Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks D2D2504i 4000GB Rack (1U) disk array (EJ002B)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 6.740,00

Nu € 6.612,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

EJ002B

EAN: 0884962701782 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP D2D2504i Backup System

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise D2D2504i, StorageWorks. Opslag schijf-interface: SATA II. Type behuizing: Rack (1U). Afmetingen (BxDxH): 448 x 682 x 43 mm, Netwerkfuncties: Gigabit Ethernet

Struggling with complex, distributed, and costly data protection? You need a disk-based backup system that delivers leading price-performance, deduplicates backup data, and automatically consolidates multiple servers into a single backup process.

The HP D2D StoreOnce Backup Systems with HP StoreOnce deduplication provide disk-based data protection for data centers and remote offices. Automate and consolidate the backup of multiple servers onto a single, rack-mountable device while improving reliability by reducing errors caused by media handling. All D2D Backup Systems feature HP StoreOnce deduplication software for efficient, longer term data retention on disk and enabling network efficient replication for a cost-effective way of transmitting data off-site for disaster recovery purposes. The D2D Backup Systems integrate seamlessly into your current IT environment and offer you the flexibility of both virtual tape library and NAS* targets.

* CIFS only on legacy systems

HP StoreOnce Deduplication, Store More Data on Disk

• HP StoreOnce deduplication reduces the disk space required to store backup data sets by typically 20x without impacting backup performance. Retaining more backup data on disk for longer, enables greater data accessibility for rapid restore of lost or corrupt files and reduces downtime.


Rapid Restore of Data for Dependable, Worry-free Data Protection

• The D2D Backup Systems offer immediate access to backups for rapid restores.


More Affordable Disk-based Data Protection

• Superior value to comparable products with 40% price performance advantage, the HP D2D Backup Systems deliver more affordable data protection.


Automates, Simplifies and Improves the Backup Process

• HP D2D StoreOnce Backup Systems automate your backup processes allowing you to reduce the time spent managing your data protection. Implementing hands-free, unattended daily backup is especially valuable for environments with limited IT resources such as remote or branch offices.

Design

Type behuizing Rack (1U)

Opslagmedia

Aantal storage drives geïnstalleerd 4
Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit 4000 GB
Opslag schijf-interface SATA II
Capaciteit opslag-drive 1000 GB
Soorten RAID 5, 6
Overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Rotatiesnelheid harde schijf 7200 RPM

Gewicht en omvang

Gewicht 20 kg

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 448 x 682 x 43 mm
Maat 44,8 cm (17.6")
Netwerkfuncties Gigabit Ethernet
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U3S79E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S79E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S79E
€ 861,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S80E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S80E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S80E
€ 1.222,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S81E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S81E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S81E
€ 1.039,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S82E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S82E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S82E
€ 1.041,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S83E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S83E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S83E
€ 1.457,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S84E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S84E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S84E
€ 1.855,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S85E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S85E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S85E
€ 1.216,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S86E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S86E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S86E
€ 2.127,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S87E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S87E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S87E
€ 2.677,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S88E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3S88E IT support service

MPN: U3S88E
€ 1.732,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S89E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3S89E IT support service

MPN: U3S89E
€ 2.362,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S90E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S90E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S90E
€ 2.965,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S91E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S91E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S91E
€ 2.180,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S92E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S92E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S92E
€ 2.950,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S93E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S93E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S93E
€ 3.685,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S94E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S94E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S94E
€ 2.360,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S95E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S95E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S95E
€ 3.186,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S96E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3S96E IT support service

MPN: U3S96E
€ 3.974,00 Op voorraad
Coax-kabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 1m 1m SFP+ SFP+ Zwart

MPN: J9281B
€ 107,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m 3m SFP+ SFP+ Zwart

Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ 3m 3m SFP+ SFP+ Zwart

MPN: J9283B
€ 132,00 Op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

MPN: HF383E
€ 675,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise StoreOnce Basic Installation Service

Hewlett Packard Enterprise StoreOnce Basic Installation Service

MPN: UD056E
€ 661,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC

Hewlett Packard Enterprise 2m LC/SC

MPN: 221691-B21
€ 103,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC

Hewlett Packard Enterprise 15m LC-SC

MPN: 221691-B23
€ 131,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC

MPN: 221692-B26
€ 167,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ833A Glasvezel kabel

MPN: AJ833A
€ 69,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ834A
€ 74,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ836A Glasvezel kabel

