Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 327,00
korting!
Hewlett Packard Enterprise StoreEver 1/8 G2 LTO-6 Ultrium 6250 SAS Autoloader w/8 LTO-6 Media/TVlite E7W45A

Hewlett Packard Enterprise StoreEver 1/8 G2 LTO-6 Ultrium 6250 SAS Autoloader w/8 LTO-6 Media/TVlite (E7W45A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 3.946,00

Nu € 3.619,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

E7W45A

EAN: 0888182202821 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HP StoreEver 1/8 G2 LTO-6 Ultrium 6250 SAS Autoloader w/8 LTO-6 Media/TVlite

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Hewlett Packard Enterprise StoreEver 1/8 G2 LTO-6 Ultrium 6250 SAS Autoloader w/8 LTO-6 Media/TVlite. Standaardcapaciteit: 15000 GB, Capaciteit met compressie: 50000 GB, Standaard interfaces: Serial Attached SCSI (SAS). Vormfactor: 1U. Afmetingen (BxDxH): 480 x 806 x 44 mm, Gewicht: 11,4 kg

The HP StoreEver 1/8 G2 Tape Autoloader provides cost-effective, easy-to-install, unattended automated tape storage ideal for archiving and for entry-level or remote office automated data backup. The autoloader combines incredible storage density and tape library features into a compact 1U form factor. Capable of up to 50 TB of compressed capacity in only a 1U form factor, the autoloader is well equipped to offer room for uncertain data growth. Web-based remote management offers the capability to quickly and easily access, configure, monitor, and troubleshoot the autoloader that will reduce dependencies on local IT staff while allowing multiple sites to be supported centrally. Protect confidential business information with native encryption, ensuring that if a tape is lost or stolen your data is protected from unauthorized access. Proactively monitor utilization, operational performance, as well as life and health information for both the drive and media with HP TapeAssure.

Exceptional Storage Density

• Up to 50 TB of compressed capacity in only a 1U form factor using an LTO-6 Ultrium 6250 tape drive, which is more than double the capacity of LTO-5 tape autoloaders.


Easy to Manage and Use

• LTFS provides a self-describing file system on a HP LTO-5 cartridge, which enables the combined archiving benefits of application independence, transportability and protection from obsolescence.


Full Featured

• Proactively monitor drive and media utilization, operational performance, life and health information for drive and media with TapeAssure.

Design

Formaat 1U

Performance

Standaardcapaciteit 15000 GB
Capaciteit met compressie 50000 GB
Standaard interfaces Serial Attached SCSI (SAS)
Ondersteunde Magnetische tapetypes LTO-6
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 256-bit AES
Hoeveelheid slots (max) 8
Datacompressie 2.5:1
Mean time between failures (MTBF) 100000 uur

Gewicht en omvang

Afmetingen (BxDxH) 480 x 806 x 44 mm
Gewicht 11,4 kg
Barcode-labels
Hewlett Packard Enterprise Q2001A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2001A barcode-label

MPN: Q2001A
€ 142,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Q2002A barcode-label

Hewlett Packard Enterprise Q2002A barcode-label

MPN: Q2002A
€ 139,00 Niet op voorraad
Co-locatiediensten
Hewlett Packard Enterprise U0NP6E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0NP6E IT support service

MPN: U0NP6E
€ 6.284,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0NP7E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0NP7E IT support service

MPN: U0NP7E
€ 4.828,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0NP9E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0NP9E IT support service

MPN: U0NP9E
€ 4.730,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0NQ4E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0NQ4E IT support service

MPN: U0NQ4E
€ 5.098,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0NR0E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0NR0E IT support service

MPN: U0NR0E
€ 3.181,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0NR2E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0NR2E IT support service

MPN: U0NR2E
€ 2.440,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U0NR3E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U0NR3E IT support service

MPN: U0NR3E
€ 3.830,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y PW Nbd LTO Autoloader ProCare

Hewlett Packard Enterprise 1Y PW Nbd LTO Autoloader ProCare

MPN: U1FA3PE
€ 1.005,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y 24x7

Hewlett Packard Enterprise 1Y 24x7

MPN: U1FA4PE
€ 1.382,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y PW

Hewlett Packard Enterprise 1Y PW

MPN: U1FA5PE
€ 2.229,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y

Hewlett Packard Enterprise 1Y

MPN: U1FA6PE
€ 1.099,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y PW 24x7

