 1.705,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 5500-24 SI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Nbd HP 5500-24 SI Switch FC SVC

MPN: U3TH2E
€ 295,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 5500-24 SI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 24x7 HP 5500-24 SI Switch FC SVC

MPN: U3TM2E
€ 471,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 5500-24 SI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 5500-24 SI Swt FC SVC

MPN: U3TQ5PE
€ 471,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 CDMR5500-24SISWT FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 24x7 CDMR5500-24SISWT FC SVC

MPN: U3TR6PE
€ 500,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP 5500-24 SI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y CTR HP 5500-24 SI Switch FC SVC

MPN: U3TU0E
€ 753,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 5500-24 SI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR 5500-24 SI Swt FC SVC

MPN: U3TX3PE
€ 753,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR5500-24SISWT FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl CTR CDMR5500-24SISWT FC SVC

MPN: U3TY4PE
€ 781,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y NBD

Hewlett Packard Enterprise 1y NBD

MPN: U3UA7E
€ 232,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch 5500-24SISWT FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd Exch 5500-24SISWT FC SVC

MPN: U3UE0PE
€ 232,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 5500-24 SI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y 4hr Exch HP 5500-24 SI Swt FC SVC

MPN: U3UG6E
€ 372,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch 5500-24SISWT FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl 4hr Exch 5500-24SISWT FC SVC

MPN: U3UK9PE
€ 372,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 5500-24 SI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd CDMR HP 5500-24 SI Swt FC SVC

MPN: U3VE1E
€ 923,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 5500-24 SI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd CDMR HP 5500-24 SI Swt FC SVC

MPN: U3VS1E
€ 1.217,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 5500-24 SI Swt FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd CDMR HP 5500-24 SI Swt FC SVC

MPN: U3WE0E
€ 1.498,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5500-24 SI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5500-24 SI Switch FC SVC

MPN: U3WV1E
€ 841,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5500-24 SI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5500-24 SI Switch FC SVC

MPN: U3XL6E
€ 1.110,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 5500-24 SI Switch FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 5y Nbd HP 5500-24 SI Switch FC SVC

MPN: U3YC1E
€ 1.366,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd w/CDMR 5500-24 SI FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd w/CDMR 5500-24 SI FC SVC

MPN: U4GK6PE
€ 323,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 5500-24 SI Sw FC SVC

Hewlett Packard Enterprise 1y Renwl Nbd 5500-24 SI Sw FC SVC

MPN: U4GN9PE
€ 295,00 Op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise X290 500 C

Hewlett Packard Enterprise X290 500 C

MPN: JD184A
€ 54,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X290 1000 A JD5

Hewlett Packard Enterprise X290 1000 A JD5

MPN: JD187A
€ 57,00 Niet op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 5500-24 switch Svc

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd ProactCare 5500-24 switch Svc

MPN: U2N94E
€ 1.424,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 85,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 115,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 139,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 170,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

MPN: QK732A
€ 96,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

MPN: QK733A
€ 77,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

MPN: QK734A
€ 97,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

MPN: QK735A
€ 138,00 Niet op voorraad
IT-cursussen
Hewlett Packard Enterprise CP Svc for Networking Training

Hewlett Packard Enterprise CP Svc for Networking Training

MPN: HH245E
€ 604,00 Op voorraad
InfiniBand-kabels
Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 50cm

Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 50cm

MPN: JD363B
€ 147,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 100cm

Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 100cm

MPN: JD364B
€ 170,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 300cm

Hewlett Packard Enterprise X230 Local Connect CX4 300cm

MPN: JD365A
€ 207,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD061A SFP 1310nm netwerk transceiver module

MPN: JD061A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T

MPN: JD089B
€ 168,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR

MPN: JD092B
€ 272,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR

MPN: JD117B
€ 1.177,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX SFP 1000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX SFP 1000Mbit/s

MPN: JD118B
€ 123,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 SFP 1000Mbit/s

Hewlett Packard Enterprise X120 SFP 1000Mbit/s

MPN: JD119B
€ 368,00 Op voorraad
Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 5500

Hewlett Packard Enterprise 5500

MPN: JD360B
€ 307,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

MPN: 83370
€ 12,00 Op voorraad
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 31,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

MPN: AJ835A
€ 89,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC

MPN: JC784C
€ 253,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 0.65m DAC

MPN: JD095C
€ 134,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 1.2m DAC

MPN: JD096C
€ 142,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 3m DAC

MPN: JD097C
€ 194,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 5m DAC

MPN: JG081C
€ 243,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 223,00 Op voorraad
Onderhoudsvergoedingen
Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5500-24 SI Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 3y Nbd HP 5500-24 SI Switch PCA SVC

MPN: U5RB3E
€ 2.898,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5500-24 SI Switch PCA SVC

Hewlett Packard Enterprise 4y Nbd HP 5500-24 SI Switch PCA SVC

MPN: U5RR0E
€ 3.805,00 Niet op voorraad
Switch modules
Hewlett Packard Enterprise 5500 2-port 10GbE XFP

Hewlett Packard Enterprise 5500 2-port 10GbE XFP

MPN: JD359B
€ 620,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5500 1-port 10GbE XFP Module

Hewlett Packard Enterprise 5500 1-port 10GbE XFP Module

MPN: JD361B
€ 386,00 Op voorraad
HP 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500 Module Ethernet 10000Mbit/s

HP 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500 Module Ethernet 10000Mbit/s

MPN: MFG#JD368B
€ 498,00 Op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LH40 1550nm

MPN: JD062A

Normale prijs € 1.227,00

Nu € 810,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM

MPN: JD093B
€ 818,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

Hewlett Packard Enterprise JD094B netwerk transceiver module

MPN: JD094B
€ 1.955,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-U

MPN: JD098B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC BX 10-D

MPN: JD099B
€ 771,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm

Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm

MPN: JD108B
€ 1.892,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise RPS 800 650W Roestvrijstaal

Hewlett Packard Enterprise RPS 800 650W Roestvrijstaal

MPN: JD183A#ABB
€ 682,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5500/4800 2-port GbE SFP Module

Hewlett Packard Enterprise 5500/4800 2-port GbE SFP Module

MPN: JD367A

Normale prijs € 452,00

Nu € 451,00 Op voorraad

HP 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500 Module Ethernet 10000Mbit/s

HP 2p 10-GbE SFP+ A5500/E4800/E4500 Module Ethernet 10000Mbit/s

MPN: JD368A

Normale prijs € 619,00

Nu € 519,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise RPS1600 Redundant Power System 3200W 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise RPS1600 Redundant Power System 3200W 1U Zwart

MPN: JG136A#ABB

Normale prijs € 1.197,00

Nu € 812,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise JG535A network switch module

Hewlett Packard Enterprise JG535A network switch module

MPN: JG535A

Normale prijs € 1.074,00

Nu € 989,00 Op voorraad

Voedingen
Hewlett Packard Enterprise JG137A 1600W Zilver power supply unit

Hewlett Packard Enterprise JG137A 1600W Zilver power supply unit

MPN: JG137A
€ 926,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...