MPN: AJ836A
€ 79,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ837A Glasvezel kabel

MPN: AJ837A
€ 107,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3

MPN: AJ838A
€ 130,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

Hewlett Packard Enterprise AJ839A 50m LC LC Blauw Glasvezel kabel

MPN: AJ839A
€ 158,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

MPN: QK732A
€ 89,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

MPN: QK733A
€ 95,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

MPN: QK734A
€ 95,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

MPN: QK735A
€ 128,00 Niet op voorraad
Netwerk transceiver modules
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver

MPN: 455883-B21

Normale prijs € 614,00

Nu € 550,00 Op voorraad

Netwerkkaarten & adapters
Hewlett Packard Enterprise 455889-B21 netwerkkaart & -adapter

Hewlett Packard Enterprise 455889-B21 netwerkkaart & -adapter

MPN: 455889-B21
€ 1.220,00 Op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487649-B21 netwerkkabel

MPN: 487649-B21
€ 137,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 1m Zwart netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487652-B21 1m Zwart netwerkkabel

MPN: 487652-B21
€ 118,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487655-B21 netwerkkabel

MPN: 487655-B21
€ 218,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 487658-B21 7m netwerkkabel

Hewlett Packard Enterprise 487658-B21 7m netwerkkabel

MPN: 487658-B21
€ 287,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

Hewlett Packard Enterprise Storage B-series Switch Cable 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk 2m Blauw

MPN: AJ835A
€ 79,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable 7m Zwart

Hewlett Packard Enterprise X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cable 7m Zwart

MPN: J9285B
€ 178,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 232,00 Op voorraad
Opslagbehuizingen
Hewlett Packard Enterprise 274338-B22 opslagbehuizing

Hewlett Packard Enterprise 274338-B22 opslagbehuizing

MPN: 274338-B22
€ 779,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AE459B opslagbehuizing

Hewlett Packard Enterprise AE459B opslagbehuizing

MPN: AE459B
€ 404,00 Niet op voorraad
Servers
Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2.4GHz E5-2609 460W Toren (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2.4GHz E5-2609 460W Toren (5U)

MPN: 646675-041
€ 1.690,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2.4GHz E5-2609 460W Toren (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2.4GHz E5-2609 460W Toren (5U)

MPN: 646675-051
€ 1.727,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2GHz E5-2620 460W Toren (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant 350p Gen8 2GHz E5-2620 460W Toren (5U)

MPN: 646676-041
€ 2.357,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise ProLiant ML350p Gen8 2GHz E5-2650 750W Toren (5U)

Hewlett Packard Enterprise ProLiant ML350p Gen8 2GHz E5-2650 750W Toren (5U)

MPN: 678237-421

Normale prijs € 5.433,00

Nu € 4.244,00 Op voorraad

Signaalkabels
Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 5m Zwart Signaalkabel

Hewlett Packard Enterprise 537963-B21 5m Zwart Signaalkabel

MPN: 537963-B21
€ 223,00 Niet op voorraad
Switches
Hewlett Packard Enterprise X244

Hewlett Packard Enterprise X244

MPN: J9300A

Normale prijs € 753,00

Nu € 500,00 Op voorraad

Hewlett Packard Enterprise X244 3m Zwart Signaalkabel

Hewlett Packard Enterprise X244 3m Zwart Signaalkabel

MPN: J9301A

Normale prijs € 794,00

Nu € 747,00 Op voorraad

Tape autoloaders & libraries
Hewlett Packard Enterprise StoreEver 3U SAS Rack-mount Kit

Hewlett Packard Enterprise StoreEver 3U SAS Rack-mount Kit

MPN: AG576B

Normale prijs € 531,00

Nu € 498,00 Op voorraad

Tape drives
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks Ultrium 920 SCSI Intern 800GB LTO

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks Ultrium 920 SCSI Intern 800GB LTO

MPN: EH903A
€ 1.824,00 Op voorraad
Telefoonkabels
Hewlett Packard Enterprise 50m LC-LC 50m LC LC

Hewlett Packard Enterprise 50m LC-LC 50m LC LC

MPN: 221692-B27
€ 232,00 Niet op voorraad
Voedingen
Hewlett Packard Enterprise 656362-B21 460W power supply unit

Hewlett Packard Enterprise 656362-B21 460W power supply unit

MPN: 656362-B21
€ 246,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...