Hewlett Packard Enterprise 1Y PW 24x7

MPN: U1FA7PE
€ 1.471,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y PW

Hewlett Packard Enterprise 1Y PW

MPN: U1FA8PE
€ 2.340,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3AQ4E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3AQ4E IT support service

MPN: U3AQ4E
€ 2.194,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3AQ5E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3AQ5E IT support service

MPN: U3AQ5E
€ 1.799,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3AQ6PE garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3AQ6PE garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3AQ6PE
€ 665,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3Y NBD

Hewlett Packard Enterprise 3Y NBD

MPN: U3AQ7E
€ 1.497,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4Y NBD

Hewlett Packard Enterprise 4Y NBD

MPN: U3AQ8E
€ 2.619,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5Y NBD

Hewlett Packard Enterprise 5Y NBD

MPN: U3AQ9E
€ 3.244,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y NBD

Hewlett Packard Enterprise 1Y NBD

MPN: U3AR0PE
€ 778,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3AR1E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3AR1E IT support service

MPN: U3AR1E
€ 1.240,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3AR3E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3AR3E IT support service

MPN: U3AR3E
€ 3.105,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3AR5E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3AR5E IT support service

MPN: U3AR5E
€ 2.195,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR

Hewlett Packard Enterprise 4y 24x7 w/CDMR

MPN: U3AR6E
€ 3.908,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3AR7E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3AR7E IT support service

MPN: U3AR7E
€ 4.825,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4Y CTR

Hewlett Packard Enterprise 4Y CTR

MPN: U3AS0E
€ 6.522,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 4Y CTR

Hewlett Packard Enterprise 4Y CTR

MPN: U3AS4E
€ 6.947,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S53E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S53E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S53E
€ 3.414,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S54E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S54E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S54E
€ 4.196,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S56E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S56E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S56E
€ 4.681,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S57E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S57E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S57E
€ 5.746,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3S58E garantie- en supportuitbreiding

Hewlett Packard Enterprise U3S58E garantie- en supportuitbreiding

MPN: U3S58E
€ 4.429,00 Niet op voorraad
Data encryption devices
Hewlett Packard Enterprise AM495A data-encryptieapparaat

Hewlett Packard Enterprise AM495A data-encryptieapparaat

MPN: AM495A
€ 1.696,00 Niet op voorraad
Electriciteitssnoeren
Hewlett Packard Enterprise 142257-002 2.5m C14 stekker C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise 142257-002 2.5m C14 stekker C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: 142257-002
€ 37,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF557A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF557A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF557A
€ 40,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF564A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF564A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF564A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C13

Hewlett Packard Enterprise C13

MPN: AF565A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF566A electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF566A electriciteitssnoer

MPN: AF566A
€ 53,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF567A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF567A 2.5m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF567A
€ 26,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF568A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF568A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF568A
€ 55,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF570A 1.83m Netstekker type G C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF570A 1.83m Netstekker type G C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF570A
€ 53,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AF571A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

Hewlett Packard Enterprise AF571A 1.83m C13 stekker Zwart electriciteitssnoer

MPN: AF571A
€ 42,00 Niet op voorraad
Garantie en support
Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

Hewlett Packard Enterprise Care Pack Service for Storage Training

MPN: HF383E
€ 675,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3AQ3E IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3AQ3E IT support service

MPN: U3AQ3E
€ 777,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise U3AR4PE IT support service

Hewlett Packard Enterprise U3AR4PE IT support service

MPN: U3AR4PE
€ 1.037,00 Op voorraad
Garantie- en support-uitbreidingen
Hewlett Packard Enterprise 1Y PW 24x7

Hewlett Packard Enterprise 1Y PW 24x7

MPN: U3AR8PE
€ 1.150,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y

Hewlett Packard Enterprise 3y

MPN: U3AR9E
€ 3.518,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y PW CTR

Hewlett Packard Enterprise 1Y PW CTR

MPN: U3AS2PE
€ 1.914,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 3y

Hewlett Packard Enterprise 3y

MPN: U3AS3E
€ 3.842,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1Y PW CTR

Hewlett Packard Enterprise 1Y PW CTR

MPN: U3AS6PE
€ 2.027,00 Op voorraad
Glasvezelkabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m 1m LC LC

MPN: QK732A
€ 89,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m 2m LC LC

MPN: QK733A
€ 95,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m 5m LC LC

MPN: QK734A
€ 95,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC

MPN: QK735A
€ 128,00 Niet op voorraad
Installatieservices
Hewlett Packard Enterprise U2090E installatieservice

Hewlett Packard Enterprise U2090E installatieservice

MPN: U2090E
€ 168,00 Op voorraad
Lege datatapes
Hewlett Packard Enterprise C7971A 100GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7971A 100GB LTO lege datatape

MPN: C7971A
€ 70,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7972A 200GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7972A 200GB LTO lege datatape

MPN: C7972A
€ 42,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7972AN LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7972AN LTO lege datatape

MPN: C7972AN
€ 740,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LTO-3 Ultrium 400GB LTO

Hewlett Packard Enterprise LTO-3 Ultrium 400GB LTO

MPN: C7973AL
€ 583,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800GB LTO

Hewlett Packard Enterprise Ultrium 800GB LTO

MPN: C7973AN
€ 583,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7973WL LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7973WL LTO lege datatape

MPN: C7973WL
€ 729,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7974AL LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7974AL LTO lege datatape

MPN: C7974AL
€ 607,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C7974AN 800GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C7974AN 800GB LTO lege datatape

MPN: C7974AN
€ 607,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium 800GB LTO

Hewlett Packard Enterprise LTO4 Ultrium 800GB LTO

MPN: C7974WL
€ 765,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise C8014A 200GB LTO lege datatape

Hewlett Packard Enterprise C8014A 200GB LTO lege datatape

MPN: C8014A
€ 760,00 Niet op voorraad
Montagekits
Hewlett Packard Enterprise StoreEver 1/8 G2 Right Magazine Kit

Hewlett Packard Enterprise StoreEver 1/8 G2 Right Magazine Kit

MPN: AH167A
€ 175,00 Niet op voorraad
Netwerkkabels
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 30m Cable

MPN: QK736A
€ 232,00 Op voorraad
RAID-controllers
Hewlett Packard Enterprise Smart Array P711m

Hewlett Packard Enterprise Smart Array P711m

MPN: 513778-B21
€ 1.148,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SmartArray P222 PCI Express x8 6Gbit/s

Hewlett Packard Enterprise SmartArray P222 PCI Express x8 6Gbit/s

MPN: 631667-B21
€ 541,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SmartArray P421/1GB PCI Express x8 6Gbit/s

Hewlett Packard Enterprise SmartArray P421/1GB PCI Express x8 6Gbit/s

MPN: 631673-B21
€ 720,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise SmartArray P421/2GB PCI Express x8 6Gbit/s

Hewlett Packard Enterprise SmartArray P421/2GB PCI Express x8 6Gbit/s

MPN: 631674-B21
€ 826,00 Op voorraad
Reinigingstapes
Hewlett Packard Enterprise C7978A reinigingstape

Hewlett Packard Enterprise C7978A reinigingstape

MPN: C7978A
€ 106,00 Op voorraad
SCSI-kabels
Hewlett Packard Enterprise VHDTS68/HDTS68

Hewlett Packard Enterprise VHDTS68/HDTS68

MPN: C2362B
€ 166,00 Niet op voorraad
Serial Attached SCSI (SAS)-kabels
Hewlett Packard Enterprise AE465A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise AE465A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: AE465A
€ 142,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AH587A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise AH587A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: AH587A
€ 229,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise AN975A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

Hewlett Packard Enterprise AN975A Serial Attached SCSI (SAS)-kabel

MPN: AN975A
€ 229,00 Niet op voorraad
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks 4m External Mini-SAS to 4x1 Mini-SAS Cable

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks 4m External Mini-SAS to 4x1 Mini-SAS Cable

MPN: AN976A
€ 300,00 Niet op voorraad
Tape drives
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks LTO-1 Ultrium 200GB LTO

Hewlett Packard Enterprise StorageWorks LTO-1 Ultrium 200GB LTO

MPN: C8013A
€ 785,00 Op voorraad
Tape-collectie
Hewlett Packard Enterprise AH166A tape array

Hewlett Packard Enterprise AH166A tape array

MPN: AH166A
€ 139,00 Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 1/8 G2 Rack to Table Top Conversion Kit

Hewlett Packard Enterprise 1/8 G2 Rack to Table Top Conversion Kit

MPN: AH199A
€ 226,00 Niet op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...